Jump to content
Makk

[FM18] Fristajlowy kącik

Recommended Posts

Słupki i poprzeczki. Liga europy, mecz z  Norrköping. Mój Olympiakos oddaje 25 strzałów na bramkę Szwedów, cztery razy trafiamy w aluminium, a tylko jeden strzał wędruje do bramki. Remisujemy 1:1,IFK od 38 minuty grało w dziesięciu. Szanse na awans do kolejnej rundy maleją. 

Faza grupowa:

Arsenal 4 mecze, 10pkt

Rangers - 6pkt

Olympiakos 3pkt

IFK 2pkt

• Like 1

Musze zostać przy domyślnym skinie ciemny, żadnych fajnych nie ma do tej wersji :/ 

Teraz, r0berd napisał:

Dzięki, ale nie. OPZ używałem w 14. i był git. Teraz jakoś kolorystyka i czcionka mi nie pasują. A nie chcę mi się grzebać i poprawiać. Standardowa pasi.

W dniu 9.03.2019 o 00:11, r0berd napisał:

Słupki i poprzeczki. Liga europy, mecz z  Norrköping. Mój Olympiakos oddaje 25 strzałów na bramkę Szwedów, cztery razy trafiamy w aluminium, a tylko jeden strzał wędruje do bramki. Remisujemy 1:1,IFK od 38 minuty grało w dziesięciu. Szanse na awans do kolejnej rundy maleją. 

Faza grupowa:

Arsenal 4 mecze, 10pkt

Rangers - 6pkt

Olympiakos 3pkt

IFK 2pkt

Remis z Rangersami 2:2 i możemy zapomnieć o awansie. Na otarcie łez pozostaje nam mecz z Arsenalem. 

W dniu 10.03.2019 o 22:09, r0berd napisał:

Remis z Rangersami 2:2 i możemy zapomnieć o awansie. Na otarcie łez pozostaje nam mecz z Arsenalem. 

Wygrywamy z Arsenalem 1:0. 

Korzysta ktoś w ogóle z zamiany zawodników na pozycji jakichś? Typu: prawy pomocnik zmienia się czasem z lewym? 

Dyrektor sportowy jest super opcją w efemach. Szczególnie jak grasz, poprzez sprowadzanie graczy przez scoutów.

45 minut temu, Brachu napisał:

Dyrektor sportowy jest super opcją w efemach. Szczególnie jak grasz, poprzez sprowadzanie graczy przez scoutów.

Ogólnie jest dobrą rzeczą. Jak spojrzałem jak przedłuża kontrakty, to całkiem w porządku.