Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

W przedostatnim meczu lutego graliśmy z West Hamem United. Jeśli pokonamy Arsenal w F.A Cup, to w kolejnej rundzie zagramy z Burnley. 

 

W 15. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jan Demmera, a piłkę głową pod poprzeczką, umieścił Daniel Rysavy. W 33. minucie po drugiej żółtej kartce z boiska wyleciał Jordan Cousins. W 78. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony pola karnego zagrał Munas Dabbur do niekrytego na 5. metrze Ze Gomesa, który bez problemów. Strzałem w prawy dolny róg bramki, umieszcza piłkę w siatce. W 89. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Na lewą stronę pola karnego zagrał Ze Gomes do Munasa Dabbury, który silnym strzałem, przy krótkim słupku. Umieszcza piłkę w siatce.  

Cytat

23.02.2022 r., 28 Kolejka, Stadion: London Stadium 

[16.] West Ham United 2-1 QPR [6.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Orel Mangala (62' Josef Svach), Jordan Cousins, Ruben Loftus-Cheek (68' Ryan Tunnicliffe) – Jan Demmer (62' Alexis Flips), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy

 

15' Daniel Rysavy 

33(cz.k.)' Jordan Cousins 

78' Ze Gomes 

89' Munas Dabbur

 

Odnośnik do komentarza

Czas na pierwszy mój finał w QPR. Zagramy w finale League Cup z Chelsea. Alexis Flips przeciążył i złamał trzon kręg lędźwiowy i będzie pauzować przez 5-6 tygodni. Dominik Stumberger skręcił staw skokowy i będzie pauzować przez 3-4 tygodnie.  

 

W 62. minucie Chelsea wychodzi na prowadzenie. Spod końcowej linii zagrał Alvaro Morata, a wbiegający w pole karne Adrien Rabiot. Strzałem z pierwszej piłki, w lewy dolny róg bramki, zdobywa gola. Ostatni kwadrans graliśmy formacją 4-2-2-2.  

Cytat

27.02.2022 r., Finał League Cup, Stadion: Wembley 

[EKS.] Chelsea 1-0 QPR [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Josef Svach (75' Gaizka Telletxea), Orel Mangala (67' Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Jiri Jablonsky (67' Rene Starke) – Daniel Rysavy 

 

Skład Chelsea: Ian Ball – Nelson Semedo, Antonio Rudiger, Andreas Christensen, Raphael Guerreiro – Christian Pulisic (57' Dujon Sterling), N'Golo Kante (60' Callum Hudson-Odoi), Andrien Rabiot, Eden Hazard – Nabil Fekir (84' Jordan Cooke) – Alvaro Morata

 

62' Adrien Rabiot

Jan Demmer został wybranym najlepszym młodym zawodnikiem miesiąca.

 

Tabela na koniec miesiąca:

RXXzuWC.png

Odnośnik do komentarza

W pierwszym meczu marca graliśmy z Arsenalem, w powtórzonym spotkaniu 5 rundy F.A Cup. 

 

W 20. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Daniel Rysavy, głową zgrał Jan Demmer do Rubena Loftus-Cheeka, który strzałem z pierwszej piłki. Umieścił piłkę w siatce, po palcach bramkarza. W 31. minucie podwyższamy prowadzenie. Z rzutu rożnego wrzucił Jan Demmer, piłkę głową wybił Rekik, przed pole karne. Futbolówkę przed polem karnym otrzymał Ruben Loftus-Cheek, który oddał strzał z prostego podbicia. Tuż przed bramką stał John Gibbs-Patterson, który postanowił zmienić tor lotu piłki, zmylić bramkarza i zdobyć bramkę. Potrzebowali 2. minut, by strzelić bramkę kontaktową. Z lewej strony dośrodkował Reiss Nelson, głową uderzył Radivoje Segrt, lecz to uderzenie obronił bramkarz. Piłka ponownie przejął Radivoje Segrt, który przy dobitce się nie pomylił i umieścił futbolówkę w siatce. W 57. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Hakim Ziyech, piłka odbiła się od Stefana Stangla i wylądowała w siatce. W 82. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka Johna Gibbsa-Pattersona za plecy obrońców. Niezdecydowanie obrońców wykorzystał Gaizka Telletxea, wpadł z futbolówką w pole karne, jego pierwszy strzał został obroniony przez bramkarza, leczy dobitce Hiszpania, nie miał już szans i Gaizka Telletxea, zdobywa gola. Potrzebowali trzech minut, by doprowadzić do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Aaron Ramsey, a końcówką buta Radivoje Segrt, umieszcza piłkę w siatce. W 102. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Peirre-Emerick Aubameyang, a głową pod poprzeczkę piłkę skierował Radivoje Segrt. W 114. minucie pada kolejna bramka dla gospodarzy. Z prawej strony pola karnego dośrodkował Aaron Ramsy, piłkę głową wybił John Gibbs-Patterson przed pole karne. Na 16. metrze stał niekryty Granit Xhaka, który strzałem z pierwszej piłki, po ziemi, pokonuje bramkarza.  

