Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Słupki i poprzeczki. Liga europy, mecz z  Norrköping. Mój Olympiakos oddaje 25 strzałów na bramkę Szwedów, cztery razy trafiamy w aluminium, a tylko jeden strzał wędruje do bramki. Remisujemy 1:1,IFK od 38 minuty grało w dziesięciu. Szanse na awans do kolejnej rundy maleją. 

Faza grupowa:

Arsenal 4 mecze, 10pkt

Rangers - 6pkt

Olympiakos 3pkt

IFK 2pkt

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, r0berd napisał:

Dzięki, ale nie. OPZ używałem w 14. i był git. Teraz jakoś kolorystyka i czcionka mi nie pasują. A nie chcę mi się grzebać i poprawiać. Standardowa pasi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2019 o 00:11, r0berd napisał:

Słupki i poprzeczki. Liga europy, mecz z  Norrköping. Mój Olympiakos oddaje 25 strzałów na bramkę Szwedów, cztery razy trafiamy w aluminium, a tylko jeden strzał wędruje do bramki. Remisujemy 1:1,IFK od 38 minuty grało w dziesięciu. Szanse na awans do kolejnej rundy maleją. 

Faza grupowa:

Arsenal 4 mecze, 10pkt

Rangers - 6pkt

Olympiakos 3pkt

IFK 2pkt

Remis z Rangersami 2:2 i możemy zapomnieć o awansie. Na otarcie łez pozostaje nam mecz z Arsenalem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Ostatnio pojawiło się więcej czasu na grę i odpaliłem starego save, gdzie jestem już po kilkunastu latach gry i narzuciło mi się pytanie co zrobić, co zmienić w edytorze by topowyh piłkarzy sprzedawać za więcej niż 30mln euro z Polskiej ekstraklasy ? 

 

Mam gości w drużynie co są w trójce złotej piłki, ale kwoty powyżej 30mln za nich nie dostanę. W ligach zachodnich sprzedają się tacy nawet i za 100....

 

Wie ktoś może gdzie bym znalazł update FM2018 ? Czy już raczej bez szans

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...