Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, schizzm napisał:

Dobra, do zlotu pozostały niecałe 3 tygodnie, więc muszę zacząć działać ;).

 

Wracam z tematem pomocy odbioru mojej osoby po przylocie do Warszawy. @Kucharwstępnie oferował pomoc, ale widzę, że prawdopodobnie na zlot jednak nie dotrze (Kuchar? ;)).

 

W takiej sytuacji raz jeszcze chciałbym zapytać warszawiaków lub osoby wybierające się na zlot i jadące przez Warszawę, czy ktoś miałby na tyle dobre serduszko, żeby opóźnić swój przyjazd na zlot i odebrać mnie z Modlina (lub gdziekolwiek z Warszawy, zawsze mogę dojechać z lotniska). Planowo ląduję w Modlinie w czwartek 26 lipca o godzinie 20:00, godzina późna i na zlocie pewnie już wiele % się przeleję, więc zdaję sobie sprawę, że sprawiam kłopot ;). Oczywiście dorzucam się do wszelkich kosztów przejazdu, a jak ktoś chce to może i jakiego fanta z Katalonii mogę przywieźć ;).

 

Pytam dość rozpaczliwie o to, bo w przeciwnym wypadku będę musiał szukać noclegu z czwartku na piątek w Warszawie (bo nie wierzę, że w czwartkową noc uda mi się dostać samodzielnie komunikacją państwową/prywatną w rejony zlotowe) i dopiero w piątek planować jakoś podróż na miejsce spotkania, co dość mocno komplikuje mi logistykę wyjazdu :)

 

Jakaś dobra dusza się znajdzie? ;) 

 

20 to niestety późno. O 17:30 odjeżdża ostatni autobus z Modlina do Bydgoszczy... Rano w piątek można by Cię oczywiście skądś odebrać bez większego problemu (Koło np.)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

Jeśli chodzi o czwartek, to z Modlina mogę też na 23:30 dotrzeć busem do Włocławka, ale to mi dużo chyba nie pomoże, bo pewnie nikt nie będzie w stanie już wsiąść za kierownicę :D

 

 

Ha, widzisz. Daj nam szansę ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, klinsmann napisał:

ja zasadniczo mieszkam 7-10 minut autem od lotniska... problem jest taki, że w czwartek rano wyjeżdzamy... jedno miejsce w aucie mamy. 

 

nie było opcji lotu w środę i noclegu u forumka :-k ?  nawet u mnei na placu budowy

A można zaklepać miejsce powrotne? Odlot mam w niedzielę z Chopina o 21:30 :D 

2 godziny temu, klinsmann napisał:

Pociąg do Kutna i potem jakiś busik

@Ernie Souchak chyba coś wspominał, że tam teraz jakieś remonty ogarniają? :-k 

2 godziny temu, jmk napisał:

Jak będę na zlocie to nie ma problemu, żebym do Kutna podjechał.

Wiem, że u Ciebie główną rolę odgrywają względy zdrowotne, ale myślisz że byłbyś się do jakiegoś dnia określić, czy będziesz (pytam tylko w kwestii takiej, na ile wcześniej mógłbym rezerwować bilet na busa ;))? No i czy Włocławek nie byłby problemem? (bliżej niż Kutno w-g Google Maps :P). Będę dozgonnie wdzięczny

59 minut temu, lad napisał:

Ja co prawda trzeźwy pewnie nie będę, ale mogę po Ciebie wyjechać z @jmk :D

 

A jakiś podział domków ogarniamy?

Będę zaszczycony :D

 

Oczywiście jeszcze wszystko może wziąć w łeb, jak się samolot spóźni, ale to będę się martwił już po fakcie ;) 

Odnośnik do komentarza

@schizzm

 

Bez znaczenia Włocławek czy Kutno, do Kutna nie bliżej? Albo prościej :D

Jak Ci się spóźni to będziemy myśleć, może gdzieś zajedziesz na obrzeża Wawy to Cię zgarnę ;) Izi, ale będziemy w kontakcie w razie czego. 

Kiedy będę wiedział? Mam nadzieję, że ten tydzień mi już nieco rozjaśni sytuację. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Bierzemy w końcu jakiś osprzęt sportowy?

 

Magię jednak sobie odpuszczę, myślę że 4-5 godzinna rozgrywka wyciągnie nas ze zlotu na zbyt długo. Zamiast tego wezmę Smallworld, które jest bardzo proste w zasadach a rozgrywka nie trwa dłużej niż 2 godziny.

Odnośnik do komentarza

Kurde, plaża niby tam jest, ale chyba nie widziałem nigdzie boiska do siatkówki :/ a szkoda, bo to chyba jedyna atrakcja sportowa, na którą możemy liczyć. Oprócz sudoku!

 

@FYM, co z podziałem domków? czy możemy już dobierać się w drużyny? ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...