Cytat

2.03.2022 r., 5 Runda F.A Cup [powt.], Stadion: Emirates Stadium 

[EKS.] Arsenal d5-3 QPR [EKS.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist (61' Darnel Furlong), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Stefan Stangl – Josef Svach (61' Massimo Luongo), Orel Mangala, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke – Daniel Rysavy (74' Gaizka Telletxea)

 

20' Ruben Loftus-Cheek 

31' John Gibbs-Patterson 

33' Radivoje Segrt 

57(sam.)' Stefan Stangl 

82' Gaizka Telletxea 

85' Radivoje Segrt 

102' Radivoje Segrt 

113' Granit Xhaka

 

Odnośnik do komentarza

Kilkudniowa przerwa i spotkanie z Swansea City

 

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy, wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jan Demmer, piłkę głową przedłużył Daniel Rysavy, a niekryty Rene Starke. Strzałem przy słupku, nie dał szans bramkarzowi rywali na obronę.  

Cytat

6.03.2022 r., 29 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[7.] QPR 1-0 Swansea City [11.] 

Skład: Alex Smithies – Thomas Lambrechts, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (72' Krystian Bielik), Scott Malone – Massimo Luongo (63' Ryan Tunnicliffe), Orel Mangala, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (63' Almir Leci), Rene Starke – Daniel Rysavy

 

46' Rene Starke

 

Odnośnik do komentarza

Prawie tygodniowa przerwa i mecz z Watford.  

 

W 41. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Rene Starke, piłkę głową zgrał Jan Demmer do Daniela Rysaviego. Ten strzałem po palcach bramkarza, umieszcza piłkę w siatce. W 56. minucie podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jan Demmer, a wbiegający na pierwszy słupek Daniel Rysavy. Umieszcza piłkę, przy krótkim słupku. W 72. minucie po drugiej żółtej kartce, z boiska wyleciał Tommy Smith.

Cytat

12.03.2022 r., 30 Kolejka, Stadion: Vicarage Road 

[11.] Watford 0-2 QPR [7.] 

Skład: Alex Smithies – Thomas Lambrechts, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala, Ryan Tunnicliffe (64' Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek (64' Massimo Luong) – Jan Demmer, Rene Starke (64' Jiri Jablonsky) – Daniel Rysavy

 

41' Daniel Rysavy 

56' Daniel Rysavy 

72(cz.k.)' Tommy Smith

 

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz tego miesiąca, a rywalem był Leeds United

 

W 13. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jan Demmer na pierwszy słupek. Daniel Rysavy, uprzedził bramkarza i obrońcę rywali i umieścił futbolówkę, przy krótkim słupku. W 52. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Z rzutu wolnego dośrodkował Samu Saiz, nikt tej wrzutki nie przeciął. Do piłki doszedł Rob Holding i strzałem po ziemi, pokonuje naszego bramkarza. W 76. minucie wychodzimy ponownie na prowadzenie. Z prawej strony do środka zagrał Jan Demmer, podanie otrzymał Daniel Rysavy i popędził na bramkę rywali. Wpadł w pole karne i oddał strzał na bramkę, obronił to bramkarza, lecz piłka została pod nogami Daniela Rysaviego. Przy dobitce bramkarz nie miał już szans i zostaje pokonany.  

