Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Makk napisał:

Ludzi z niego nie będzie. Będzie ludź :kekeke:

#dadjokes o_O

 

1 godzinę temu, matias882 napisał:

Czy z tego juniora będą ludzie?

zależy od potencjału, treningu itp. brak raportu scoutów trochę to utrudnia, ale na 16-latka wygląda zacnie. Jeżeli ma trochę potencjału może być ciekawym ludziem.

Odnośnik do komentarza

Hong Kong jest trudniejszy od Wietnamu. Co prawda kariera do lamusa bo przez pomyłkę nazwałem swojego managera Mose Jourinho i był angliko-portugalczykiem, co psuło mi immersję, ale w pierwszym sezonie nie zdobyłem mistrza. W poprzednim pojdeściu mistrza wymęczyłem dopiero po 3 latach. A może te wtopy to znak, żeby zacząć gdzieś indziej?

 

@Makkco myślisz? Singapur? Tajlandia? Guam?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, z0nk napisał:

@Makkco myślisz? Singapur? Tajlandia? Guam?

W Tajlandii grasują lejdiboye, więc nie polecam- jeszcze gdzieś w rozgrywkach Ci wyhacza takiego/taką i będzie dyskwalifikacja. Lepiej nie ryzykować.

Singapur brzmi ciekawie. Może tam trochę więcej kasy jest :-k

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2018 o 21:43, Fouten napisał:

Gra kombinacyjna w tej grze nie istnieje. Nie da się zdobyć bramki środkiem pola po grze "one-two" nawet mając przewagę 2-3 zawodników. Piłkarz przy piłce udaje, że nie widzi reszty. Szok. 

 

Zależy od taktyki, zawodnika i jego funkcji na boisku.

Odnośnik do komentarza

Gram Górnikiem Zabrze i paradoksalnie w pierwszym sezonie dostałem 2 utalentowanych zawodników, z których jeden gra do dzisiaj w pierwszym składzie, a mam rok 2023. Teraz mam wszystko rozbudowane, a przychodzą z akademii tacy słaby zawodnicy, ze szok. Rocznie na szkolenie idzie ponad 30 mln zł, a pożytku z tego żadnego. Co robię źle ? Czy tak po prostu czasami się dzieje

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, pan1majonez napisał:

Teraz mam wszystko rozbudowane

Tzn? Co dokładnie i na jak?

Do tego odpowiedni trenerzy są potrzebni (ale penie masz ich). Z tego co były przeprowadzane eksperymenty przez chyba Smętka, to wpływa na produkcję dobrych kopaczy ma też reputacja ligi i kraju (o ile mnie pamięć nie myli) :-k

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Makk napisał:

Tzn? Co dokładnie i na jak?

Do tego odpowiedni trenerzy są potrzebni (ale penie masz ich). Z tego co były przeprowadzane eksperymenty przez chyba Smętka, to wpływa na produkcję dobrych kopaczy ma też reputacja ligi i kraju (o ile mnie pamięć nie myli) :-k

Obiekty treningowe i młodzieżowe na maxa, wyszukiwanie młodych i szkolenie na maxa. Trenerow mam dobrych ale tylko do starszych, do młodych tak srednio, a nawet mniej niz srednio

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...