Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nigdy zacnym browarem nie pogardzę, więc chętnie odkupię butelkę czy dwie. Nie powiem, było dziś zwątpienie, rozczarowanie, nerwy. Ale mega jest to budujące, że tak to świetnie zorganizowaliście, a zwłaszcza Vami.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Qcz napisał:

Widzę, że serio jest stół do pingla, wezmę swoją rakietkę, jakby ktoś chciał dobrze pobronić, to dla ułatwienia podpowiem, że na bakhendzie gram krótkim czopem a na forhendzie ofensywnym friendshipem 729 ;-) @Perez

To tak się teraz dziobanie nazywa? Wchodzę w to :) 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Pulek napisał:

a jest jakieś boisko do siatkówki? :-k może gdzieś na tej plaży kilometr od nas?

Tak oglądam google earth z okolicy i ja tam tak średnio jakąkolwiek plażę widzę :-k Jak tam jest cały ten kompleks to nie wiem na ile tam się można szwendać, czy to nie jest ogrodzone, wiesz bilety za wjazd te sprawy. Można pochodzić ludzikiem ze street view, także ja już zwiedziłem osadę :keke: no i plaży i boiska to ja tam nie widzę :(

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

Tak oglądam google earth z okolicy i ja tam tak średnio jakąkolwiek plażę widzę :-k Jak tam jest cały ten kompleks to nie wiem na ile tam się można szwendać, czy to nie jest ogrodzone, wiesz bilety za wjazd te sprawy. Można pochodzić ludzikiem ze street view, także ja już zwiedziłem osadę :keke: no i plaży i boiska to ja tam nie widzę :(

nie szukaj dziury ;-) 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Qcz napisał:

Widzę, że serio jest stół do pingla, wezmę swoją rakietkę, jakby ktoś chciał dobrze pobronić, to dla ułatwienia podpowiem, że na bakhendzie gram krótkim czopem a na forhendzie ofensywnym friendshipem 729 ;-) @Perez

 

Hmm... ważę ze 2x tyle co Ty, stacjonarność 20, ostatnio rakietkę widziałem na oczy z rok temu... No w sumie spoko, 2:0 pewnie nie dostaniesz, ale w Twoim wieku ugrany set powinien sprawić Ci dużo radości, więc niech będzie! ;). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...