Skocz do zawartości

[FM 2018] Journeyman, jak co roku :)


Vami

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem rację ma @Morpheus. Moim nowym pracodawcą został Everton!

 

W klubie oczywiście zacząłem od czyszczenia sztabu oraz sprowadzenia kilkunastu nowych jego członków. Wart odnotowania jest fakt, iż wrócił do mnie Pablo Cavallero. Były bramkarz reprezentacji Argentyny będzie trenował golkiperów w zespole do lat osiemnastu. Poprzednio współpracowaliśmy w Napoli.

 

Kadra jest wybitnie niezbalansowana. Jeden prawy obrońca, brak głębi na skrzydłach i w ataku oraz przesyt środkowych pomocników. Cele transferowe są więc jasne. Dodatkowo, kilku leciwych zawodników musi odejść, gdyż nie nadążą za moimi pomysłami. Choć taki Alex Iwobi miałby nawet szansę po przekwalifikowaniu na MC, to jednak zdecydował się zakończyć karierę.

 

W zespole mam dwóch reprezentantów Belgii, jednego Brazylii, trzech Anglii, jednego Węgier, jednego Meksyku, dwóch Nigerii, jednego Norwegii, dwóch Rosji, jednego Szkocji i jednego Turcji.


Najwyżej wyceniany jest kadrowicz z Meksyku - Jaime Huerta - który przyszedł do Evertonu za darmo z... Liverpoolu przed zakończonym właśnie sezonem. Jego partnerem w ataku będzie kadrowicz Lwów Albionu - Andrew Campbell. To właśnie ten duet ma stanowić o sile ofensywnej naszego klubu.

 

Kadrę przedstawię jednak później, po zakończeniu okna transferowego. Póki co - czas na Ligę Narodów!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Long story short, zajęliśmy 6. miejsce, najwyższe od dekady, i awansowaliśmy do Ligi Europy. Reprezentacja Hiszpanii nie sprostała Anglii w 1/8 finału (1:2), a pogrążył nas... Andrew Campbell, napastnik... Evertonu, który zdobył dwa gole. Czas zakończyć karierę i poczekać na FM 2019! :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Long story short, zajęliśmy 6. miejsce, najwyższe od dekady, i awansowaliśmy do Ligi Europy. Reprezentacja Hiszpanii nie sprostała Anglii w 1/8 finału (1:2), a pogrążył nas... Andrew Campbell, napastnik... Evertonu, który zdobył dwa gole. Czas zakończyć karierę i poczekać na FM 2019!
Czekam na nową karierę
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...