Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewałem się wielu rzeczy po tym meczu. Brałem pod uwagę, że Senegal będzie lepszy (i jest), ale nie w taki kurwa sposób. Senegal gra słabo.

 

Czego się nie spodziewałem, to tego, że wyjdziemy na ten mecz z pełnymi gaciami kupy, zesrani, jakbyśmy grali reprezentacją składającą się z debiutantów. Milik jest OKROPNY, Nawałka sobie strzelił w stopę wystawiając go. Nie wiem jak my mamy prowadzić pozycyjną grę, jak oprócz OŚów i 2x MC wszyscy stoją na 30 metrze, schowani za drugą linią i obrońcami Senegalu. To wygląda tak jakby zawodnicy nadal mieli "ciężkie nogi" po zgrupowaniu, oraz jakbyśmy od meczu z Litwą ANI RAZU nie ćwiczyli ustawienia przy ataku pozycyjnym, tylko pałowali obronę.

 

Cionek jest przerażony. Piszczek słaby. Rybus stoi przy samym Grosickim ciągle. Krycha zaraz wyleci z boiska. Zieliński grał? Błaszczykowski coś tam próbował, ale nic nie wychodzi. Milik lepiej, jakby siedział na ławie nawet jakby nikt miał za niego nie wejść. Lewandowskiego też chyba nie ma na boisku.

 

Dramat.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, schizzm said:

O, @Lagren :D

Co tam słychać? :)

Właśnie w marynii odpisuję na czwartkową zaczepkę lada w tym samym temacie ;) Generalnie bardzo dobrze - i nadal jednak Wawa  ;) jak tam Barcelonowanie, co tam za rebielię urządzacie?

 

@ok faktycznie Krychowiak też bez dramatu, szkoda tej głupiej kartki tylko...

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się, że Zieliński nie gra. Mógłby być celniejszy, ale tak w sumie to albo ma kolegów za plecami, albo za plecami obrony Senegalu. Póki co wygląda to po prostu do dupy :S Albo wchodzi Peszko i nas ratuje, albo wracamy do schematu mecz otwarcia -> mecz o wszystko -> mecz o honor -> nowy selekcjoner

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Zieliński nie był zły, przynajmniej próbował podawać inaczej niż do najbliższego. Gorzej że Milik sabotował całą grę w ataku. I kilkukrotnie zauważyłem, że jak już mieli okazję podać, to zamiast grać od razu szukali tego Lewandowskiego jak Sean Connery Świętego Graala. Jakby kurwa nie oglądali meczu Argentyny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najlepszy komentarz Larssona w ITV. "Polska próbuje grać 3-4-3 jak przechodzą do ataku, ale nie wiedzą jak to robić". W punkt.

 

Grosicki schodzi do linii, Milik tam, gdzie chciałby być Lewy, to Lewy się próbuje cofać trochę. Piszczek niby OŚ, ale jednak blisko prawej strony i przez to nie uczestniczy w rozegraniu. Jakby Grosik grał bliżej środka pola, zostawił Rybusowi miejsce na skrzydle, wychodził do grania i jakby Milik GRAŁ, to może jakoś by to działało. Tylko wszyscy nagle zapomnieli o co w tym systemie chodzi, niektórzy grają jakby się ustawiali pod 3-4-3, a niektórzy jakby grali 4-4-1-1. I gówno wychodzi, tak w graniu, jak ze spodenek... 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@z0nk w sumie racja. Zieliński się pojawiał w rozegraniu, ale.. nie ma do kogo grać przez błędy w ustawieniu o których pisałem wyżej. Nie można go winić. Chyba po prostu oczekuję od niego trochę indywidualnej inicjatywy, jakiegoś pójścia na przebój, czy coś. Pewnie to niesprawiedliwe z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...