Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jasonx napisał:

https://streamable.com/amp_player/cp58b?__twitter_impression=true

tu dosc dobrze widac (nie widzialem linka od Miśka, nie chcialo mi sie zaladowac).

Kazdy atak na glowe rywala to czerwo z automatu. Kartka durna ale sluszna.

E tam. To głupawe zachowanie i powinno zostać ukarane, ale czerwona za to, a żółta za agresywny wślizg powodujący kontuzje to chyba pomyłka.

 

To nie był "atak" na głowę rywala. Zdecydowanie za duże słowo.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jasonx napisał:

https://streamable.com/amp_player/cp58b?__twitter_impression=true

tu dosc dobrze widac (nie widzialem linka od Miśka, nie chcialo mi sie zaladowac).

Kazdy atak na glowe rywala to czerwo z automatu. Kartka durna ale sluszna.

 

Szukam tego ataku i jakoś nie widzę, bo chyba nie chodzi o to pogłaskanie po główce?  Może na klatkę piersiową, ale kurde czerwona to przesada. Szkoda, że w LM nie ma VAR....to strzał w kolano. Przedwczoraj gol PSG ze spalonego, symulka gracza Porto w meczu z Schalke, dzisiaj to, czyli wszystko co VAR mógłby bez problemu wyjaśnić...

Odnośnik do komentarza

Pan Ceferin jednak twierdzi, że:

 

Cytat

- Słyszałem, że mówi się o tym, aby wprowadzić VAR do kolejnej edycji Ligi Mistrzów, ale nie wiem skąd biorą się te plotki. Nie rozmawialiśmy na ten temat. UEFA nie myśli także o wprowadzeniu VAR w ćwierćfinałach tegorocznej edycji. Ta technologia wciąż mnie nie przekonuje.

 

Ciekawe z jakiego powodu... :eusa_shhh:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jmk napisał:

Widać było na meczu, że to ten bramkowy sugerował mocno, że kartka. Ronaldo robi taki zamach, ale potem hamuje i raczej głaszcze niż uderza, ja też bym dał tylko żółtko. Natomiast jego reakcja ;)

 

Nie głaszcze, a ciągnie za włosy, zobacz na tym powiększeniu od jasona ;) już było widać jego wkurw

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...