Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, krzysfiol napisał:

Sokół :clap: zwycięska porażka :clap:

Nie mam tam pewności, czy was sędzia trochę nie przekręcił, więc dobrze, że nie polecieliście z ligi. Jakby nie patrzeć wszystkie 3 bramki dla Widzewa to imo kontrowersje :) No i brak czerwonej kartki dla Zielenieckiego to ewidentny kryminał.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem w barażu o Serie A Frosinone-Palermo w pierwszym składzie wyszedł Dawidowicz, lecz już w 8' doznał kontuzji i zmienił go Szymiński. Został na ławce, by dopingować kolegów, po czym w drugiej połowie przy awanturze kolegów z sędzią (który kilkukrotnie zmieniał decyzję, czy podyktować wolnego czy karnego) puściły mu nerwy i wyleciał z czerwoną.

Frosinone w 78' prowadzi u siebie 1:0, w dwumeczu jest 2:2 i wydaje mi się, że przy tym wyniku awansują, lecz baraże Serie B mają dziwne przepisy i nie jestem pewien, czy nie będzie dogrywki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

NIe rozumiem tej nagonki na Marciniaka. Stwierdzenia padają tu takie jakby dramatycznie mecz wypaczył. A patrzę sobie na zagraniczne portale, a tam zupełne wyluzowanie. Co do "karnego" to "może i kontakt byl, ale Pavon niewątpliwie aktorzył". Problemy Argentyny były zdecydowanie gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, wwosik said:

NIe rozumiem tej nagonki na Marciniaka. Stwierdzenia padają tu takie jakby dramatycznie mecz wypaczył. A patrzę sobie na zagraniczne portale, a tam zupełne wyluzowanie. Co do "karnego" to "może i kontakt byl, ale Pavon niewątpliwie aktorzył". Problemy Argentyny były zdecydowanie gdzie indziej.

 

Polak swojego zawsze będzie za nogi w dół ciągnął ;)

 

Pisałem już w lajfscorze MŚ, że IMO Marciniak miał bardzo dobre zawody, a sytuacja z muśnięciem Pavona bardziej obciąża VARowych sędziów, niż boiskowego. OFC jeśli nie miał info na słuchawce o powtórce i go nie zignorował :) 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kolek23 napisał:

 

Polak swojego zawsze będzie za nogi w dół ciągnął ;)

 

Pisałem już w lajfscorze MŚ, że IMO Marciniak miał bardzo dobre zawody, a sytuacja z muśnięciem Pavona bardziej obciąża VARowych sędziów, niż boiskowego. OFC jeśli nie miał info na słuchawce o powtórce i go nie zignorował :) 

Z błędami jest trochę tak, że niezależnie od tego, który sędzia błąd popełni - ostatecznie decyzje podejmuje główny i to on za nie bierze odpowiedzialność. Faul moim zdaniem był, ale faktycznie Pavon sam popracował nad tym, żeby to wyglądało sztucznie. Nie jest tak dobrym aktorem, jak Cristiano i to się na nim zemściło. A że poza tym Marciniak sędziował bardzo dobrze, to prawda.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...