Cytat

20.03.2022 r., 31 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[7.] QPR 2-1 Leeds United [19.] 

Skład: Alex Smithies – Thomas Lambrechts (65‘ Darnell Furlong), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala (65‘ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke (58‘ Jiri Jablonsky) – Daniel Rysavy

 

13’ Daniel Rysavy

52’ Rob Holding 

76’ Daniel Rysavy

Daniel Rysavy został wybranym najlepszym młodym zawodnikiem miesiąca.

 

 

Tabela na koniec miesiąca:

yLX9Uuv.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w Manchester City. Kilka dni przed meczem, przedłużyłem umowę z klubem do 30/06/2025 roku i na jej mocy będę zarabiać 500 tyś € rocznie. 

 

W 7. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Jan Demmer, a piłkę do siatki głową, skierował John Gibbs-Patterson. W 74. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Gerard Moreno, a niekryty w polu karnym Patrik Schick, umieszcza futbolówkę, po rękach bramkarza w siatce. W doliczonym czasie gry, ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jan DemmerGaizka Telletxea, uprzedził obrońcę rywali i strzałem, przy krótkim słupku. Zdobywa gola.

Cytat

2.04.2022 r., 32 Kolejka, Stadion: The City of Manchester Stadium 

[4.] Manchester City 1-2 QPR [6.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala (65‘ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek –Jan Demmer, Rene Starke (65‘ Jiri Jablonsky) – Daniel Rysavy (71‘ Gaizka Telletxea)

 

7’ John Gibbs-Patterson 

74’ Patrik Schick 

90+3’ Gaizka Telletxea

 

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem był Bournemouth

 

W 2. minucie do rzutu karnego, podszedł Fabian Schar i strzałem w lewy dolny róg bramki. Pokonuje bramkarza rywali. W 21. minucie podwyższamy prowadzenie. Scott Malone zagrał do przodu do Rene Starke, ten będąc na lewej stronie dośrodkował. Miało być dośrodkowanie, a wyszedł centro-strzał i lobując bramkarza, umieścił piłkę w siatce. W 39. minucie pada kolejna bramka dla naszego zespołu. Z lewej strony dośrodkował Daniel Rysavy, a będący na 16. metrze Jan Demmer, strzałem z woleja w prawy dolny róg bramki. Pokonuje bramkarza gości. W 44. minucie pada 4 bramka. Z prawej strony dośrodkował Jan Demmer, a głową Rene Starke w okienko bramki. Umieszcza piłkę. W 63. minucie goście strzelają bramkę. Do piłki wybitej, najszybciej dobiegł Denik Afobe i dośrodkował w pole karne. Callum Wilson uprzedził naszego obrońcę i strzałem, przy krótkim słupku, pokonuje naszego bramkarza. W doliczonym czasie gry, goście strzelają kolejną bramkę. Z rzutu rożnego dośrodkował Elyounoss, piłkę wybił przed pole karne jeden z obrońców. Do piłki dopadł Callum Wilson i strzałem z pierwszej piłki, między zawodnikami będących w polu karnym. Umieszcza piłkę w siatce. Kilka chwil później pada kolejna bramka dla naszego zespołu. Z lewej strony dośrodkował Rene Starke, a piłkę głową do siatki skierował Josef Svach

Cytat

9.04.2022 r., 33 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[6.] QPR 5-2 Bournemouth [20.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (63‘ Krystian Bielik), Scott Malone – Orel Mangala (63‘ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe (63‘ Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke – Daniel Rysavy

 

2(k.)’ Fabian Schar 

21’ Rene Starke 

39’ Jan Demmer 

44’ Rene Starke 

63’ Callum Wilson 

90+1’ Callum Wilson 

90+4’ Josef Svach

 

Odnośnik do komentarza

Tydzień później zagraliśmy z Middlesbrough

 

