Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni przerwy i mecz ligowy z Arsenalem. W półfinale League Cup zagramy z Tottenhamem Hotspur. 

 

W 15. minucie z boiska wyleciał Granit Xhaka. W tym meczu zabrakło nam trochę szczęścia. Bardzo dobra gra na bramce Jacka Butlanda, który bronił jak zaczarowany. Jak on już nie miał szans na obronę to trafialiśmy w poprzeczkę lub słupek.

Cytat

18.12.2021 r., 16 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[8.] QPR 0-0 Arsenal [5.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Melker Hallberg, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (71' Massimo Luongo)– Jan Demmer (71' Almir Leci), Jiri Jablonsky (65' Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

15(cz.k)' Granit Xhaka

 

Odnośnik do komentarza

Następnym ligowym rywalem był Leicester City. W tym meczu nie zagra Scott Malone z powodu żółtych kartek. 

 

W 72. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Keinan Davis zagrał do stojącego na 16. Metrze Sebastiana Hallera, który strzałem, niczym Cristiano Ronaldo. Umieszcza piłkę w siatce.  

Cytat

22.12.2021 r., 17 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[9.] QPR 0-1 Leicester City [15.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala (67' Melker Hallberg), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (67' Almir Leci), Jiri Jablonsky (67' Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

72' Sebastian Haller

 

Odnośnik do komentarza

Do końca roku zostały, tylko trzy spotkania. Pierwszym rywalem z tych trzech był Tottenham Hotspur. W tym meczu z powodu żółtych kartek nie zagrał Ruben Loftus-Cheek. To mój setny mecz jako menedżer QPR


W ostatnich minutach pierwszej połowy, wychodzimy na prowadzenie. Z prawej stronie dośrodkował Jan Demmer, a nie kryty Jiri Jablonsky, głową do siatki skierował do bramki. W 48. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jiri JablonskyCaglar Soyuncu piłkę wślizgiem próbował zabrać spod nóg Jana Demmera. Futbolówkę otrzymał Daniel Rysavy, który mocnym strzałem, umieścił piłkę w bramce.  

Cytat

26.12.2021 r., 18 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[9.] QPR 2-0 Tottenham Hotspur [12.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (63' Krystian Bielik), Stefan Stangl – Josef Svach (72' Massimo Luong), Jordan Cousins, Orel Mangala (63' Melker Hallberg)– Jan Demmer, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy

 

45' Jiri Jablonsky 

48' Daniel Rysavy

 

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczem w tym roku był Liverpool

 

Już w 2. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Son Heung-Min, a piłkę do bramki głową, skierował Denis Suarez. W 56. minucie gospodarze podwyższają prowadzenie. Roberto Firmino zagrał w pole karne do Sona Heung-Mina. Ten zszedł na prawą nogę i uderzeniem po ziemi, w lewy dolny róg bramki. Pokonuje naszego bramkarza. 

Cytat

28.12.2021 r., 19 Kolejka, Stadion: Anfield 

[10.] Liverpool 2-0 QPR [7.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl (63' Darnell Furlong) – Josef Svach, Jordan Cousins (63' Oral Mangala), Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (63' Gaizka Telletxea)

 

2' Deni Suarez 

56'  Son Heung-Min

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnim rywalem w roku 2021 był Crystal Palace. Z powodu żółtych kartek w tym spotkaniu nie zagrał Fabian Schar. Do klubu przyszedł nowy prezes Gregory Gaillard. Do klubu dołożył ponad 28 mln €. 

 

Brak skuteczności z obu stron. Wydawało się, że zawodnicy chcieli jak najszybciej odbębnić ten mecz i wrócić do domów. 

Cytat

31.12.2021 r., 20 Kolejka, Stadion: Selhurts Park 

[19.] Crystal Palace 0-0 QPR [9.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson Krystian Bielik, Scott Malone – Dominik Stumberger (63' Josef Svach), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (63' Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (63' Gaizka Telletxea)

 

Tabela na koniec roku:

wgVcO0D.png

 

Rok w skrócie:

MG02v71.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w nowym roku jest Stoke City. W tym meczu z powodu żółtych kartek nie zagrał Jordan Cousins. Do klubu dołączyli: Thomas Lambrechts z Olympiakosu za 2,3 mln €, Lazaros Nasios z AEK Athens za 2,5 (4 mln) mln €, Max Thompson z Melbourne City za 1,8 mln € oraz Mikel Fernandez z Athleticu Bilbao za 4,7 mln €. Z klubu za 150 tyś € odszedł Nedym Onuoha do Readingu. 

