Skocz do zawartości

Gra jeszcze ktos z Was w cm-a ?


Omen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.05.2018 o 10:09, Omen napisał:

Tak jak w tytule , gra ktos z was jeszcze ? Odwiedza to forum ? Kilka lat temu jeszcze tutaj sie wiele działa a jak widać teraz chyba wszystko umarło smiercia natualna...

 

Ja gram w 01/02 :) Co jakiś czas nawet raportuję na kanale.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio naszła mnie ochota na 03/04. Gra bez problemu działa na W10 po wgraniu patchy, ale mam wrażenie że działa dosyć wolno. Czasem przejście z dnia na dzień trwa bardzo długo. Ustawienia szybkości meczu w ogólnie nic nie zmieniają i też nieco ślamazarnie to wygląda. Jako że chęć gry w starszego managera mi nie przeszła, to zdecydowałem się powrócić do ukochanego FM 2006. CMa ze względu na wyżej opisanie działanie odpuszczam (kiedyś, na starym sprzęcie, tak chyba nie było). 

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci że własnie też mam ten problem . A procka mam i7, chciałem sobie np. zagrac w ogole w innej lidze niz zwykle , duzo nizsza itp itd , a tutaj oczekiwanie bodajze kilku dni zejeło tyle czasu ze poprostu wylaczylem i gram to co juz tam mam.. tez nie wiem w czym tkwi problem ..

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Chłopaki, widzę, że dopadła Was skleroza ;) Lub bardzo dawno graliście w CMa 03/04. Jak wszyscy wiemy, architektura gry i samego menago tej części była taka, że po prostu wolno działał i niestety tej szybkości nie było. Nawet kiedyś tak było. Procesor i7 nic nie zmienia, ponieważ wewnętrzny "silnik" gry nie wykorzystuje tych możliwości. Także czy będziesz grał na i3 z 4gb RAM czy na i7 z 16gb, menago będzie niestety działał w ten sam ślamazarny sposób...;/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oj nie źle mówisz troszkę ;) Dla przykładu gram na zapisie który mam około 10 miesięcy , gra w miarę dobrze idzie. Włączam grę od nowa z takim samem zapasem lig i gra totalnie działa gorzej niż wcześniej . Jesteś w stanie mi to jakoś racjonalnie wytłumaczyć ? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...