W 18. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego zagrał Rene Starke, piłkę otrzymał Jan Demmer. Trafił on w słupek, piłka wróciła pod jego nogi i pewnym strzałem, przy dobitce. Umieszcza piłkę w siatce. W 28. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z rzutu wolnego dośrodkował Junior Stanislaw, a piłkę do siatki, po rękach bramkarza. Skierował Christian Kabasele. W 60. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Scott Malone, a piłkę do siatki, skierował Daniel Rysavy. W 81. minuty gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Baningime, głową zgrał Danny Ings do Facundo Ferreyra. Ten mocnym strzałem, pod poprzeczkę, zdobywa gola. 4. Minuty później ponownie wychodzimy na prowadzenie. Rene Starke zagrał do wbiegającego za plecy obrońców Daniel Rysaviego. Ten strzałem z pierwszej piłki, przy lewym słupku, pokonuje bramkarza rywali. W doliczonym czasie gry hat-tricka skompletował Daniel Rysavy. Z prawej strony dośrodkował Jan Demmer, a niekryty Daniel Rysavy, strzałem między nogami bramkarza. Zdobywa gola. 

Cytat

16.04.2022 r., 34 Kolejka, Stadion: Riverside Stadium 

[14.] Middlesbrough 2-4 QPR [6.] 

Skład: Alex Smithies – Thomas Lambrechts (63‘ Darnell Furlong), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala (63‘ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe (68‘ Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke – Daniel Rysavy

 

18’ Jan Demmer 

28’ Christian Kabasele 

60’ Daniel Rysavy 

81’ Facundo Ferreyra 

85’ Daniel Rysavy 

90+1’ Daniel Rysavy

 

Odnośnik do komentarza

Mecz z liderem ligi, Chelsea

 

W 26. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał Adrien Rabiot, Nelson Semedo uprzedził naszego obrońcę i strzałem po ziemi. Umieszcza piłkę w siatce. W ostatnich minutach pierwszej połowy, boisko z powodu urazu pachwiny, opuścił Orel Mangala i w jego miejsce wszedł Josef Svach. W 76. minucie do rzutu karnego podszedł Jan Demmer i oddał strzał w środek bramki, został tam Thibaut Courtois i obronił jego strzał.  

Cytat

22.04.2022 r., 35 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[5.] QPR 0-1 Chelsea [1.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (64‘ Krystian Bielik), Scott Malone – Orel Mangala (45+1’ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke (64‘ Jiri Jablonsky) – Daniel Rysavy

 

26’ Nelson Semedo 

76(n.k.)’ Jan Demmer

Orela Managala doznał urazu pachwiny i będzie pauzować 3-4 tygodnie.

 

Jan Demmer został wybranym najlepszym młodym zawodnikiem miesiąca.

 

Tabela na koniec miesiąca:

sGsWVXi.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym meczem w maju było spotkanie z Arsenalem

 

W 30. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony zagrał Suso w pole karne do Adriena Silvy, który strzałem z pierwszej piłki. Przy prawym słupku, pokonuje naszego bramkarza. W ostatnich minutach pierwszej połowy do rzutu karnego podszedł Adrien Silva i strzałem w prawy dolny róg bramki, pokonuje naszego bramkarza. W 65. minucie strzelamy bramkę kontaktową. Z prawej strony pola karnego wrzucił Jan Demmer, a piłkę głową pod poprzeczkę, skierował Daniel Rysavy. Dwie minuty później pada kolejna bramka dla gospodarzy. Z lewej strony pola karnego po ziemi zagrał Yannick Carrasco, a piłkę do siatki skierował Pierre-Emerick Aubameyang. W 75. minucie gospodarze strzelają 4 bramkę. Aaron Ramsey zagrał na prawą stronę pola karnego do Suso, Ten strzałem z lewej nogi, po długim rogu. Umieszcza piłkę do siatki.  

Cytat

1.05.2022 r., 36 Kolejka, Stadion: Emirates Stadium 

[3.] Arsenal 4-1 QPR [6.] 

