Jump to content
Sign in to follow this  
jmk

Football Management World eSport Championship 2018

Recommended Posts

Słyszeliście o tym?

http://fmwec.com/

Nie wiem jakie szanse są dla FM-a w eSporcie, ale taki event pokazuje, że może jest tu ukryty potencjał? Ja tak nieśmiało startowałem do RM3, ale oceniam po wszystkim bardzo pozytywnie - i organizację i nagrody i samą rozgrywkę, niby online, ale lokalnie z innymi. W sumie to brakowało mi czegoś takiego :D Kiedyś grałem tak przy jednym kompie z ... siostrą w TCM03 :)

Teraz ktoś poszedł grubo z hajsem - nagroda dla wygranego to 25 tysięcy funtów, ale dodatkowo zaangażowany jest Norwich City, a także gwiazdy jak np. Javier Zanetti, a to świadczy, że FM to wcale nie taka nisza...

Do tego finału załapało się trzech Polaków, dwóch z RM. Ja niestety nie brałem udziału w eliminacjach (termin mi nie pasuje),  eliminacje były o zdecydowanie... inne niż te do RM, tu 'wystarczył' filmik + osiągi na steamie. Klucza doboru finalistów jednak chyba nie poznamy do końca.

Jakby ktoś był zainteresowany wycieczką, a przy okazji relacją z turnieju to na MFM szukają kogoś, gwarantując nocleg:

https://myfootballmanager.pl/artykul/313/akredytacja-dziennikarska-kto-chce-relacjonowac-wystep-mistrza-i-wicemistrza-polski-w-birmingham

• Like 1

Zgłosiłem się, ale trzeba było nagrać filmik promocyjny z 24-godzinnym deadlinem i olałem sprawę.

Gdyby ktoś chciał przejrzeć wyniki, to zrobiłem pełne opracowanie, można kliknąć poniżej.

jxzm7Pp.png

• Like 2