Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ta taksa ma w sobie coś, że silnik gry nie może jej ogarnąć :D 4 spotkania i 4 zwycięstwa pod rząd. A jak jest z nauką tej taktyki przez komputer? W poprzednich częściach było tak, że taksa po pewnym czasie przechodziła do lamusa, bo komp już ją ogarniał i co jakiś czas trzeba było zmieniać kilka rzeczy. Jak jest w przypadku tej strategii?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Sidd napisał:

Faktycznie ta taksa ma w sobie coś, że silnik gry nie może jej ogarnąć :D 4 spotkania i 4 zwycięstwa pod rząd. A jak jest z nauką tej taktyki przez komputer? W poprzednich częściach było tak, że taksa po pewnym czasie przechodziła do lamusa, bo komp już ją ogarniał i co jakiś czas trzeba było zmieniać kilka rzeczy. Jak jest w przypadku tej strategii?

Ponoć nie ma czegoś takiego. 

I komp się nie uczy taktyki ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, matias882 napisał:

Dobra teraz mam przerwę zimową i podsunę wam wyniki..

h0yqPre.png

A nie mówiłem :> 

 

Godzinę temu, Sidd napisał:

Taktyka mega :D Szkoda trochę że to po prostu błąd silnika gry, ale pobawić się można, bez większych transferów, bez nakładów finansowych można sobie zaliczać awans po awansie. Postawię na to w moim klubie, zobaczymy jakie będą skutki :D

No nie przesadzajmy. To błąd a nie czit. To samo było z wyrzutami z autu chyba w FM16. 

Nie jest to przecież killer taxa, bo wszystkiego od razu się nie wygra. No i w końcu- to tylko gra, każdy gra jak lubi, żeby mu przyjemność sprawiało. 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem sobie swobodną rozgrywkę w Wietnamie. Mistrz po dwóch sezonach, pół mojego składu wykupili Chińczycy, Koreańczycy i Japończycy :roll: po dwóch sezonach dotarłem do półfinału LM, żeby przegrać z Kashimą Antlers z Japonii, a hattricka wpakował mi mój były.. obrońca. Co stały fragment generowany Wietnamczyk przeskakiwał wszystkich i hukał bramki. Dograłem sezon i ruszyłem podbijać Europę z ligi Azerbejdżanu i to u samego wicemistrza - Qarabag!

 

No i po dwóch sparingach na początku kariery gdy rozniosłem Urawę Reds 5-2 i potem Suwon 3-0 w formacji z 3 napastnikami przestałem jej używać.

Odnośnik do komentarza

Azerbejdżan to nuda. W LE awansowałem do grupy, z której już nie wyszedłem, ale po drodze w 3. rundzie wykopałem z Europy Lecha. Ligę wygrałem wręcz spacerowo więc po sezonie odszedłem z klubu i ruszyłem do FC Lahti, wicemistrza Finlandii. Szrot niewiele lepszy niż w Qarabagu, ale mam patronacki klub Tottenham, z którym umowę mają od poprzedniego sezonu. Może coś fajnego wypożyczę ;D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...