Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Nowym fixem zepsuli interfejs. Chcę wypożyczyć zawodnika di innego klubu, proponuję go klubom i wprowadzam cyferki oraz wskazuję potencjalnych adresatów  jednak gdy chcę zakończyć edycję i klikam proponuj klubom, wszystkie wprowadzone zmiany  wracają do pierwotnej formy. 

Odechciewa się grać... 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, r0berd napisał:

Nowym fixem zepsuli interfejs. Chcę wypożyczyć zawodnika di innego klubu, proponuję go klubom i wprowadzam cyferki oraz wskazuję potencjalnych adresatów  jednak gdy chcę zakończyć edycję i klikam proponuj klubom, wszystkie wprowadzone zmiany  wracają do pierwotnej formy. 

Odechciewa się grać... 

 

Może wróci do normy? Mi po poprzednim fixie na tydzień porozpierdzielał się interfejs meczowy. Zakładki latały po ekranie jak dzikie i nie dało się ich ułożyć po swojemu. Po kilku dniach sytuacja wróciła do normalności.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, vrc napisał:

 

Może wróci do normy? Mi po poprzednim fixie na tydzień porozpierdzielał się interfejs meczowy. Zakładki latały po ekranie jak dzikie i nie dało się ich ułożyć po swojemu. Po kilku dniach sytuacja wróciła do normalności.

Niezbadane są wyroki Panów z SI XD 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, r0berd napisał:

Może ósma liga tak ma. :_eyes:

Hehe no najwyraźniej.

 

FM ma problem z zawodnikami grającymi tylko dla pieniędzy (wielu takich znamy). Mimo tego, że zarabiają krocie to i tak odchodzą z klubów (zauważyłem to w Malezji i Chinach). Problemem jest, moim zdaniem to, że ich reputacja jest zbyt wysoka jak na rozgrywki w których występują i wg silnika gry chcą odejść, nawet do klubu oferującego im mniejszą wypłatę. Powinien to chyba regulować jakiś dodatkowy atrybut.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem drugi sezon w Genk. Zaczęliśmy zwycięstwem po karnych w Superpucharze przeciwko Anderlechtowi. W Pucharze Belgii mieliśmy tylko jednego mocnego przeciwnika i to w dość wczesnej fazie i dość spokojnie wygraliśmy w tych rozgrywkach ogrywając juniorów i graczy rezerwowych.

Dzięki zwycięstwu w lidze w poprzednim sezonie wylądowaliśmy od razu w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a dzięki szczęściu trafiliśmy do bardzo wyrównanej grupy i mieliśmy nawet szanse z niej wyjść. Niestety, mimo bycia lepszym na boisku od Sewilli (dwukrotnie) i Benfici (u siebie), nie potrafiliśmy ich pokonać i skończyło się 3 miejscem, które dawało nam grę w Lidze Europy. No i w tych rozgrywkach mieliśmy największe szczęście w losowaniach. Podczas naszych dobrych wyników z kolejnymi rywalami, odpadały takie drużyny jak: Juventus, Monaco czy Arsenal. Już z Koln w pierwszym spotkaniu wystawiłem drugi garnitur, bo już wolałem odpaść, żeby nie wypaść z walki o mistrza przez natłok spotkań, ale przeciwnik ten okazał się na tyle słaby, że nie sprawił nam wielkich przeszkód. Następna faza to również dużo minut dla rezerwowych i młodzieży, bo już przeciwnik z samego topu. I tu już nie pomogłoby szczęście w losowaniu.

No i liga, gdzie już nie weszliśmy do grupy mistrzowskiej z pierwszego miejsca, a musieliśmy gonić. A w grupie mistrzowskiej nie było już Kortrijk, Zulte Waregem i beniaminka z Antwerpii, tylko najmocniejsze drużyny. Udało się jednak wygrać, choć mieliśmy kłopoty, zwłaszcza z Anderlechtem, który zmienił menadżera i nie grają już 6-2-2. Ogólnie potrójna korona + półfinał Ligi Europy to bardzo dobry wynik i trudno będzie go poprawić.

