Skocz do zawartości

IV Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

Już po raz czwarty!

 

Kliknij w poniższy baner, przeczytaj regulamin i zadeklaruj udział.

 

fuawWIJ.png

 

 

Oto najważniejsze nowości:

 

- inny charakter zadań nr 2 i 3

- do turnieju finałowego awansuje aż pięciu uczestników eliminacji plus gospodarz

 

 

Zadania do wykonania (gradacja stopnia trudności; od najłatwiejszego do najtrudniejszego):

 

a/ Zadanie nr 1  (MISTRZ)

Dowolnym klubem, wybranym z tych, które są udostępnione na ujednoliconym zapisie gry:
-
wygrać Ligę Mistrzów
- zdobyć mistrzostwo kraju
- zdobyć główny krajowy puchar

 

Zadanie zostanie uznane za wykonane, w momencie kiedy Uczestnik zdobędzie ostatnie brakujące trofeum. Po zdobyciu ostatniego z brakujących trofeów, sezon należy bezwarunkowo dokończyć (zgodnie z podaną przez Organizatora finalną datą [czasu gry] autozapisu). Finalna data autozapisu po pierwszym sezonie to: 31.05.2018 (czasu gry).
 

mzrEzn9.png
 

b/ Zadanie nr 2  (DROGA W GÓRĘ)

Dowolnym klubem wybranym z IV ligi polskiej (piąty poziom rozgrywkowy):
- awansować na poziom najwyższy (Ekstraklasa).

 

Zadanie zostanie uznane za wykonane, w momencie kiedy Uczestnik uzyska awans do Ekstraklasy. Po rozegraniu ostatniego meczu w sezonie, w którym zadanie zostanie wykonane, grę należy natychmiast zapisać (nie czekając na autozapis).

 

c/ Zadanie nr 3  (PATRIOTA)

Dowolnym klubem wybranym z trzeciego poziomu rozgrywkowego we Włoszech:
- awansować na poziom najwyższy (Serie A)

- zdobyć mistrzostwo kraju
- zdobyć główny krajowy puchar (Coppa Italia)

 

Dodatkowe warunki, które musi spełnić Uczestnik, aby zadanie to zostało uznane za wykonane i dotyczą one każdego z trzech wymaganych osiągnięć:
-
można przeprowadzać tylko transfery bezgotówkowe lub wypożyczenia (płatne lub bezpłatne),

- powyższe ograniczenie nie dotyczy zawodników polskich - można sprowadzać bez jakichkolwiek ograniczeń finansowych.

 

Zastrzeżenie: "polska flaga" w profilu (obywatelstwo) musi być w momencie przeprowadzenia transferu jako pierwsza.

 

Zadanie zostanie uznane za wykonane, w momencie kiedy Uczestnik zdobędzie ostatnie brakujące trofeum. Po rozegraniu ostatniego meczu w sezonie, w którym zadanie zostanie wykonane, grę należy natychmiast zapisać (nie czekając na autozapis).

 

 

Czas trwania eliminacji: do 31 października 2018

Baraż: do 30 listopada 2018

Turniej finałowy: styczeń 2019

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
23 godziny temu, dziki_ryj_ napisał:

panie Mahdi moze pan mi zdradzić kto wymyślił zadania do rozgrywki mistrzów? skoro pan Mahdi  sam ich nie wykona  bo są nudne 

 

"Pan Mahdi" nie ma obowiązku ich wykonywać. I tak wykonałem zadanie nr 1 grając Atalantą i udanie rozpocząłem zadanie nr 2 grając Szombierkami.

 

Dla jednych gra w polskich niższych ligach jest nudna, dla innych stanowi esencję Football Managera. Co kto lubi... Ja już przeżyłem i szczegółowo udokumentowałem wspaniałą karierę Motorem Lublin, grając dodatkowo z ograniczeniami. I zwyczajnie nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki. Poza tym jestem aktualnym mistrzem Polski, znalazłem się też w gronie 32 najlepszych wirtualnych menedżerów na świecie, więc niczego już nie muszę udowadniać... 17 lat doświadczenia, setki rozegranych i udokumentowanych sezonów mówią same za siebie.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Nie lubię! 6
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, dziki_ryj_ napisał:
6 godzin temu, Mahdi napisał:

 

"Pan Mahdi" nie ma obowiązku ich wykonywać. I tak wykonałem zadanie nr 1 grając Atalantą i udanie rozpocząłem zadanie nr 2 grając Szombierkami.

