Jump to content
krzysfiol

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!

Recommended Posts

4 minuty temu, Pulek napisał:

Legia spadła?

tak, 2:1 przegrali

6 minut temu, Misiek napisał:
10 minut temu, Pulek napisał:

Legia spadła?

tak, 2:1 przegrali

i brawo dla Gorzowa!

Miałem postawić live na Widzew jak przegrywali, ale nie było zakładu...

14 minut temu, krzysfiol napisał:

Sokół :clap: zwycięska porażka :clap:

Nie mam tam pewności, czy was sędzia trochę nie przekręcił, więc dobrze, że nie polecieliście z ligi. Jakby nie patrzeć wszystkie 3 bramki dla Widzewa to imo kontrowersje :) No i brak czerwonej kartki dla Zielenieckiego to ewidentny kryminał.

Nie widziałem drugiej połowy, więc się nie wypowiem, ale w takim razie cieszę się tym mocniej :)

No i brawa dla zarządu za zwolnienie Dyzmy :D

Mogło nie być spalonego, w momencie strzału po lewej stronie pojawia się gość z Ostródy, no i po bramce on nie protestuje.

karnego chyba nie było :-k 

A tu nie jestem w stanie powiedzieć czy był spalony czy nie

Tymczasem w barażu o Serie A Frosinone-Palermo w pierwszym składzie wyszedł Dawidowicz, lecz już w 8' doznał kontuzji i zmienił go Szymiński. Został na ławce, by dopingować kolegów, po czym w drugiej połowie przy awanturze kolegów z sędzią (który kilkukrotnie zmieniał decyzję, czy podyktować wolnego czy karnego) puściły mu nerwy i wyleciał z czerwoną.

Frosinone w 78' prowadzi u siebie 1:0, w dwumeczu jest 2:2 i wydaje mi się, że przy tym wyniku awansują, lecz baraże Serie B mają dziwne przepisy i nie jestem pewien, czy nie będzie dogrywki.

• Like 1

Frosinone 2:0.

NIe rozumiem tej nagonki na Marciniaka. Stwierdzenia padają tu takie jakby dramatycznie mecz wypaczył. A patrzę sobie na zagraniczne portale, a tam zupełne wyluzowanie. Co do "karnego" to "może i kontakt byl, ale Pavon niewątpliwie aktorzył". Problemy Argentyny były zdecydowanie gdzie indziej.

4 minutes ago, wwosik said:

NIe rozumiem tej nagonki na Marciniaka. Stwierdzenia padają tu takie jakby dramatycznie mecz wypaczył. A patrzę sobie na zagraniczne portale, a tam zupełne wyluzowanie. Co do "karnego" to "może i kontakt byl, ale Pavon niewątpliwie aktorzył". Problemy Argentyny były zdecydowanie gdzie indziej.

Polak swojego zawsze będzie za nogi w dół ciągnął ;)

Pisałem już w lajfscorze MŚ, że IMO Marciniak miał bardzo dobre zawody, a sytuacja z muśnięciem Pavona bardziej obciąża VARowych sędziów, niż boiskowego. OFC jeśli nie miał info na słuchawce o powtórce i go nie zignorował :) 

12 minut temu, kolek23 napisał:

Polak swojego zawsze będzie za nogi w dół ciągnął ;)

Pisałem już w lajfscorze MŚ, że IMO Marciniak miał bardzo dobre zawody, a sytuacja z muśnięciem Pavona bardziej obciąża VARowych sędziów, niż boiskowego. OFC jeśli nie miał info na słuchawce o powtórce i go nie zignorował :) 

Z błędami jest trochę tak, że niezależnie od tego, który sędzia błąd popełni - ostatecznie decyzje podejmuje główny i to on za nie bierze odpowiedzialność. Faul moim zdaniem był, ale faktycznie Pavon sam popracował nad tym, żeby to wyglądało sztucznie. Nie jest tak dobrym aktorem, jak Cristiano i to się na nim zemściło. A że poza tym Marciniak sędziował bardzo dobrze, to prawda.

• Nie lubię! 1

Górnik jedzie do Mołdawii (Zaria Balti), a Lech do Armenii (Gandzasar Kapan).

Kapan to juz praktycznie Iran... nie zazdroszcze pilkarzom Lecha... przeciez tam w lipcu bedzie 50 st. w cieniu...

27 minut temu, Fenomen napisał:

Kapan to juz praktycznie Iran... nie zazdroszcze pilkarzom Lecha... przeciez tam w lipcu bedzie 50 st. w cieniu...

Nie przesadzaj, to ta zimniejsza część, Z górami itp ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...