Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Iwabik napisał:

Nie wiem czy to bug, czy prezes miał w planach spadek, ale... 

 

hzZzde8.png

 

A ostatnie 10 spotkań to 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. No i 82% poparcia zarządu... 

I do tego literówka w tekście ;) "nają". 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.11.2017 o 15:38, lama58 napisał:

Powiem Wam ze na wszystkich ligach plus na dodatku Classena ze wszystkimi krajami z europy plus 4 z Am płd czekałem dokładnie 6 min zanim wszystko sie wczyta. Jeden dzień przetwrzania danych zajmuje mi niecałe 15 -20 sekund. No takie coś to rozumiem :)

Teraz tylko nowa kariera i jedziemy :)

 

 

Jaki masz sprzęt. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwszy sezon Lechem. Otrzymuję wiadomość, że piłkarze do 26.06 będą na wakacjach po czym mogę wybrać miejsce zgrupowania, ktore odbędzie się w terminie 14.06 do 25.06... i po co mi takie zgrupowanie.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, hosearcadio napisał:

Skończyłem pierwszy sezon Lechem. Otrzymuję wiadomość, że piłkarze do 26.06 będą na wakacjach po czym mogę wybrać miejsce zgrupowania, ktore odbędzie się w terminie 14.06 do 25.06... i po co mi takie zgrupowanie.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 

By sobie "chopaki odpoczli" :D

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, hosearcadio napisał:

Skończyłem pierwszy sezon Lechem. Otrzymuję wiadomość, że piłkarze do 26.06 będą na wakacjach po czym mogę wybrać miejsce zgrupowania, ktore odbędzie się w terminie 14.06 do 25.06... i po co mi takie zgrupowanie.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 

Mała aktualizacja. 14.06 kiedy to zgrupowanie się zaczęło, wszyscy piłkarze wrócili ze swoich urlopów.

Odnośnik do komentarza

Można w fmie jakoś otworzyć drużynę rezerw (u-23)? Gram sobie FC United Of Manchester i awansowałem do Championship i dalej nie mam drużyny rezerw, dostępna jest tylko drużyna junirów (u-18), a chciałbym mieć także rezerwy. Da się to jakoś zrobić? Nie ma takiej opcji w prośbach do zarządu, ale może jest gdzieś indziej. A i nie chcę używaż żadnych edytorów.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Duri_12 napisał:

Można w fmie jakoś otworzyć drużynę rezerw (u-23)? Gram sobie FC United Of Manchester i awansowałem do Championship i dalej nie mam drużyny rezerw, dostępna jest tylko drużyna junirów (u-18), a chciałbym mieć także rezerwy. Da się to jakoś zrobić? Nie ma takiej opcji w prośbach do zarządu, ale może jest gdzieś indziej. A i nie chcę używaż żadnych edytorów.

 

W poprzednich edycjach pozostawał jedynie edytor. W tej jest pewnie to samo. I to raczej tylko ten standardowy, rzeczywisty chyba nie doda rezerw w trakcie rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Makk said:

W poprzednich edycjach pozostawał jedynie edytor. W tej jest pewnie to samo. I to raczej tylko ten standardowy, rzeczywisty chyba nie doda rezerw w trakcie rozgrywki. 

Ehh szkoda, bo jednak fajnie mieć te 3 zespoły, dzięki za odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, pan1majonez napisał:

Czytałem gdzieś w recenzji, ze są w tej edycji problemy z utrzymaniem harmoni w drużynie, ale nie spodziewałem się, ze tak szybko to zauwazę. Otóż zawodnik (napastnik), ktory wywołał konflikt twierdząc, ze brakuje głębi w ataku pare dni predzej narzekał, ze nie ma miejsca w pierwszym składzie...

Jak w życiu. Czyli prawdopodobnie jest jeszcze bardziej realistycznie. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krzysiu napisał:

tez tak macie ,że np.Senegal na PNA w 2020r. nie ma składu jakby prawdziwego a tylko szaraczki? widziałem to jeszcze w 2 reprezentacjach,a Algieria,Egipt itd. mają normalny skład

A jaka baza danych? Jak mała i mała ilość zawodników to tak jest wtedy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...