Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja daję w zależności od aktualnych potrzeb (krótkoterminowe), a poza tym standardowo i wyszukują normalnie.
 
Nie widziałem za to obronionego karnego jeszcze, a jedenastek było ponad 10. W FM17 co trzeci nie wpadał do siatki.

W becie w pierwszym meczu ligowym mialem 2 karne, z czego jeden obroniony więc kwestia losowa.
Odnośnik do komentarza

Ja odłożę na razie FMa i poczekam chyba na kolejny patch. Pierwsza kariera w Pogoni, połowa sezonu to totalna dominacja a potem nagły zjazd bez powodu. Mistrzostwo jednak i tak jakoś się udało uratować. W Austrii to samo...Postanowiłem więc zagrać w lidze angielskiej w Conference(czy jak to się tam teraz nazywa). Wziąłem jeden z mocniejszych zespołów, połowa sezonu i znów totalna dominacja. Praktycznie nie traciłem bramek po czym nagły zjazd formy, porażki z drużynami z miejsc około 20 iiiii zwolnienie po 10 spotkaniach bez zwycięstwa. Poczekam chwilkę może robię coś źle robię a może wdarł się jakoś mocno zakamuflowany bug :>.

Odnośnik do komentarza
Ja odłożę na razie FMa i poczekam chyba na kolejny patch. Pierwsza kariera w Pogoni, połowa sezonu to totalna dominacja a potem nagły zjazd bez powodu. Mistrzostwo jednak i tak jakoś się udało uratować. W Austrii to samo...Postanowiłem więc zagrać w lidze angielskiej w Conference(czy jak to się tam teraz nazywa). Wziąłem jeden z mocniejszych zespołów, połowa sezonu i znów totalna dominacja. Praktycznie nie traciłem bramek po czym nagły zjazd formy, porażki z drużynami z miejsc około 20 iiiii zwolnienie po 10 spotkaniach bez zwycięstwa. Poczekam chwilkę może robię coś źle robię a może wdarł się jakoś mocno zakamuflowany bug :>.
Ja jestem z kolei zadowolony, a gram od CM 01/02 w każdą kolejną część. Czuję ten miód jakiego od wielu edycji nie odczuwalem. Chyba, że na starość stałem się mniej wymagający. Wyraźnie wyczuwam reakcje piłkarzy na moje polecenia taktyczne, co we wcześniejszych wersjach nie było oczywiste.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Na razie to tylko przedsezonowe sparingi, ale powiem Wam w sekrecie że Fiete Arp to może być KTOŚ w tym Fm. W realu chyba też.

Trzecia dziesiątka najbardziej uzdolnionych napastników w FM18 :) PA nie podam żeby nie psuć zabawy.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, l4ndin napisał:
  • Witam, czy warto teraz kupować FM18 i zacząć dłuższą karierę,czy poczekać do upgrade transferów zimowych??
  • Może coś się zmieniło i nie będzie trzeba zaczynać od nowa po zimowym patchu??
  • Proszę o pomoc.

Sam kupiłem w piątek i jeszcze mam w folii, bo jakoś nie mam czasu wziąć się za to. Jednak sądzę, że doświadczenie nabyte z ostatnich dwóch wersji, każe sądzić, że śmiało można już grać. Stawiam, że znaczących błędów na pewno nie ma, a co najwyżej drobne niedoróbki. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, w FM17 trochę czasu spędziłem i wygląda trochę "staro" i monotonnie. Co roku czekałem na wydanie zimowego patcha w marcu  by spokojnie rozegrać dłuższą karierę bez straty starej. Wiadomo  czy w tym roku coś  zmienili i nie trzeba będzie zaczynać od nowa po tym patchu ?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, l4ndin napisał:

Dzięki za odpowiedź, w FM17 trochę czasu spędziłem i wygląda trochę "staro" i monotonnie. Co roku czekałem na wydanie zimowego patcha w marcu  by spokojnie rozegrać dłuższą karierę bez straty starej. Wiadomo  czy w tym roku coś  zmienili i nie trzeba będzie zaczynać od nowa po tym patchu ?

W życiu wiadomo, ce jest jedynie pewne...

Można śmiało jechać od samego początku. 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem jako bezrobotny (zawsze tak startuje w nowym FMie) bez licencji z doświadczeniem niedzielny piłkarz. Po paru dniach na bezrobociu objąłem Solihull Moors z 5 ligi angielskiej. Sparingi wyglądały dobrze. Pierwsza kolejka i remis 1:1 na boisku Leyton Orient drużyny najwyżej notowanej w tej lidze. Oczywiście bramkę na 1-1 tracimy w ostatnich minutach meczu (w momencie gdy przełączałem się na powstrzymywanie). Po drugim meczu pokłóciłem się z drużyną a w sumie z liderem zespołu według dynamiki, no sorry, ale jak po 60 minutach prowadzę 2-0 drużyna przeciwna gra w 10 a pod koniec nawet w 9 i ja tracę 3 bramki no to musi być opier......no i stwierdzili, że moje rozmowy motywacyjne są zbyt surowe oczywiście nie ugiąłem się i skłóciłem się z drużyną. Moje wrażenia z nowego Fma pozytywne na pewno już na starcie jest grywalny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...