 

Ktoś wyżej pisał o karnych i też zauważyłem z tym problem, doszło do takiego momentu, że po prostu wiedziałem, że nie strzelę. To są tylko strzelane karne przeze mnie, ale pamiętam, że mój bramkarz też obronił z 5.

Odnośnik do komentarza

A ja tymczasem uruchomiłem na nowo Pogoń Lwów i spróbuję odbudować ten historyczny klub. Oczywiście zaczynam w polskich ligach okręgowych. Póki co, hojni sponsorzy dali niemal milion złotych na początek. 

 

Cała seria oczywiście na kanale:

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem.

 

Ustawiłem, żeby za transfery odpowiadał mój dyrektor sportowy, zaznaczyłem dwóch zawodników jako "transfer targets", a ten łeb składa oferty w wysokości 0. O co tu chodzi? Jak to zmienić?

 

Budżet transferowy mam na poziomie 10M.

Odnośnik do komentarza

W poprzednim managerze jak dałem jakiemus scoutowi za zadanie zrobic raport jakiegos klubu to gdy otrzymalem raport to wyskakiwalo od razu kto jest chetny na wypozyczenie, grając klubem z nizszej ligi bylo to pomocne, a teraz nigdzie nie widze takiej opcji, przychodzi tylko ogolny raport klubu, ani widu ani slychu o zawodnikach do wypozyczenia

Odnośnik do komentarza

W poprzednich fmach co miesiąc czy dwa tygodnie (chyba sie to dało nawet ustawić co ile) było spotkanie ze sztabem w którym proponowano np cwiczenie danego zagrania, albo oduczenie sie innego, zmiany w taktyce itp. W obecnym fmie jest to gdzies? czy zmieniono to jakąś nowoscia bo nigdzie tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Godlike napisał:

W poprzednich fmach co miesiąc czy dwa tygodnie (chyba sie to dało nawet ustawić co ile) było spotkanie ze sztabem w którym proponowano np cwiczenie danego zagrania, albo oduczenie sie innego, zmiany w taktyce itp. W obecnym fmie jest to gdzies? czy zmieniono to jakąś nowoscia bo nigdzie tego nie widzę.

Sztab->Obowiązki->Porady współpracowników, tam to znajdziesz. Swoją drogą w poprzedniej odsłonie było to w tym samym miejscu chyba:)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, pan1majonez napisał:

Sztab->Obowiązki->Porady współpracowników, tam to znajdziesz. Swoją drogą w poprzedniej odsłonie było to w tym samym miejscu chyba:)

Dobra juz mam. Troche inaczej jest jak w poprzednich fm bo odpowiedz na spotkania byla chyba obowiazkowa.

 

Ale za to mam pytanie odnośnie taktyki. Pol sezonu (+ duza ilosc sparingów w przerwie letniej i zimowej) jade na jednej taktyce (nie przez cały czas jej uzywania trenowalem taktyke ale poswiecilem temu kilka treningow) i znajomosc jej w kazdym aspekcie mam na full poza pozycja/rola/funkcja tam od dluzszego czasu wskaznik stoi w miejscu (zmian w taktyce nie dokonuje zadnych, asystent chyba tez nie a przynajmniej tak mi sie wydaje ze i w tej kwesti mam ustawione jak trzeba, instrukcji dotyczacych rywali tez nie uzywam) i nie wiem czy aspekt znajomosci taktyki w FM18 sie zmienil? WIdze jakis nowy wskaźnik intensywnosc ale on odkad ustawilem taktyke chyba nie wiele ruszyl o ile w ogole ruszyl i nie wiem czy jakis bug czy co? W poprzednich fm znajomosc taktyki osiagalem dosc szybko i bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...