 

W 57. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Scott Malone, najwyżej w polu karnym wyskoczył Jan Demmer i skierował piłkę do siatki. W ostatnich minutach podstawowego czasu gry, podwyższamy prowadzenie. Piłkę wybił Fabian Schar, Daniel Rysavy wykorzystał niezdecydowanie bramkarza i strzałem między jego nogami. Kieruje piłkę do siatki.  

Cytat

5.01.2022 r., 21 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[10.] QPR 2-0 Stoke City [18.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist (65' Darnell Furlong), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Josef Svach (65' Dominik Stumberger), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Jiri Jablonsky (65' Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

57' Jan Demmer 

90' Daniel Rysavy

 

Odnośnik do komentarza

Dwa dni przerwy i graliśmy z Shrewsbury Town

 

W 6. minucie wychodzimy na prowadzenie. Piłkę za plecy obrońców zagrał Ruben Loftus-Cheek. Do piłki dopadł Jiri Jablosnky, zszedł na prawą nogę i strzałem po ziemi w prawy dolny róg bramki. Pokonuje bramkarza rywali. 3. Minuty później podwyższamy prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Jiri Jablonsky, piłkę zgrał John Gibbs-Patterson do Ryana Tunnicliffe'a. Ten strzałem z woleja z 8. metrów, umieszcza piłkę w siatce. W 87. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Ben Gladwin zagrał na prawą stronę pola karne i strzałem z pierwszej piłki Greg Luer od słupka. Umieszcza piłkę w siatce. W doliczonym czasie goście strzelają bramkę wyrównującą. Z prawej strony dośrodkował Tom Adams, a piłkę między nogami obrońcy w bramce, umieścił Greg Luer.  

Cytat

8.01.2022 r., 3 runda F.A Cup, Stadion: Loftus Road 

[EKS.] QPR 2-2 Shrewsbury Town [L1.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Josef Svach, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek (65' Orel Mangala) – Jan Demmer (65' Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (65' Gaizka Telletxea)

 

6' Jiri Jablonsky 

9' Ryan Tunnicliffe 

87' Greg Luer 

90+2' Greg Luer

 

Odnośnik do komentarza

2 Dni przerwy i mecz z Tottenhamem Hotspur w League Cup. Jeśli pokonamy Shrewsbury Town, to zagramy z Leeds United. 

 

Mecz wyrównany, lecz żadna z drużyn nie potrafiła skutecznie oddawać strzały na bramkę.  

Cytat

11.01.2022 r., Półfinał [½] League Cup, Stadion: Loftus Road 

[EKS.] QPR 0-0 Tottenham Hotspur [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Josef Svach, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (64' Almir Leci), Jiri Jablonsky (64' Rene Starke) – Daniel Rysavy (64' Gaizka Telletxea)

 

Odnośnik do komentarza

Trzydniowa przerwa i czekało nas ciekawe spotkanie z Manchester United w lidze. 

 

W 48. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Mauro Icardi zagrał na lewą stronę do Anthoniego Martiala. Wpadł w pole karne i strzałem w prawy dolny róg bramki, nie dał szans bramkarzowi na obronę tego uderzenia. Dwie minuty później Manchester Podwyższają prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Gelson Martins, a piłkę do siatki skierował Mauro Icardi. W 75. minucie pada 3 bramka dla gospodarzy. Z rzutu wolnego dośrodkował Juan Mata, a zamykający akcję Mauro Icardi. Pokonuje naszego bramkarza, strzałem, przy prawym słupku. W 78. minucie pada bramka dla naszego zespołu. Będący na lewej stronie pola karnego Gaizka Telletxea zagrał do wbiegającego w pole karne Jiri Jablonskiego. Ten oddał strzał na bramkę, piłka odbiła się od Alessio Romagnoliego i wylądowała w siatce, jakby nie on to by piłka wyleciała na aut bramkowy. W 80. minucie pada 4 bramka dla gospodarzy. Z rzutu wolnego dośrodkował Juan Mata, głową przedłużył to Eric Bailly do Mauro Icardiego. Ten z najbliższej odległości głową, piłkę skierował do bramki. W 83. minucie do rzutu karnego podszedł Fabian Schar i strzałem w prawy górny róg bramki, pokonuje bramkarza rywali. W 88. Minucie pada kolejna bramka dla gospodarzy. Z prawej strony zagrał Cristian Pavon do będącego na środku pola karnego Mauro Icardiego, ten strzałem pierwszej piłki od słupka. Pokonał naszego bramkarza. W ostatnich minutach meczu z powodu urazu stopy boisko opuścił Josef Svach.