Skład: Alex Smithies – Linus Wahlqvist, John Gibbs-Patterson (73‘ Krystian Bielik), Fabian Schar, Scott Malone (62‘ Darnell Furlung) – Massimo Luongo, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke (62‘ Jiri Jablonsky) – Daniel Rysavy

 

30’ Adrien Silva 

45+2(k.)’ Adrien Silva 

65’ Daniel Rysavy 

67’ Pierre-Emerick Aubameyang 

75’ Suso

 

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczu sezonu graliśmy z Liverpoolem. Dzień przed naszym spotkaniem, swój meczem przegrało Leicester City i dzięki temu w przyszłym sezonie zagramy w Lidze Europy. Na transfery otrzymaliśmy prawie 58,5 mln €

 

W 22. minucie z powodu urazu stopy boisko opuścił Thomas Lambrechts, a w jego miejsce wszedł Darnell Furlong. W 59. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Piłkę za plecy obrońców w pole karne zagrał Ben Woodburn, podanie otrzymał Morten Iversen i strzałem, przy prawym słupku. Pokonuje naszego bramkarza. W 70. minucie doprowadzamy do wyrównania. Piłkę na lewej stronie boiska przejął Rene Starkę. Od razu po przejęciu dośrodkował w pole karne do niekrytego Gaizki Telletxea. Strzałem z pierwszej piłki, w prawy górny róg bramki, umieszcza futbolówkę w siatce.  

Cytat

8.05.2022 r., 37 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[6.] QPR 1-1 Liverpool [9.] 

Skład: Alex Smithies – Thomas Lambrechts (22’ Darnell Furlong), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar (64‘ Krystian Bielik), Scott Malone – Dominik Stumberger, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke – Daniel Rysavy (64‘ Gaizka Telletxea)

 

59’ Morten Iversen 

70’ Gaizka Telletxea

Thomas Lambrechts będzie pauzować przez 4-5 tygodni z powodu skręcenia stawu skokowego. 

Odnośnik do komentarza

W ostatnim meczu sezonu graliśmy z Tottenham Hotspur

 

W 28. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał Arkadiusz Milik, Joe Willis uprzedził obrońcę i pewnym strzałem. Umieścił piłkę w siatce. W 69. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony dośrodkował Rene Starke, a piłkę do siatki skierował Daniel Rysavy. W 88. minucie gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony wrzucił Arkadiusz Milik, lecz piłkę wślizgiem wybił jeden z obrońców. Piłkę otrzymał Harry Winks, który strzałem “spod kolana”. Pokonuje naszego bramkarza.  

Cytat

15.05.2022 r., 38 Kolejka, Stadion: New White Hart Lane 

[11.] Tottenham Hotspur 2-1 QPR [6.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Turlong, John Gibbs-Patterson (63‘ Krystian Bielik), Fabian Schar, Stefan Stangl – Dominik Stumberger (63‘ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Rene Starke – Gaizka Telletxea (63‘ Daniel Rysavy)

 

28’ Joe Willis 

69’ Daniel Rysavy 

88’ Harry Winks

 

Wraz z końcem sezonu, poszedłem na kurs trenerski kontynentalną licencję A.

 

Rok w skrócie:

XcFgblt.png

dLrBBEv.png

 

Tabela na koniec:

EsGu4Qb.png

 

Król strzelców: Daniel Rysavy - QPR - 23 gole

Najwięcej asyst: Ousmane Dembele - Manchester City oraz Anthony Martial - Manchester United - 15 asyst. 4. Jan Demmer - 11 asyst

Najwięcej razy "Zawodnik meczu": Callum Wilson - Bournemouth oraz Aleksander Mitrovic - Newcastle United - 8 MvP. 4. Daniel Rysavy - 5 MvP

Najwięcej czystych kont: Thibaut Courtois - Chelsea - 26. 7. Alex Smithies - 10.

Menadżer sezonu: Garry Monk - Newcastle United

 

1 Runda, 2 Runda.

 

Inne puchary i ligi:

Puchary:

 

Liga Mistrzów:

 

Paris Saint-Germain 4-1 Manchester United

 

Liga Europy:

 

AC Milan 0-1 Olympiakos

 

Ligi:

 

La Liga: 1. FC Barcelona - 93 pkt., 2. Real Madryt - 88 pkt., 3. Atletico Madryt - 79 pkt.

Seria A: 1. Juventus - 91 pkt., 2. AS Roma - 74 pkt., 3. AC Milan - 70 pkt.

