Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, fizolek napisał:

Niema ogórków na takich turniejach...my chyba myśleliśmy ze są i wszyscy sami z Nami przegraja ehh

Sa, i graja teraz z Kolumbia. Gorsza byla tylko Arabia Saudyjska do tej pory.

 

I jak tam z ta walka, walcza czy nie? Bo nie wiem co myslec :/ Kij z tym, ze nie potrafia wymienic 3 celnych podan, najwazniejsze, ze walcza xD

Odnośnik do komentarza

Pressing jest na alibi. Nasi się zatrzymują metr od Kolumbijczyków i czekają co zrobi. Lewy nie może sobie poradzić z przyjęciem piłki. Przecież on potrafi "przylepić" sobie piłkę do stopy, a tutaj za każdym razem mu odskakuje na metr, a Sanchez jest zaraz obok. No i faktycznie kondycyjnie nieprzygotowani. Przez pierwszych 10 minut dobra piłka, a potem padli. Obrońca spokojnie wyprzedza Lewego i zabiera piłkę bez faulu. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma chyba takiej drugiej drużyny na świecie, która na dużym turnieju dostawałaby kompletnego paraliżu. Po prostu nie ma. Patrzeć się na to nie da. Zero pomysłu. Najlepszym podsumowaniem ta sytuacja, jak Lewandowski przejął piłkę i przed sobą miał tylko jednego obrońcę i zamiast iść ile fabryka dała, to stanął jak kołek i szybciutko piłkę stracił. Ja rozumiem, że on jest uzależniony od podań, ale sam to gówno robi, żeby drużyna coś zyskała.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Czasem jest taki mecz, że się wie po paru minutach, że albo sie zaraz coś odmieni, albo się wjebie. To jest taki mecz, i raczej nie wygląda na odmianę. 

A Lewy powinien iść do ligi hiszpańskiej, bo kładzenie się przy każdym kontakcie ma już opanowane do perfekcji... Wstyd patrzeć, chłop jak dzik a na nogach nie umie ustać. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gramy na dwie strefy. Strefa obrony 40 metrów wolnej przestrzeni na której sa kolumbijczycy i strefa ataku na której są nasi pomocnicy i napastnicy i kolumbijczycy. Przegrywamy tam walkę bo w sumie to nikt nie walczy i piłka wraca do kolumbijczykow. Ja nawet nie mam pomysłu co oni mogliby robić oprócz tego że mogliby zacząć biegać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...