Cytat

15.01.2022 r., 22 Kolejka, Stadion: Old Trafford 

[2.] Manchester United 5-2 QPR [11.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson (64' Krystain Bielik), Fabian Schar, Scott Malone – Josef Svach, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (64' Orel Mangala)– Jan Demmer, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (64' Gaizka Telletxea)

 

48' Anthony Martial 

50' Mauro Icardi 

75' Mauro Icardi 

78(sam.)' Alessio Romagnoli 

80' Mauro Icardi 

83(k.)' Fabian Schar 

88' Mauro Icardi

 

Odnośnik do komentarza

Krótka przerwy i czas na powtórzone spotkanie z Shrewsbury Town w F.A Cup. 

 

W 6. minucie wychodzimy na prowadzenie. Orel Managala będący na prawej stronie pola karnego zagrał do Ruben Lotus-Cheeka, który strzałem z pierwszej piłki. Umieścił futbolówkę, przy prawym słupku, nie dając szans bramkarzowi rywali na obronę tego uderzenia. W 42. minucie podwyższyliśmy prowadzenie. Daniel Rysavy będący na lewej stronie pola karnego zagrał do nie krytego na środku Orela Mangali. Przyjął i strzałem między nogami bramkarza, umieścił piłkę w siatce. W 57. minucie do rzutu karnego podszedł Fabian Schar, mocnym strzałem pod poprzeczkę, pokonał bramkarza rywali. W 61. minucie gospodarze strzelają bramkę na 1-3. Piłkę spod własnej bramki wybił Raede, głową do stojącego kilka metrów dalej podał Fabian Schar. Wykorzystał to Matthew Howarth, przejął piłkę i wpadł w pole karne. Mocnym strzałem, pokonał naszego bramkarz. W 73. minucie pada 4 bramka dla naszego zespołu. Z prawej strony dośrodkował Linus Wahlqvist, a Gaizka Telletxea, uprzedził obrońcę rywali i strzałem, po krótkim rogu. Pokonał bramkarza rywali.  

Cytat

18.01.2022 r., 3 Runda powt. F.A Cup, Stadion: Montgomery Waters Meadow

[L1.] Shrewsbury Town 1-4 QPR [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (61' Dominik Stumberger) – Almir Leci, Jiri Jablonsky (61' Rene Starke) – Daniel Rysavy (66' Gaizka Telletxea)

 

6' Ruben Loftus-Cheek

42' Orel Magala 

57(k.) Fabian Schar 

61' Matthew Howarth 

73' Gaizka Telletxea

 

Odnośnik do komentarza

Rywalem w 23 kolejce był Brighton&Hove Albion

 

W 51. minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka spod własnego pola karnego zagrał Stefan Stangl. O futbolówkę walczył Daniel Rysavy z Dawsonem, ten ostatni zagrał głową do bramkarza. Wykorzystał to Daniel Rysavy i przerwał podanie, lobując bramkarza, umieszcza piłkę w siatce. W 62. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Borja Baston, a piłkę do bramki głową skierował Viktor Gyokeres. W 89. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Rene Starke, a piłkę głową do siatki skierował Gaizka Telletxea.

Cytat

22.01.2022 r., 23 Kolejka, Stadion: American Express Community Stadium 

[14.] Brighton&Hove Albion 1-2 QPR [13.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala (72' Gaizka Telletxea), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (65' Dominik Stumberger) – Almir Leci, Jiri Jablonsky (65' Rene Starke)– Daniel Rysavy

 

51' Daniel Rysavy 

62' Viktor Gyokeres 

89' Gaizka Telletxea

 

Odnośnik do komentarza

Przedostatnie spotkanie w styczniu, gdzie graliśmy z Tottenhamem Hotspur w rewanżowym spotkaniu półfinałowym w League Cup. 

 

W 34. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu wolnego ustawionego po prawej stronie dośrodkował Jiri Jablonsky, głową przedłużył John Gibbs-Patterson do Orela Mangali. Ten będąc niekrytym zawodnikiem w polu karnym, strzał po ziemi. Umieszcza piłkę w siatce. W 63. minucie podwyższamy prowadzenie. Laimer za słabo zagrywa do Hugo Llorisa. To wszystko wykorzystał Daniel Rysavy i strzałem w prawy dolny róg bramki. Pokonuje bramkarza. 5. Minut później gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Z prawej strony dośrodkował Lorenzo Brisigotti, najwyżej w polu karnym wyskoczył Harry Kane i umieszcza piłkę głową do siatki. W 75. minucie strzelamy 3 bramkę. Z lewej strony na krótki słupek dośrodkował Stefan Stangl, a piłkę po krótkim rogu w siatce. Umieścił Daniel Rysavy. 3. Minuty później kolejną bramkę zdobywają gospodarze. Z lewej strony zagrał Jesse Lingard, a zamykający akcję Konrad Laimer. Pokonuje naszego bramkarza, strzałem, przy prawym słupku. Wygrana daje nam awans do finału! 

