Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Kaczy napisał:

Nie wiem, czy to przez to, że ktoś przeszedł na emeryturę, czy coś kliknąłem, ale przestały mi się pojawiać raporty pomeczowe mojej drużyny, gdzie pokazywane były statystyki, pozycje na boisku, podania między zawdodnikami, zawodnik z największą ilością błędów i kluczowych zagrań. Ktoś wie, kto w sztabie za to odpowiada i jak to przywrócić?

Ustawienia domyślne? :-k

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2018 o 21:05, Sidd napisał:

O.o, to dziwne, bo miałem takie odczucie, że jak taktyka jest już oklepana to nie działa. Przykładowo w 2 sezonie ta sama taksa na tych samych zawodnikach totalnie zawodziła.

 

Prawdopodobnie w ekipie zmienił się trener, który stosuje inną taktykę, skuteczną przeciwko Twojej.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, matias882 napisał:

Witam.Czy ktoś potrafi ustawić taktykę na podstawie filmu? Jeśli tak to byłbym wdzięczny i najlepiej jakby było wszystko od poleceń zespołu  po role i polecenia indywidualne.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hd59YwYKE_o

Na moje oko nie da się. Na ucho nie wiem, bo oglądałem bez dźwięku :P

Odnośnik do komentarza

Coś niesamowitego!! Badalona jako beniaminek zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy pod wodzą Estebana Hulio Ricardo De La Rozy uzyskuje awans po bardzo długim sezonie. Taktyczne zdolności trenera, a także zaangażowanie poszczególnych zawodników sprawiły, że kopciuszek na półmetku sezonu włączył się do walki o awans i brnął ku temu aż do samego końca. Baraże i mecze z wyżej notowanymi rywalami sprawiły, że sen stał się rzeczywistością i ten malutki klub zaczyna pisać swoją historię w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpani! Odczucia? Niesamowite! Brak funduszy na transfery, liczne wypożyczenia, te i wiele innych czynników skazywały klub na spadek, a stało się coś zupełnie odwrotnego!

 

Zdjęcia:

qFhtWWP.png

qJKq10Z.png

 

Może nie gram swoją taktyką, ale jednak frajdę odczuwam, taksa nie działa jakoś mega super, niejednokrotnie dostawałem mega baty, ale ostatecznie udało się awansować i liczy się efekt końcowy. Cardona z Barcelony B to mega kocur, robi super robotę!

Odnośnik do komentarza

No niestety drugi mecz z Lugo był wyrównany do pewnego momentu, potem mi wpakowali kilka bramek, ale jednak za mało :P Tracę strasznie dużo bramek, ale to głównie przez to, że trzon obrony bazował na zawodnikach z poprzedniego równie pozytywnego dla nas sezonu, byli to gracze na miarę hiszpańskiej 3 ligi, wzmocniłem głównie pomoc i atak, brak funduszy i możliwości transferowych mocno mnie ogranicza. Debiut beniaminka w La Liga wygląda obiecująco, pod moją wodzą zespół po 4 kolejkach zajmuje bezpieczne 15 miejsce. Wszystko jeszcze przed nami, ale tym razem dokonałem kilku transferów(aż 3 Polaków!!), które mają umocnić nas w batalii o utrzymanie.

 

7gBYIuZ.png

kVPDeTr.png

 

Ptaka znam świetnie z poprzednich wersji FM-a, nie wiem jak rozwinie się podczas tej kariery, a pozostałą 2 ktoś zna na tyle dobrze, by określić czy coś z nich będzie?

Odnośnik do komentarza

Jestem geniuszem! Zacząłem w FM18 rozgrywkę, która byłaby karierą opisywaną tutaj. Zacząłem w Hong Kongu i w sumie fajnie się bawiło, 3 sezony zleciały nie wiem kiedy, ale coś mnie tknęło, że mam ochotę na Islandię (wspomnienie wikingów @Makka). Zacząłem grę, zapisałem ją z 3-4 razy w trakcie i co? I zapisałem ją na zapisie moich skośnych :roll:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, z0nk napisał:

Jestem geniuszem! Zacząłem w FM18 rozgrywkę, która byłaby karierą opisywaną tutaj. Zacząłem w Hong Kongu i w sumie fajnie się bawiło, 3 sezony zleciały nie wiem kiedy, ale coś mnie tknęło, że mam ochotę na Islandię (wspomnienie wikingów @Makka). Zacząłem grę, zapisałem ją z 3-4 razy w trakcie i co? I zapisałem ją na zapisie moich skośnych :roll:

Łoj! Ale... zonk :/ I to przeze mnie i moich wikingów, tak? :P 

Odnośnik do komentarza

Hey, problem z wygraniem meczu na wyjeździe nawet ze słabszym przeciwnikiem dotyczy tylko mnie, czy gra jest po prostu tak zbalansowana że trzeba się trochę wysilić i dopieścić szczegóły by osiągać pozytywny rezultat grając na murarzy ?

 

Mój pierwszy post na forum swoją drogą. Witam wszystkich fanatyków menadżerki piłkarskiej.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Fouten napisał:

Hey, problem z wygraniem meczu na wyjeździe nawet ze słabszym przeciwnikiem dotyczy tylko mnie, czy gra jest po prostu tak zbalansowana że trzeba się trochę wysilić i dopieścić szczegóły by osiągać pozytywny rezultat grając na murarzy ?

 

Mój pierwszy post na forum swoją drogą. Witam wszystkich fanatyków menadżerki piłkarskiej.

Tak, trzeba pokombinować. Tak samo, jak ze słabymi w domu- przyjeżdżają się murować, więc np. lepiej ich wziąć na kontry (czyli zaprosić na własną połowe i szybko wychodzić po odbiorze piłki). 

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli Dyrektor ds. sportowych zajmuje się większością obowiązków i do tego jest odpowiedzialny za "Sprowadza do klubu młodych piłkarzy i informuje cię o ich postępach" to będzie to robił gorzej (pojawianie się new-genów) bo oprócz tego zajmuje się jeszcze czymś innym, czy ilość obowiązków nie ma na to żadnego wpływu?

 

Pytam, bo mam Dyrektora ds. sportowych odpowiedzialnego za wszystkie kwestie związane z juniorami, a koordynator pionu juniorskiego, nieco słabszy, jest u mnie bezrobotny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...