Bundesliga: 1. Bayern Munich - 79 pkt., 2. RB Leipzig - 76 pkt., 3. Bayer Leverkusen - 72 pkt

Ligue 1: Paris Saint-Germain - 107 pkt., 2. AS Monaco - 83 pkt., 3. Olympique Lyon - 78 pkt

Ekstraklasa: 1. Lech Poznań - 79 pkt., 2. Legia Warszawa - 67 pkt., 3. Pogoń Szczecin - 61 pkt (Grupa Mistrzowska, Grupa Spadkowa)

Odnośnik do komentarza

Kadra z sezonu 2021/22* (wiek, narodowość - Mecze/Bramki(czyste konta)/Asysty/Żółte kartki/Czerwone kartki/Średnia ocen): 

 

Bramkarze: 

Alex Smithies – 32 lat, Anglia - 50/14/0/0/0/7,01 ŚR 

 

Obrońcy:

 

PO: 

Thomas Lambrechts – 19 lat, Belgia - 5/0/0/1/0/6,90 ŚR 

Darnell Furlong – 26 lat, Anglia – 5(9)/0/0/3/0/6,71 ŚR 

Linus Wahlqvist – 25 lat, Szwecja – 40(1)/0/4/10/1/6,94 ŚR 

 

ŚO: 

John Gibbs-Patterson – 21 lat, Australia - 47/2/2/5/1/6,85 ŚR 

Krystian Bielik – 24 lat, Polska – 5(16)/0/0/2/0/6,67 ŚR 

Fabian Schar – 30 lat, Szwajcaria - 48/5/2/7/0/6,89 ŚR 

 

LO: 

Stefan Stangl - 30 lat, Austria - 22/0/1/4/1/6,83 ŚR 

Scott Malone – 31 lat, Anglia – 28(1)/0/4/9/0/7,03 ŚR 

 

Pomocnicy:

 

ŚP/DP: 

Max Thompson – 19 lat, Australia – 0(4)/0/0/0/0/6,63 ŚR 

Dominik Stumberger – 23 lat, Austria – 6(12)/0/1/1/0/6,78 ŚR 

Orel Mangala – 24 lat, Belgia – 27(9)/2/5/7/0/7,02 ŚR 

Ryan Tunnicliffe – 29 lat, Anglia – 15(3)/1/0/7/0/6,77 ŚR 

Jordan Cousins – 28 lat, Anglia - 28/1/1/8/1/6,80 ŚR 

Massimo Luongo – 29 lat, Australia – 5(9)/0/0/1/1/6,69 ŚR 

Ruben Loftus-Cheek – 26 lat, Anglia - 49/5/2/8/0/7,18 ŚR 

Josef Svach – 20 lat, Czechy – 19(10)/4/2/5/0/7,01 ŚR 

 

Skrzydłowi: 

Alexis Filips – 22 lat, Francja – 0(4)/0/0/0/0/6,63 ŚR 

Jan Demmer – 20 lat, Niemcy – 37(4)/12/13/4/1/7,12 ŚR 

Almir Leci – 22 lat, Szwajcaria – 13(12)/2/6/1/0/7,02 ŚR 

Rene Starke – 21 lat, Niemcy – 11(22)/5/6/0/0/6,83 ŚR 

Jiri Jablonsky – 20 lat, Czechy – 39(5)/9/8/4/0/6,87 ŚR 

 

Napastnicy: 

Gaizka Telletxea – 22 lat, Hiszpania – 10(18)/11/0/1/0/6,84 ŚR 

Daniel Rysavy – 18 lat, Czechy – 40(4)/25/8/3/0/7,15 ŚR 

Vitor Xavier Mira – 20 lat, Brazylia – 0(2)/0/0/0/0/6,55 ŚR 

 

*Podani są zawodnicy, którzy chociaż raz weszli na boisko. 