 

Dla jednych gra w polskich niższych ligach jest nudna, dla innych stanowi esencję Football Managera. Co kto lubi... Ja już przeżyłem i szczegółowo udokumentowałem wspaniałą karierę Motorem Lublin, grając dodatkowo z ograniczeniami. I zwyczajnie nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki. Poza tym jestem aktualnym mistrzem Polski, znalazłem się też w gronie 32 najlepszych wirtualnych menedżerów na świecie, więc niczego już nie muszę udowadniać... 17 lat doświadczenia, setki rozegranych i udokumentowanych sezonów mówią same za siebie.

5 minut temu, dziki_ryj_ napisał:
6 godzin temu, Mahdi napisał:

 

Jmk też ma wiele karier w swojej historii, dlaczego musi grać eliminacje?

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem do czego mają prowadzić Twoje posty? Do konfrontacji, czy Ci się nudzi lub pragniesz koniecznie wypromować swój nick moim kosztem?

 

Odpowiem jednak. NIKT nie musi grać eliminacji, ani jmk, ani ktokolwiek inny. Jednak jedyna możliwość awansu bez eliminacji to zgłoszenie swojej aplikacji do roli gospodarza i - w przypadku więcej niż jedna kandydatur - poddanie się elekcji społeczności Mój Football Manager. Jeżeli masz na zbyciu kilka tysięcy złotych, które trzeba przeznaczyć na organizację, zapraszam do złożenia aplikacji. Szczegóły w Regulaminie Rozgrywki Mistrzów. Punkt XII:

 

 

XII. GOSPODARZ TURNIEJU FINAŁOWEGO ROZGRYWKI MISTRZÓW

JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIĆ GOSPODARZ (PRAWA I OBOWIĄZKI)

1. Kandydat na gospodarza musi być osobą pełnoletnią.

2. Gospodarz otrzymuje przywilej uczestnictwa w turnieju finałowym Rozgrywki Mistrzów bez eliminacji.

3. Gospodarz musi zapewnić sześciu (w tym sobie) uczestnikom turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów (plus osobie wyznaczonej przez Organizatora do nadzorowania sprawnego przebiegu turnieju):

a/ noclegi w pokojach maksimum dwuosobowych z dostępem do łazienki,

b/ komputer w celu przeprowadzenia turnieju,

c/ dostęp do szerokopasmowego internetu,

d/ transport tam i z powrotem - bilet lotniczy (jeżeli gospodarzem turnieju finałowego zostanie osoba mieszkająca za granicą, uczestnicy turnieju finałowego z Polski zobowiązani są dojechać na lotnisko w Polsce na własny koszt).

4. Jeżeli gospodarzem zostanie osoba mieszkająca w Polsce, musi zapewnić ewentualnym uczestnikom zza granicy (plus osobie wyznaczonej przez Organizatora do nadzorowania sprawnego przebiegu turnieju) transport tam i z powrotem - bilet lotniczy. Na wyznaczone lotnisko osoba/osoby te są zobowiązane dojechać na własny koszt.

5. Osoby zainteresowane rolą gospodarza turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów proszone są o składanie aplikacji w formie e-maila wysłanego do Agnieszki Czyżyckiej, współwydawcy Mój Football Manager w nieprzekraczalnym terminie 30 września 2018. Adres e-mail na który należy składać aplikacje:
Agnieszka Czyżycka
(lobuzek343@wp.pl)

Aplikacje przesłane po 30 września 2018 nie będą rozpatrywane.

6. Aplikacja musi zawierać imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania oraz pełną prezentację swojej oferty.

