Jump to content
FYM

XVIII Zlot CMF

Recommended Posts

Trzeba brać, dobrze to wygląda. Myślę, że oddalone o 1-1,2 km lokale Al Capone i U Piasta Kołodzieja spełnią nasze oczekiwania, tym bardziej że rok temu pod tym względem mieliśmy dużo gorzej.

Prezentuje się przyzwoicie, tylko się zastanawiam jakby wyglądała sytuacja z familiami. Chodzi o to, że domki są tylko cztery. Jeżeli @Ernie Souchak i @wwosik braliby po jednym zostaje 12 miejsc. Niby tyle samo co w tamtym roku, ale zdaje się, że w tym roku może być więcej chętnych.

Również się obawiam, że pozostałe 12 miejsc to może być mało :/

Namioty dostawimy ;)

W dniu 2/22/2018 o 08:00, Hajd napisał:

Trzeba brać, dobrze to wygląda. Myślę, że oddalone o 1-1,2 km lokale Al Capone i U Piasta Kołodzieja spełnią nasze oczekiwania, tym bardziej że rok temu pod tym względem mieliśmy dużo gorzej.

Co, niefajny był konkurs na kierowcę? Dobrze, że Danusię mieliśmy, a @Perez pozwolił jej jechać swoim autem :)

To chyba Ty @wwosik jechales. Pamietam jak dzisiaj, bo tak sie balem, ze postanowilem juz nie pic, zeby kolejnego dnia moc jechac ;). 

a może i masz rację. Jak widać chyba też byłem wstawiony :P

Dobra misie, udało się wykminić coś takiego - https://osrodeklipiny.nocowanie.pl/ Mają wolne miejsca w domkach 2-, 4- i 5-osobowych. Są lodówki, są łazienki. Wizualnie prezentuje się znośnie. Przyznam, że przemierzyłem sporą część sieci z ofertami ośrodków i albo nie ma już miejsc, albo minimum tydzień, albo kiepska konfiguracja domków (np. same 8-osobowe).

@me_who, @Misiek, @Pulek, @wwosik, @Ernie Souchak, @laki, @Vami, @schizzm, @BartuS, @Perez, @Hajd, @Brudinho co sądzicie?

Szkoda, że nie ma zdjęć z wnętrza domków, ale wygląda ok. Obiady od 16 zł.

Cytat

Organizujemy także pikniki dla firm, instytucji, zloty, spotkania, wypoczynek oraz inne wydarzenia; kontakt dla Klientów biznesowych:

(0 602)33-14-15

No jakby wymarzony ośrodek :keke: 

Misiek, są fotki, tylko trzeba kliknąć "pokaż więcej zdjęć".

• Thanks 1

Fakt, nie zauważyłem. Dzięki

Tylko tyle co na szybko przejrzałem: szału nie ma jeśli chodzi o standard tych domków, a łóżka to już w ogóle lekkie pato :D ALE, lokalizacyjnie jest okej, jakaś tam gastronomia jest... czy oprócz tych obiadów coś w tam w okolicy jeszcze jest? jakiś bar, pizzeria, cokolwiek?

3 minuty temu, Pulek napisał:

czy oprócz tych obiadów coś w tam w okolicy jeszcze jest? jakiś bar, pizzeria, cokolwiek?

Nie sądzę.

Pizzerie są. Milano i K2 (to chyba dla fanów himalaizmu), a poza tym jakiś kebab i restauracja U Michała :D

• Like 1

Założyłem, że Pulek przez okolicę rozumie rzut beretem od ośrodka ;)

Mi się podoba.

Ale mi to się prawie wszystko podoba, bo cieszy mnie perspektywa tego wyjazdu i wyłączenia mózgu na trzy dni.

Rzeczywiście miałem na myśli coś bliżej, ale spoko!, 10 kilometrów od ośrodka też jest ok :)

Nie no calkiem rzesko. Jeziorko jest, bilardy, ping pongi, domki z werandami, jakies miejscowy z parasolami, same domki tez idzie zyc.

Łowisko macie w pobliżu, może jakieś rybki tam smażą na miejscu ;)

Jak będzie kuchnia i piekarnik to mogę wam zrobić taką pizze, że już nigdy nie zjecie w pizzerii ;)