 

Transfery: 

John Atletico Mineiro -> QPR 725 tyś €

Philipp Frenz Halle -> QPR wolny transfer

Afonso Paulo Freamunde -> QPR wolny transfer

Jeronimo Sao Paulo -> QPR 13,75 mln € (uprzedziłem Real Madryt :D )

Eric Zambra Nottingham Forrest -> QPR 10 tyś €

Olaf Flender Hertha Berlin -> QPR 2,6 mln €

Odnośnik do komentarza

Kadra na sezon 2022/23:

N6nBql9.png

RDsqvZ0.png

 

Mecze towarzyskie:

QPR 2-1 QPR U18 (Vitor Xavier Mira, Max Thompson - Olaf Flender)

Chesterfield 0-3 QPR(2x Daniel Rysavy, Jan Demmer)

Barnet 0-2 QPR (Alexis Flips, Ruben Loftus-Cheek)

QPR 4-3 Borussia Dortmund (2x Daniel Rysavy, Jiri Jablonsky, Alexis Flips - Florin Andone, Vincent Koziello, Lautaro Martinez)

QPR 3-1 Southend United (Jan Demmer, Gaizka Telletxea, Patrik Katona - Geza Lowndes)

QPR 3-1 Sevilla (Jiri Jablonsky, Ruben Loftus-Cheek, Alexis Flips - Luis Muriel)

Bristol Rovers 1-2 QPR (Jan Demmer, Daniel Rysavy - Joe Bennett) 

 

Zapowiedź sezonu:

DJLm4VO.png

 

Sezon zaczynamy od meczu z Aston Villa.

Odnośnik do komentarza

Sezon zaczynamy od meczu z Aston Villą

 

W 11. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego po ziemi zagrał Orel Mangala, a niekryty Jiri Jablonsky, przyjęciu i strzale z prawej nogi. Umieszcza piłkę w prawym górnym rogu bramki, nie dając szans bramkarzowi rywali. W 22. minucie goście doprowadzają do wyrównania. Piłkę za plecy obrońców zagrał Riley, podanie otrzymał Samuel Youngs, który wyszedł sam na sam z bramkarzem. Pierwsza próba zakończyła się obroną bramkarza, lecz przy jego dobitce, golkiper nie miał już szans i strzałem po ziemi. Umieszcza piłkę w siatce. W 35. minucie wychodzimy ponownie na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał Jan Demmer, piłkę, po długim rogu w siatce, umieścił Daniel Rysavy.  

Cytat

13.08.2022 r., 1 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

QPR 2-1 Aston Villa 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone (64‘ Thomas Lambrechts) – Orel Mangala, Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek (64‘ Josef Svach) – Jan Demmer (64‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy

 

11’ Jiri Jablonsky 

22’ Samuel Youngs 

35’ Daniel Rysavy

 

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem był beniaminek Wolverhampton Wanderers

 

W 13. minucie wychodzimy na prowadzenie, po bramce Jiri Jablonskiego z rzutu wolnego. W doliczonym czasie pierwszej połowy, gospodarze doprowadzają do wyrównania. Steve Mounie zagrał do niekrytego przed polem karnym Munira. Ten po przyjęciu, strzałem w prawy górny róg bramki. Pokonuje naszego bramkarza. W doliczonym czasie gry gospodarze wychodzą na prowadzenie. Na prawą stronę pola karnego zagrał Steve Mounie do Pierre-Emile Hojbjerga. Mocnym strzałem, przy krótkim słupku, pokonuje naszego bramkarza.  

Cytat

20.08.2022 r., 2 Kolejka, Stadion: Molineux 

[20.] Wolverhampton Wanderers 2-1 QPR [7.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Scott Malone – Orel Mangala (45’ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe (63‘ Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (63‘ Almir Leci), Jiri Jablonsky – Daniel Rysavy

 

13’ Jiri Jablonsky 

45+1’ Munir 

90+4’ Pierre-Emile Hojbjerga

 

Odnośnik do komentarza

W ostatnim meczu sierpnia zagraliśmy ze Southampton. W 3 rundzie League Cup zagramy z Leicester City. 

 

W 42. minucie z powodu urazu goleni, boisko opuścił Jan Demmer, a w jego miejsce wszedł Almir Leci. W 66. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Almir Leci, a piłkę do siatki, skierował Gaizka Telletxea. W 82. minucie z powodu urazu ręki, boisko opuścił Jeronimo.