7. Oferty osób, które złożą aplikacje zostaną zaprezentowane publicznie w Biuletynie Rozgrywki Mistrzów, który ukaże się na stronie Mój Football Manager 1 października 2018.

8. Osoby składające aplikacje proszone są o dołączenie następującego zapisu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, potrzebnych w procesie wyboru gospodarza turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"

9. Gospodarz nie może zrezygnować z żadnych przysługujących mu w turnieju finałowym nagród, wyróżnień ani z samego uczestnictwa.

PROCEDURA WYBORU GOSPODARZA

1. Wyboru gospodarza dokonają wszyscy uczestnicy eliminacji. Demokratyczne głosowanie jawne odbędzie się w dniach od 1 do 7 października 2018.

2. W Biuletynie Rozgrywki Mistrzów, który będzie ukaże się na stronie Mój Football Manager 1 października 2018, zaprezentowane zostaną wszystkie oferty osób, które złożą swoje aplikacje do roli gospodarza.

3. Osoby które mają aktywne konto na stronie od co najmniej miesiąca, licząc od 1 września 2018 zagłosują (w formie komentarza pod Biuletynem) na kandydata, którego chcieliby widzieć w roli gospodarza.

4. Każdy dysponuje tylko jednym głosem.

5. Gospodarzem turnieju finałowego Rozgrywki Mistrzów zostanie osoba pretendująca do tej roli, która zgromadzi największą ilość głosów. W przypadku równej ilości głosów oddanych na dwie lub więcej osoby, zarządzona zostanie druga tura głosowania.

6. Jeżeli tylko jedna osoba zgłosi swoją kandydaturę do roli gospodarza głosowanie stanie się zbędne i otrzyma ona ten przywilej automatycznie.

7. Gospodarz turnieju finałowego zobowiązany jest przedstawienia Organizatorowi dowodów świadczących o opłaceniu miejsc pobytowych oraz transportu wszystkim uczestnikom turnieju finałowego (plus osobie wyznaczonej przez Organizatora do nadzorowania sprawnego przebiegu turnieju) nie później 30 dni przed planowanym rozpoczęciem turnieju.

8. W przypadku nie przedstawienia wyżej wymienionych dowodów w wyznaczonym terminie, gospodarz traci przywilej zorganizowania turnieju finałowego.

9. Jeżeli do 30 września 2018 roku nie wpłynie żadna aplikacja w sprawie roli gospodarza turniej finałowy 4. edycji Rozgrywki Mistrzów nie odbędzie się. Procedura rozstrzygnięcia turnieju będzie wyglądała wtedy tak, jak to ustalono w par. VIII, punkt 14.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Pytanie kto wymyślił te nudne  zadania? Pamiętam, że wcześniej zrzucałeś całe zło na Piotra Sebastiana i jego pomysły, a jak się okazuje wymyśliłeś coś co dla samego pana Mahdiego jest zwyczajna nuda i nie daje przyjemności. Nikt nie nakazuje ci organizacji , twoja kasa twoja sprawa.  Co do promowania czy nudy na tym forum panuje wolność słowa jak wiadomo na twoim portalu panie Mahdi to obce słowo:)

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zadanie nie są nudne, ale arcyciekawe. Naucz się czytać ze zrozumieniem dlaczego JA nie kontynuuję zabawy w eliminacjach.

 

Co do osobistych przytyków, tudzież Twojej interpretacji "wolności słowa" - to pozwolę sobie zignorować tego typu wypowiedzi.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

To wyciąganie wniosków nie jest Twoją mocną stroną.

 

Poza tym chyba "Twoim", a nie "twoim"? Czy to też należy do "wolności słowa" czy już raczej jest przejawem braku kultury i szacunku? Tym się właśnie różnimy...

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tym się różni cm forum od myfootballmanager, wszyscy sa równi traktowani jak każdy. Napisales w opisie swojej kariery, że to nie dla Ciebie, jesteś zmęczony, następnie przywolales kariere z poprzedniej wersji Fm. Napisałeś panie Mahdi  zaryzykukjesz ofertę gospodarza chociaż sam dobrze wiesz że ona będzie jedyną.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...