Skocz do zawartości

[FM18] Fristajlowy kącik


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie chcę odejść od taktyki z 3 napastnikami i chciałbym się skupić na taktyce poprzez analizę gry rywala..I chciałbym was poprosić o pomoc przy doborze taktyki pod przeciwnika...Wyślę screen z taktyki rywala i ustawienia ich na boisku gdy atakują..Powiedzmy,że na początek ustawię standardową taktykę,a potem będę ją modyfikował.

 

7XTkDwZ.png


fWUwFxF.png

Odnośnik do komentarza


Póki co rozgrywam 2 sezon, po awansie do 2 ligii dokonałem kilku wzmocnień, a dodatkowo mój zespół zyskał patrona w postaci FC Barcelony, skąd wypożyczyłem kilku grajków. Jak na beniaminka radzimy sobie bardzo dobrze, 12 miejsce po 10 kolejkach i 9 punktowa przewaga nad miejscem spadkowym to spora zaliczka! W tym sezonie celem jest utrzymaniu zespołu na zapleczu hiszpańskiej La Ligii. Co przyniesie przyszłość? To się okaże!

UfCVCK8.png

NL9rfyI.png

EOWcA0w.png

Odnośnik do komentarza

Zakończyłem karierę testową w FM18. Bilans:

Sai Gon FC - 2017-2021 - 3x mistrz Wietnamu, półfinał azjatyckiej LM

Qarabag - 2022-2023 - mistrz Azerbejdżanu, faza grupowa LE

FC Lahti - 2023-2026 - 3x mistrz Finlandii, ćwierćfinał LE

Szachtar Donieck - 2026-2027 - wicemistrz Ukrainy, wygrana LM

 

Celem było zobaczyć jak to mniej więcej wygląda w FMie i tak chyba sporo jeszcze mi zostało do odkrycia. Zagrałem też w ligach, w których nigdy nie grałem, gotów jestem do zaczęcia jakiejś poważniejszej kariery ;D zwłaszcza, że oficjalnie zapis w FM16 zostaje porzucony ze względu na uparte tasowanie się zawodników na pozycjach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jest jakiś legalny sposób, żeby zagrać w fm na innym kompie niż jest zainstalowany steam. Sprawa wygląda tak, mam na stacjonarnym pc zainstalowanego steama z fm, przez kilka dni nie będę miał do niego dostępu. Mogę na drugim kompie zainstalować steama, pobrać fm i legalnie grać? 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Możesz. Gra jest przypisana do konta steam a nie do komputera.

A co z sejwem? Nie uszkodzi się jeśli będzie tak przenoszony? Rozumiem, że muszę po instalować wszystkie dodatki do fm jakie mam na głównym kompie, żeby ruszył? 

Odnośnik do komentarza

Nie, ale lepiej mieć kopie zawsze. Możesz też użyć zapisu w chmurze w razie czego. Dodatki - w sensie herby, koszulki itp - nie, ale ich nie będziesz miał po prostu ;)

Dodatki - ligi, transfery, apdejty itp - też nie, zapis już ma wszystko co powinien, ale zazwyczaj ważą one niewiele, więc dla spokoju możesz wgrać.

Odnośnik do komentarza

W sumie pierwszy raz chyba mam taki przypadek. Awansowałem do I ligi Hutnikiem Szczecin i mój stadion (500 miejsc) nie spełniał wymagań. Zarząd zdecydował się na kredyt i rozbudowę stadionu (bodajże 2 lata), przeniosłem się do... Stargardu (lol), tam płacimy za wynajem 14 tysięcy złotych rocznie - a co z kasą za bilety, jest moja?

 

Odnośnik do komentarza

Troszkę poszperałem po necie i znalazłem rozwiązanie na swoje problemy taktyczne :), ale że w taki sposób?? Tego to się nie spodziewałem! Coś niesamowitego!!!!

 

ttQ6xAs.png

 

Może Sevilla nie grała pierwszym składem, ale praktycznie nawet rezerwy tego zespołu są dużo lepsze od podstawy klubu z Badalony. Aż chce się grać!

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, jmk napisał:

W sumie pierwszy raz chyba mam taki przypadek. Awansowałem do I ligi Hutnikiem Szczecin i mój stadion (500 miejsc) nie spełniał wymagań. Zarząd zdecydował się na kredyt i rozbudowę stadionu (bodajże 2 lata), przeniosłem się do... Stargardu (lol), tam płacimy za wynajem 14 tysięcy złotych rocznie - a co z kasą za bilety, jest moja?

 

Tak, kasa idzie na Twoje konto.

Grając Świtem w LE rozgrywałem swoje mecze na Stadionie Narodowym w Wawie i kasa z biletów szła dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Sidd napisał:

Troszkę poszperałem po necie i znalazłem rozwiązanie na swoje problemy taktyczne :), ale że w taki sposób?? Tego to się nie spodziewałem! Coś niesamowitego!!!!

 

ttQ6xAs.png

 

Może Sevilla nie grała pierwszym składem, ale praktycznie nawet rezerwy tego zespołu są dużo lepsze od podstawy klubu z Badalony. Aż chce się grać!

Co to za taktyka?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to przez to, że ktoś przeszedł na emeryturę, czy coś kliknąłem, ale przestały mi się pojawiać raporty pomeczowe mojej drużyny, gdzie pokazywane były statystyki, pozycje na boisku, podania między zawdodnikami, zawodnik z największą ilością błędów i kluczowych zagrań. Ktoś wie, kto w sztabie za to odpowiada i jak to przywrócić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...