Skocz do zawartości
Reaper

REGULAMIN KONKURSU

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin KONKURSU CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA:

 

 1. Konkurs "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" organizowany jest z inicjatywy ModTeamu w składzie @Dudek, @Feanor, @krzysfiol, @lad i @Reaper oraz partnerstwa z serwisami FM Revolution oraz Mój Football Manager, ale to Przyjaciele CMF są prawdziwymi organizatorami - z nadwyżki budżetowej zostanie sponsorowana jedna kopia gry FOOTBALL MANAGER 2019 w formie kodu do pobrania na platformie Steam*.
   
 2. Konkurs trwa do końca dnia 29 października. Od 30 października godz. 00:00 nie będzie możliwości dodawania kolejnych Karier do konkursu. 30 października odbędą się obrady jury, a 31 października zostanie ogłoszony zwycięzca.
   
 3. Kariera musi być przedstawiona w formie pisemnej w sekcji KONKURS CM FORUM - Kariera Football Managera. Poza tekstem dodatkowe elementy mile widziane, ale to słowa będą główną podstawą oceny przez jury.
   
 4. Kariera musi opisywać rozgrywkę piłkarską, opowiadania składające się z samej fabuły nie będą brane pod uwagę przez jury.
   
 5. Jeden użytkownik może napisać jedną Karierę, która będzie brała udział w konkursie. Jeśli użytkownik doda drugą Karierę w dziale konkursowym, to ta druga zostanie przeniesiona do osobnego działu i nie będzie brana pod uwagę w procesie Konkursu.
   
 6. Jury będzie oceniało następujące cechy Kariery:
  1. Styl pisania
  2. Estetyka prezentacji (gramatyka, ortografia, interpunkcja, czytelność tekstu, sposób prezentacji, dodatkowe elementy)
  3. Popularność wśród użytkowników
    
 7. Podczas obrad jury każdy juror będzie mógł przydzielić 15 punktów pięciu wybranym przez siebie Karierom, odpowiednio: 
  1. 5 punktów dla opowiadania #1
  2. 4 punkty dla opowiadania #2
  3. 3 punkty dla opowiadania #3
  4. 2 punkty dla opowiadania #4
  5. 1 punkty dla opowiadanie #5
    
 8. Autor Kariery z największą liczbą punktów zostaje zwycięzcą konkursu i otrzyma kod do gry FOOTBALL MANAGER 2019. Nagroda zostanie przekazana poprzez Prywatną Wiadomość na Forum CM (prośba o sprawdzenie czy skrzynka nie jest przepełniona).
   
 9. W skład jury wchodzą członkowie ModTeamu (Dudek, Feanor, krzysfiol, lad i Reaper) oraz Redaktorzy naczelni serwisów FM Revolution (Ceyvol) i Mój Football Manager (Mahdi). 
   
 10. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się bezpośrednio z jednym z członków ModTeamu.
   
 11. Zasady konkursu mogą zmienić się w trakcie jego trwania, o czym zostaną poinformowani wszyscy odwiedzający Forum CM w dedykowanym do tego temacie.
 • Uwielbiam 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

* Nagroda w postaci gry FOOTBALL MANAGER 2019 zostanie zakupiona z nadwyżki w budżecie Forum CM, czyli dobrowolnych wpłat użytkowników na pomoc w utrzymaniu Forum. Jednak reprezentanci ModTeamu rozumieją, że wpłaty Forumowiczów były dokonywane w celu utrzymania technicznego Forum (opłacenie domeny, skryptu forum i serwera) i nie chcemy autokratycznie podejmować tej decyzji. Dlatego przewidujemy zmianę sposobu finansowania nagrody, jeśli tylko pojawiają się jakieś obiekcje ze strony osób, które wpłacały pieniądze do budżetu Forum. Swoje wątpliwości prosimy zgłaszać w prywatnych wiadomościach do członków ModTeamu lub Temacie służbowym. 

 

Jeśli znajdzie się chociaż jedna osoba, która sprzeciwi się takiemu wykorzystaniu nadwyżki budżetowej, to ModTeam zobowiązuje się do znalezienia innej formy sfinansowania zakupu nagrody.

 • Lubię! 1
 • Uwielbiam 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

AKTUALIZACJA 05.09.2018 godz. 14:25

 

Aby Kariera mogła wziąć udział w Konkursie, nie może być historycznie nigdzie opublikowana. Tylko Kariery opublikowane po raz pierwszy w odpowiednim dziale będą brane pod uwagę. 

 

Po dodaniu Kariery do konkursu nie ma przeciwskazań, żeby pojawiła się ona także na MFM lub FM Rev. Nie będziemy akceptować jednak akceptować Karier, które już widnieją na jednym z tych serwisów lub na Forum CM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...