Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Co ten pickford... 

@Brudinho liczy się efekt. Po co klepac skoro nie ma z tego żadnych korzyści? Jedyny gol to samoboj więc tym bardziej ukazuje to indolencje hiszpanow

Możemy się tak przerzucać, bo rosjanie jedyny gol po karnym w którym Pique okazał się kompletnym idiotą :P 

2 minuty temu, Maciej napisał:

Samo to, że do tych karnych dopuścili mówi ile warte jest posiadanie, zwłaszcza że wszyscy zawodnicy Rosji razem wzięci są chyba mnirj warci niż jeden Isco. 

 

No niestety do takiej gry potrzebny jest bramkarz. Ja tylko przypomnę że De Gea obronił jeden strzał w tych mistrzostwach ;) 

Podjeli 25 prób w tym 9 celnych Rosjanie 6 na 1. Rzecaywiście przegrana z kretesem, wstyd i hańba :roll: 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Brudinho napisał:

Szwedzi antyfutbol od początku mundialu  średnia 37% posiadana nie wzieła się z dupy. 

Nie no, please. Szwedzi maja w kadrze z jednego klasowego piłkarza (czyli ze dwóch, trzech mniej od Polski) i grają tak, by z tego potencjału wyjąć ile się da. Nie grają jak Polacy na Euro, by jechać na farcie przy słabej grze, tylko ryją trawę i wyciągają z siebie maksa.

Chciałbym zobaczyć tak grającą Polskę, ale ostatni raz tak to chyba w 2006 roku było. 

Co niby mieliby grać, joga bonito, próbować tikitaki i odpasc w grupie po trzech kompromitacjach? 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Możemy ale nie ma to sensu, co ci mogę napisać, że posiadanie które nie ma znaczenia plus idioci w kadrze to mieszanka zabójcza? Za 10 lat będziesz pamiętał wyniki, Szwecja 1/4,hiszpania 1/8

 

Będę pamiętał kto wygrał. 

Odnośnik do komentarza

To skoro Rosjanie oddali jeden celny strzał (z karnego), jakim cudem porażka Hiszpanów jest winą de Gei? Przecież oni nie potrafili stworzyć porządnej sytuacji, gola strzelił Rosjanin po sfg, strzały to były jakieś kulnięcia, Isco tylko tam stał z piłką i nie miał do kogo grać, bo boczni obrońcy zrobili sobie wczasy i nie dawali żadnego wsparcia. Więc sobie stał z piłką, podał do Pique, ten do Ramowa, ten do Isco, powtórzyli to 50 razy, podali w końcu do Aspasa, który strzelił z kunsztem równym Joelowi Tshibambie. 

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj nie zgadzam się z gackiem ale tutaj napisał dokładnie to samo co ja myślę. 

 

@Brudinho masz do tego prawo. Ale w takim razie nie będziesz też pamiętał, że Szwedzi nie mieli posiadania piłki na poziomie 80%;). Ja np pamiętam takie turniejowe niespodzianki jak np. Kostaryka 4 lata temu. Myślę, że nie tylko ja. Po tym. Mundialu zapamiętam pod tym względem Szwedów i Rosjan. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Nie no, please. Szwedzi maja w kadrze z jednego klasowego piłkarza (czyli ze dwóch, trzech mniej od Polski) i grają tak, by z tego potencjału wyjąć ile się da. Nie grają jak Polacy na Euro, by jechać na farcie przy słabej grze, tylko ryją trawę i wyciągają z siebie maksa.

Chciałbym zobaczyć tak grającą Polskę, ale ostatni raz tak to chyba w 2006 roku było. 

Co niby mieliby grać, joga bonito, próbować tikitaki i odpasc w grupie po trzech kompromitacjach? 

 

Nie no, please. A teraz konkurs dla wszystkich...gdzie napisałem, że to źle, albo skrytykowałem ich gre? 

Odnośnik do komentarza

Ale biorąc pod uwagę także eliminacje to Szwedzi w pokonanym polu zostawili takie zespoły jak Holandia, Włochy i Niemcy. Widać, czasem warto zostawić w domu największą gwiazdę aby wydobyć więcej z zespołu. Zdziwi się jeśli Grandqvist nie znajdzie się w 11 mistrzostw. 

 

Strejlau świetnie podsumowal to o czym niedawno rozmawialismy:) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...