Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, A. De Raph napisał:

@Vami tylko jak robisz rezerwację to ja jestem trzyosobowy. Jazz, ja + Błat. W tamtej konfiguracji był mus domku 4os, ale tutaj chyba tak nie jest. A nie wiem w sumie na ile liczysz dzieci całość. 

Są pokoje 3 i 4 os.

Odnośnik do komentarza

Też tak uważam. 

Panowie - Vami mówi, że musi mieć 100% potwierdzenia od wszystkich, bo to musi być zapłacone z góry bez możliwości zwrotu. Czy ktoś może obadać, kto jeszcze nie wyraził ze zlotowiczów zgody na Biskupin? Ja nie mam kontaktów do ludzi, jestem w sumie "z odzysku"... 

Odnośnik do komentarza

Obawiam się trochę, że ten Biskupin jest zbyt ą ę dla nas ;) bo jednak zawsze trochę trzody robimy. Mniej lub więcej. Nawet nie mówię o darciu ryja, tylko zawsze po nocy jest syf dookoła domku. Ale jak coś to ja też jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Misiek napisał:

Obawiam się trochę, że ten Biskupin jest zbyt ą ę dla nas ;) bo jednak zawsze trochę trzody robimy. Mniej lub więcej. Nawet nie mówię o darciu ryja, tylko zawsze po nocy jest syf dookoła domku. Ale jak coś to ja też jestem na tak.

Sytuacja jest kryzysowa, więc musimy kryzysowo też nasze przyzwyczajenia lekko zweryfikować. Jesteśmy jednak ciut starsi więc raczej umiemy panować nad sobą, a skoro pogoda jest ładna to plenery można wykorzystywać na takie akcje, a zajazd - na noclegi. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, A. De Raph napisał:

Jesteśmy jednak ciut starsi więc raczej umiemy panować nad sobą, a skoro pogoda jest ładna to plenery można wykorzystywać na takie akcje, a zajazd - na noclegi. 

kiedy ostatnio byłeś na zlocie? odpowiadam: nic się nie zmieniło ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...