Jump to content
Sign in to follow this  
Makk

Regulamin działu Kariery

Recommended Posts

1. W nowym wątku powinny się znaleźć następujące informacje (najlepiej w pierwszym poście tematu):

- wersja gry, na której gra opowiadający,

- wielkość bazy danych,

- czy były wykorzystywane jakieś uaktualnienia lub specjalne zasady gry, na przykład tryb HC.

 

2. Użytkownik nie może uruchomić więcej niż 2 tematów w ciągu czternastu dni. Prowadzenie więcej niż jednego tematu naraz jest niedozwolone z uwagi na zjawisko porzucania tematów i zmian klubów. Sugerujemy staranny dobór ligi i drużyny przed otwarciem tematu.

 

3. W opisywanych karierach należy przestrzegać zasad poprawnej pisowni. Kariery w sposób rażący ignorujące normatywną ortografię (również interpunkcję) języka polskiego będą zamykane. Wszystkich autorów zachęcamy do przepuszczania tekstu przez elektroniczny korektor błędów ortograficznych (np.: Word, Ortograf.pl). Zamykane będą też kariery kaleczące gramatykę języka polskiego, pisane niechlujnie, oraz w nieuzasadniony sposób nadużywające słów powszechnie uważanych za wulgarne i/lub obraźliwe.

 

4. Każda kariera po miesiącu nieaktywności (czyt. po miesiącu od ostatniego napisanego w nim posta autora), zostaje automatycznie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

Oczywiście, jeśli autor będzie chciał „odkurzyć” opka – wystarczy PW do kogoś z mod-temu i opek zostanie reaktywowany.

 

5. Zmiana wielkości czcionki, koloru, wrzucanie obrazków bez taga spoiler jest dozwolone. Oczywiście bardzo prosimy o używanie tego z głową. Nie przesadzajmy głównie z kolorowaniem oraz wielkością czcionki, ażeby nam wszystkim dobrze się czytało zamieszczane teksty.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...