Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktoś wie może jak poprawić relacje z agentem? Bo mam dwóch piłkarzy, których reprezentuje jeden agent i chcę z nimi przedlużyć kontrakt, ale obaj nie są zainteresowani, ale moim zdaniem to dlatego, że ich agent mnie nienawidzi i jego opinia o mnie to taka, że gardzi mną jako managerem, więc stąd moje pytanie, które zadałem na początku :)

Odnośnik do komentarza
Witam, ktoś wie może jak poprawić relacje z agentem? Bo mam dwóch piłkarzy, których reprezentuje jeden agent i chcę z nimi przedlużyć kontrakt, ale obaj nie są zainteresowani, ale moim zdaniem to dlatego, że ich agent mnie nienawidzi i jego opinia o mnie to taka, że gardzi mną jako managerem, więc stąd moje pytanie, które zadałem na początku

Ja mialem podobnie, z tym że sytuacja u mnie nie była aż tak zaogniona (po zaakceptowaniu oferty transferowej agent informował, że po fiasku ostatnich rozmów nie podejmie teraz negocjacji, ale nie wyklucza ich w przyszłości). Ja w tej sytuacji dawałem przeciek do mediów że jestem danym grajkiem zainteresowany i wysyłałem oferty nadal. Już w 2 przypadkach przyniosło to sukces, ale to tak po 20-30 wysłanych ofertach.
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, wojt3k said:


Ja mialem podobnie, z tym że sytuacja u mnie nie była aż tak zaogniona (po zaakceptowaniu oferty transferowej agent informował, że po fiasku ostatnich rozmów nie podejmie teraz negocjacji, ale nie wyklucza ich w przyszłości). Ja w tej sytuacji dawałem przeciek do mediów że jestem danym grajkiem zainteresowany i wysyłałem oferty nadal. Już w 2 przypadkach przyniosło to sukces, ale to tak po 20-30 wysłanych ofertach.

No to miałeś całkiem inny problem niż ja.

 

Odnośnik do komentarza
On 18.04.2018 at 9:13 AM, wojt3k said:

To daj screena jak to u Ciebie wygląda, gdyż śmiem twierdzić, że sytuacja jest bardzo podobna.

http://prntscr.com/j7h2nu - stosunki z agentem
http://prntscr.com/j7h2y0 - i takie coś jest z każdym zawodnikiem, z którym chcę przedłużyć kontrakt, którego agent ma takie stosunki ze mną jak powyżej

 

A to co Ty odpowiedziałeś to po prostu przy negocjowaniu kontraktu agent odrzucał Twoją ofertę i tyle. Za jakiś czas znowu mogłeś złożyć. A u mnie nie chce nawet zacząć negocjacji ze względu na chujowe stosunki z nim.

Odnośnik do komentarza

https://imgur.com/0hhqvhw

W drugim sezonie na Słowacji wszystko poszło po naszej myśli :) Pewnie awansujemy do ekstraklasy, i co więcej, nie wchodzimy do niej totalnie nieprzygotowani(Sered przejmowałem w poprzednim sezonie kiedy był beniaminkiem drugiej ligi). Ba, ściągnęliśmy do klubu bardzo wartościowych zawodników, i na ten moment brakuje tylko zawodników do obwodu. Nie chcę zmieniać klubu i będę walczył o utrzymanie. W ostatnim meczu tego sezonu straciliśmy szansę na rekord liczby punktów(koniec końców wyrównaliśmy go). Na własne życzenie. Wygrywaliśmy u siebie 3-0 do 55. minuty i potrafiliśmy zremisować, tracąc gole w 93' i 96' minucie. 

Wow. W ogóle, w Anglii trzy razy z rzędu mistrzostwo wygrał MU, a w Niemczech od dwóch lat wygrywa Leverkusen :D W Lidzę Mistrzów dominuje Anglia - 2x MU, a teraz Chelsea. 

Odnośnik do komentarza

Po latach oszczędzania, rozbudowywania obiektów i stadionu (obecnie ponad 44 tysiące miejsc), postanowiłem zaszaleć na rynku transferowym. Głównie kupowałem zdolnych juniorów, których obserwowałem od dłuższego czasu, a byli ponoć nie na sprzedaż, ale ściągnąłem też kilku zawodników, którzy wzmocnią pierwszą drużynę. 

Odnośnik do komentarza

Witam po bardzo bardzo długim czasie. Zastanawiam się nad powrotem do Football Managera. Powiedzcie mi proszę czy wersja 2018 jest grywalna czy może lepiej zacząć od 2017, w którą też nie grałem. Pamiętam, że kiedyś bywało tak, że co druga wersja była "lepsza". 

Dodatkowe pytanie... Skąd najlepiej zakupić FM2018? Na Steam gra kosztuje jakieś 230 zł, a widziałem na innych stronach "Football Manager 2018 STEAM cd-key" o wiele taniej. Co to jest ten STEAM cd-key? To legalne? Nie chciałbym przypadkiem przypiracić...

Odnośnik do komentarza

Steam cd-key to kod, który wpisujesz na Steam w celu pobrania i aktywacji gry. Na Steam nie kupuj, bo 230 zł to o wiele za dużo i można znaleźć taniej, więc polecam poszukać.
A co do grywalnosci, to moim zdaniem obie gry są na podobnym poziomie. 18 wydaje mi się być trudniejsza, ale to może być tylko i wyłącznie moje subiektywne odczucie.

Odnośnik do komentarza

Ależ sezon, dopiero w przedostatniej kolejce udało nam się przegonić lidera i to jedynie dzięki lepszej statystki zdobytych goli. W przyszłym sezonie zatem wystąpimy w najwyżej lidze Białorusi.

 

Na wyróżnienie zasłużył Kunteshevich, który w tym sezonie strzelił 26 goli i zaliczył 13 asyst.

 

Reprezentacją Nigerii natomiast zajęliśmy 3 miejsce w Pucharze Narodów Afryki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...