Cytat

25.01.2022 r., Półfinał [2/2] League Cup, Stadion: New White Hart Lane 

[EKS.] Tottenham Hotspur 2-3 (2-3) QPR [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (65' Melker Hallberg) – Almir Leci (65' Jan Demer), Jiri Jablonsky (65' Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

34' Orel Mangala 

63' Daniel Rysavy 

68' Harry Kane 

75' Daniel Rysavy 

78' Konrad Laimer 

 

W finale zagramy z Chelsea, które pokonało 4-2 Crystal Palace.

Odnośnik do komentarza

W ostatnim meczu stycznia graliśmy z Leeds United w ramach F.A Cup. 

 

W 34. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Almir Leci, a zamykający akcję Jiri Jablonsky. Umieszcza piłkę w siatce. W ostatnich minutach pierwszej połowy gospodarze doprowadzają do wyrównania. Na lewą stronę zagrał Jordon Ibe do Kemara Roofe'a. Ten strzałem z za pola karnego i pomocy Alexa Smithiesa. Umieszcza piłkę w siatce. W 83. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Piłkę za plecy obrońców zagrał Melker HallbergGaizka Telletxea urwał się obrońcom rywala i przyjęciem wpadł w pole karne. Lobując bramkarza, umieścił piłkę w siatce.  

Cytat

29.01.2022 r., 4 runda F.A Cup, Stadion: Elland Road 

[EKS.] Leeds United 1-2 QPR [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala (71' Dominik Stumberger), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (71' Melker Hallberg) – Almir Leci, Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (71' Gaizka Telletxea)

 

34' Jiri Jablonsky 

45' Kemar Roofe 

83' Gaizka Telletxea

Za 450 tyś € odszedł George Evans do Barnsley, również odszedł Melker Hallberg za 875 tyś € do Eintracht Frankfurt.

 

Tabela na koniec miesiąca:

CBepETG.png

 

Największe wydatki ligowe i klubowe:

nFPObd8.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w lutym był Newcastle United. W 4 rundzie F.A Cup zagramy z Arsenalem. 

 

W 10. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego przed pole karne zagrał Almir Leci do Rubena Loftus-Cheeka. Ten oddał strzał z pierwszej piłki, po drodze futbolówka odbiła się od obrońcy, zmyliło to bramkarza i zdobywa gola. W 26. minucie doznał urazu stopy i musiał opuścił boiska, a w jego miejsce wszedł Jan Demmer. W 53. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Patrick Roberts, a piłkę do siatki głową, przy prawym, skierował Jeremie Boga. Trzech minut potrzebowaliśmy, by wyjść ponownie na prowadzenie. Z prawej strony do środka zagrał Linus Wahlqvist, podanie otrzymał Daniel Rysavy, minął obrońcę. Oddał mocnym strzał na bramkę, futbolówka przełamała ręce bramkarza i wylądowała w siatce. W 58. minucie podwyższamy prowadzenie. Orel Mangala zagrał na prawą stronę pola karnego do Jana Demmera. Ten zszedł do środka i strzałem z prawej nogi, przy krótkim słupku. Pokonuje bramkarza gości. W 82. minucie rywale strzelają bramkę kontaktową. Jim Duff zagrał na lewą stronę pola karnego do Michaela Gregoritscha, ten z dwoma rywalami na plecach oddał strzał na bramkę. Piłka leciała po strzale, nie dając szans bramkarzowi na obronę silnego uderzenia. 5. Minut później strzelamy na 4-2. Z lewej strony do środka pola karnego zagrał Daniel Rysavy do niekrytego Jana Demmera. Ten po przyjęciu i silnym strzałem, w lewy górny róg bramki. Nie dał szans bramkarzowi na obronę tego strzału.  