Cytat

27.08.2022 r., 3 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[9.] QPR 1-0 Southampton [20.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Jeronimo – Dominik Stumberger (62‘ Josef Svach), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer (42’ Almir Leci), Jiri Jablonsky (62‘ Rene Starke) – Gaizka Telletxea

 

66’ Gaizka Telletxea 

 

Jeronimo doznał pęknięcia kości ramieniowej i przez 7-8 tygodni będzie grać z blokadą.

Jiri Jablonsky został wybranym najlepszym młodym zawodnikiem miesiąca.

 

Kilka dni po meczu, rozlosowano grupy Ligi Europy. My zagramy z Basaksehir (Turcja), Genk (Belgia) i Spartak Moskwa (Rosja). Grupy A-E, Grupy F-J, Grupy K-L.

 

Transfery:

LIoUPlk.pnguFh0aSy.png

 

 

 

l2Uylbn.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem we wrześniu było Stoke City

 

W 27. minucie do rzutu karnego podszedł Fabian Schar i strzałem w prawy górny róg bramki. Pokonuje bramkarza rywali. 4. Minuty później goście doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony w pole karne wpadł Xherdan Shaqiri, zagrał on do niekrytego Ramadan Sobhiego, który strzałem z pierwszej piłki, w lewy dolny róg bramki. Pokonuje naszego bramkarza. W 34. minucie do rzutu karnego podszedł Dario Benedetto, który trafił w prawy słupek. W 52. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Na lewą stronę podał Ruben Loftus-Cheek do Daniela Rysaviego. Wpadł w pole karne i mocnym strzałem przełamał ręce bramkarza i umieszcza piłkę w siatce. 6. Minut później podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Jiri Jablonsky, a piłkę głową do siatki, skierował Almir Leci. W 79. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Piłkę za plecy obrońców zagrał Xherdan Shaqiri do Nicolasa Castilla, który strzałem z pierwszej piłki, przy prawy słupku. Pokonuje naszego bramkarza.  

Cytat

11.09.2022 r., 4 Kolejka, Stadion: Loftus Road 

[5.] QPR 3-2 Stoke City [10.] 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong (62‘ Thomas Lambrechts), John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Jeronimo – Dominik Stumberger, Ryan Tunnicliffe (62‘ Max Thompson), Ruben Loftus-Cheek – Almir Leci, Jiri Jablonsky (70‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

27(k.)’ Fabian Schar

31’ Ramadan Sobhi 

34(n.k.)’ Dario Benedetto 

52’ Daniel Rysavy 

58’ Almir Leci 

79’ Nicolas Castillo

 

Odnośnik do komentarza

Czas na pierwsze spotkanie od kilku lat w europejskich pucharach. Pierwszym rywalem był Racing Genk

 

W ostatnich minutach pierwszej połowy, gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Maxime Lopez, a piłkę głową do siatki skierował Jakub Brabec. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, gospodarze podwyższają prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzuca Jose Naranjo, a piłkę do siatki skierował Jean Bernard Gautier. W 67. minucie urazu głowy nabawił się Ruben Loftus-Cheek i opuścił boisko. W 78. Minucie pada 3 bramka dla gospodarzy. Z prawej strony w pole karne zagrał Mbwana Samatta, a piłkę po rękach do siatki skierował Jean Bernard Gautier. 

Cytat

15.09.2022 r., 1 Kolejka [Liga Europy], Stadion: Luminus Arena 

Racing Genk 3-0 QPR 

Skład: Alex Smithies – Darnell Furlong, John Gibbs-Patterson, Fabian Schar, Jeronimo (66‘ Thomas Lambrechts) – Orel Mangala (66‘ Gaizka Telletxea), Ryan Tunnicliffe, Ruben Loftus-Cheek – Jan Demmer, Jiri Jablonsky (66‘ Rene Starke) – Daniel Rysavy

 

45’ Jakub Brabec 

46’ Jean Bernard Gautier 

78’ Jean Bernard Gautier 

 

Ruben Loftus-Cheek doznał wstrząśnięcia mózgu i będzie pauzować przez 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...