Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

me_who donosi w Maryni, że szykuje sylwetkę na zlot więc można chyba otwierać temat ;) W tym roku prestiżowa impreza wypada na 26-29 lipca. Tradycyjnie mile widziane pomysły na lokalizację. 

 

P.S.

Jako, że w sierpniu (jeśli mnie pamięć nie myli) jeden ze stałych bywalców zamierza zmienić stan cywilny temat przewodni już jest ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol przypiął ten temat
  • 2 tygodnie później...

Rzucam propozycją:

http://domkinadjeziorami.pl/oferta/

 

Jest tam 5 domków, każdy chyba 5-osobowy, więc pewnie zarezerwowalibyśmy wszystkie. Jeden pewnie by wziął @wwosik, drugi @Ernie Souchak, a pozostałe 3 by się rozdzieliły na resztę hołoty.

 

Jest gastronomia i to różnorodna, co dla mnie jest priorytetem na ten moment.

 

Jak nikt nie widzi nic dziwnego, to mogę tam przedzwonić. Domki różnią się cenami, więc będzie można ponegocjować przy wynajęciu całego ośrodka dla nas.

Odnośnik do komentarza

Wilczyn to ciekawa lokalizacja. Pisałem do jednego z ośrodków tam znajdujących się krótko po tym jak otworzyłem ten temat, ale nie mieli tylu wolnych miejsc (nie wiem, kiedy ludzie robią rezerwację, rok wcześniej chyba) na ten termin. Można spróbować.

 

P.S.

Oddzielne opłaty za pościel czy przygotowanie domku wyglądają trochę absurdalnie. Jakby nie można tego było po prostu wliczyć w cenę.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, FYM napisał:

Wilczyn to ciekawa lokalizacja. Pisałem do jednego z ośrodków tam znajdujących się krótko po tym jak otworzyłem ten temat, ale nie mieli tylu wolnych miejsc (nie wiem, kiedy ludzie robią rezerwację, rok wcześniej chyba) na ten termin. Można spróbować.

 

P.S.

Oddzielne opłaty za pościel czy przygotowanie domku wyglądają trochę absurdalnie. Jakby nie można tego było po prostu wliczyć w cenę.

Tak, też na to zwróciłem uwagę. Zdecydowanie będzie trzeba negocjować całościową cenę wraz z tymi pierdołami. 50 zł za noc od osoby jest dla nas akceptowalne?

Odnośnik do komentarza

Panowie, sytuacja wygląda tak:

  • za dzień 5 domków kosztuje 999 zł
  • domki rodzinne kosztować będą 170 zł za noc, 5-osobowe 225 zł, czyli po 45 zł od osoby
  • całość pobytu: 45*3 = 135 zł
  • w to wliczona jest już ta felerna pościel i sprzątanie domku po wyjeździe
  • jeszcze dopytuję o koszt wyżywienia, ale są tam jakieś alternatywy w okolicy według tego co napisane na stronie, więc to nie powinien być czynnik decydujący :) 

Ktoś jakieś uwagi? Alternatywy? Czasu jeszcze dużo, a to jest pierwsza oferta na jaką trafiłem latając po mapach Google, więc możemy jeszcze pomyśleć

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Sa lodowki?

W domku nr 1, który jest najtańszy, jest lodówka, więc raczej w tych droższych (lepszych) też są ;) Ale dopytam na 100%.

 

1 godzinę temu, Pulek napisał:

Dla mnie spoko, wszystko pasuje.

 

Może tradycyjna ankieta kto byłby chętny na Zlot w tym roku? Żeby oszacować ilość chętnych?

Powiem szczerze, że chyba nie ma co bawić się w ankiety. Potrzebujemy zaledwie 15 osób, w zeszłym roku było nas 12 + 2 rodziny. Ja bym był raczej za ustaleniem kwoty np. 100 zł zaliczki i każdy wpłacić musi teraz i na tej podstawie oceniamy ile będzie osób, a przy okazji i na zaliczkę do ośrodka będzie (np. w tym przypadku jest to 50%, więc akurat potrzeba 15 wpłat po 100 zł). Lepiej to zrobić przed rezerwacją, bo niezależnie gdzie pojedziemy te 100 zł i tak to będzie kosztowało minimum.

Odnośnik do komentarza

Jedzenie: 

Cytat

Tak 89Pln./doba osoba.Obiad 25Pln.Mozna ustalic na miejscu.

 

Dzieci 50% ceny. Jakaś masakryczna jest ta wycena, bo skoro obiad kosztuje 25 zł, to znaczy, że kolacja + śniadanie wynosi 64 zł :D 

 

Jebać, każdy sobie na miejscu będzie wymyślał co chce jeść, a alternatywy są niedaleko:

Cytat

Świeże ryby U Rybaka – 100 m.
Obiady domowe – 900 m.
W odległości 2,5 km bar z 50-cioma gatunkami piw.
Na telefon pizza, kebab z dowozem na miejsce.

 

 

Dobra, może i Pulek ma rację, na początek zróbmy ankietę, kto planuje się wybrać w tym roku. Na tej podstawie ocenimy czy te 5 domków jest realne, czy może trzeba zacząć robić zloty na działce u Pulka, bo i tak się wszyscy pomieszczą ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego organizator zlotu - użytkownik Reaper - nie może opłacić zakwaterowania oraz wyżywienia, transportu z każdej miejscowości w Polsce, zorganizować pamiątkowych dyplomów uczestnictwa w zlocie i zagwarantować kieszonkowego w wysokości 50 funtów złotych na osobę?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rada Sponsorów Forum CM nie planuje przykładać nawet jednego funta do organizacji tzn. "zlotów". Promowana jest tam rozpusta, wypoczynek i nieumiarkowanie w piciu i piciu. Zbyt dużo pieniędzy inwestujemy w utrzymywanie tego forum, nie chcę mówić o kwotach, ale jest to w przedziale 2700-3000 zł rocznie, żeby być łączonymi z degrengoladą prezentowaną przez pewien patologiczny odłam zrzeszający się w dziale Hydepark. 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...