Cytat

2.02.2022 r., 24 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[10.] QPR 4-2 Newcastle United [5.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala (66' Dominik Stumberger), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci (26' Jan Demmer), Jiri Jablonsky (66' Rene Sterke) – Daniel Rysavy

 

10' Ruben Loftus-Cheek 

53' Jeremie Boga 

56' Daniel Rysavy 

58' Jan Demmer 

82' Michael Gregoritsch 

87' Jan Demmer

Almir Leci naciągnął wiązadła stawu skokowego i będzie pauzować przez 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Kilkudniowa przerwa i kolejny mecz. Rywalem był Everton

 

W 14. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej stronie pola karnego zagrał Khouma Babacar, a piłkę do siatki skierował Thomas Buitink. 5. Minut później doprowadzamy do wyrównania. Na prawą stronę zagrał Daniel Rysavy do Jan Demmera. Ten wpadł w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę, nie dał szans bramkarzowi rywali.  

Cytat

6.02.2022 r., 25 Kolejka, Stadion: Goodison Park 

[12.] Everton 1-1 QPR [7.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (63' Krystian Bielik), Stefan Stangl – Orel Mangala, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (63' Dominik Stumberger) – Jan Demmer, Jiri Jablonsky (63' Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

14' Thomas Buitink 

19' Jan Demmer

 

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem w lutym była Chelsea

 

W 10. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Alvaro Morata, a piłkę do siatki, między nogami bramkarza, skierował Luciano Vietto. W 30. minucie gospodarze podwyższają prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Christian Pulisic, a piłkę po krótkim rogu, ponownie w siatce, umieścił Luciano Vietto. 5. Minut później strzelamy bramkę kontaktową. Z prawej strony dośrodkował Jan DemmerOrel Mangala głową zgrał do Jiriego Jablonskiego. Ten zszedł na prawą nogę i mocnym strzałem, przełamał palce bramkarza i zdobył gola. W 50. minucie pada 3 bramka dla Chelsea. Z rzutu rożnego dośrodkował Marcos Alonso, piłkę przed pole karne wybił Fabian Schar. Do futbolówki dopadł Luciano VIetto i strzałem sprzed pola karne, odbiła się od Rubena Loftus-Cheeka oraz od słupka, ledwie turlając się po linii, ląduje w siatce. W 72. minucie hat-tricka ustrzelił Luciano Vietto. Alvaro Morata zagrał do urywającemu się obrońcom, Luciano Vietto. Wpadł w pole karne i strzałem w prawy dolny róg bramki. Pokonuje naszego bramkarza.  

Cytat

9.02.2022 r., 26 Kolejka, Stadion: Stamford Bridge 

[1.] Chelsea 4-1 QPR [7.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson (45' Krystian Bielik), Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (63' Alexis Flips), Jiri Jablonsky (45' Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

10' Luciano Vietto 

30' Luciano Vietto 

35' Jiri Jablonsky 

50(sam.)' Ruben Loftus-Cheek 

72' Luciano Vietto

 

Odnośnik do komentarza

Kilkudniowa przerwa i następne spotkanie, tym razem rywalem był Southampton

 

W 24. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Długa piłka od Mario Lemina do Manolo Gabbiadiniego, który z piłką wpadł w pole karne. Mocnym strzałem, po ziemi, przy lewym słupku. Pokonuje naszego bramkarza. W 31. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony pola karnego dośrodkował Jiri Jablonsky, a zamykający akcję Fabian Schar, po rękach bramkarza. Umieszcza piłkę w siatce. W ostatnich minutach pierwszej połowy wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego przed pole karne zagrał Jan Demmer do Rubena Loftusa-Cheeka. Ten podał do Jordana Cousinsa, który strzałem "spod kolana", po palcach bramkarza. Zdobywa gola.  

Cytat

12.02.2022 r., 27 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[7.] QPR 2-1 Southampton [9.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (65' Josef Svach) – Jan Demmer (45' Alexis Flips), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (65' Gaizka Telletxea)

 

24' Manolo Gabbiadini 

31' Fabian Schar 

45' Jordan Cousins

 

Odnośnik do komentarza

Kilka dni przerwy i mecz z Arsenalem w F.A Cup. 

 

Przez większość meczu dominowaliśmy, nie dając Arsenalowi na akcje pod bramkowe. Dopiero ostatni kwadrans próbowali coś zdziałać. Większość strzałów z obu stron leciało ponad bramkę.  

Cytat

20.02.2022 r., 5 Runda F.A Cup, Stadion: Loftus Road 

[EKS.] QPR 0-0 Arsenal [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist (61' Darnell Furlong), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala, Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (61' Alexis Flips), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy (61' Gaizka Telletxea)

 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...