Jump to content
FYM

XVIII Zlot CMF

Recommended Posts

Panowie, ja niestety z wiadomego powodu muszę zrezygnować z organizacji zlotu. Jednak wygląda na to, że chętnych powinno być wystarczająco, patrząc na to, że @Ernie Souchak jest chętny na cały domek i @wwosik chyba też, chociaż na FB mi nie odpisał ;)

Jakby była potrzeba, to organizatorowi mogę podesłać te dwa maile, które do tej pory wymieniłem z ośrodkiem.

• Sad 1

A miałeś mi zająć miejsce parkingowe, a miało być tak pięknie ;( 

• Sad 1

1 minutę temu, FYM napisał:

Jaki właściwie mamy status?

Co to znaczy status?

Nie mamy rezerwacji, dowiedziałem się tylko, że termin jest wolny i jest w takiej cenie. Liczbę chętnych masz w ankiecie, nikt nie wyrażał sprzeciwu w kontekście ośrodka, więc IMHO można rezerwować i zbierać kasę, albo zbierać kasę najpierw i rezerwować później ;) 

No i właśnie o taki status mi chodziło :)

Ja pisałem w jeszcze jedno miejsce, ale coś marnie tam z kontaktem, bo nie odpisują :/

No dobra... @Reaper się wykruszył to.... czy w razie czego mogę liczyć na pomoc kogoś w sprawie transportu, gdybym trafił do Warszawy? ;) 

• Like 1

Przypuszczam, że @Perez będzie zmotoryzowany.

Ja mam za to inne pytanie - są jacyś chętni do przejęcia organizacji? Nie ma co zwlekać, bo ktoś może nas ubiec.

U mnie sprawa wygląda tak, że na 26-29 akurat mam dość tanie Ryanairy (340 zł łącznie). Problem w tym, że w czwartek przyleciałbym na Modlin dopiero o 20, więc byłbym bardzo późno do odebrania :/

(powrót w niedzielę o 20, więc tutaj spokój) 

1 godzinę temu, schizzm napisał:

No dobra... @Reaper się wykruszył to.... czy w razie czego mogę liczyć na pomoc kogoś w sprawie transportu, gdybym trafił do Warszawy? ;) 

Jeśli będę się wybierać, a sporo na to wskazuje, to jak najbardziej ogarnę Twój transport :)

• Like 2

2 godziny temu, FYM napisał:

Przypuszczam, że @Perez będzie zmotoryzowany.

Ja mam za to inne pytanie - są jacyś chętni do przejęcia organizacji? Nie ma co zwlekać, bo ktoś może nas ubiec.

No ja właśnie się poważnie zastanawiam. Z jednej strony wygoda, z drugiej nauczony doświadczeniem to się kończyło tak, że czwartek i piątek było imprezowe, potem cała sobota snucie się i w niedzielę jeszcze daleko od formy było, a jechać trzeba :).

Do Wilczyna koleją nie da rady, jedynie PKS i pewnie ze spacerem parę kilometrów w pakiecie.

Było;)

Lokalizacja ok, domki też, ale ani słowa na stronie o możliwości zjedzenia czegoś w ośrodku. Czy jest, a ja nie doczytałem?