Skocz do zawartości

FM 2018 - BETA - wrażenia, dyskusje


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Sensei napisał:

będziemy mieli okazję np. zażegnywać jakieś wewnętrzne konflikty związane z takimi "coming outami". :D

skoro do tej pory nie zażegnywałeś konfliktów na tle rasowym na przykład, to nie liczyłbym na jakąś zmianę, chociaż kurwa wszyscy teraz tacy tolerancyjni to kto wie :) 

Odnośnik do komentarza

Dział scoutingu został trochę zmodernizowany, dlatego mam problem. W poprzednich wersjach dawało się zadanie scoutowi żeby scoutował np. Anglię i znajdował mi np. wolnych zawodników itp. Teraz scouci jeżdżą po meczach i wyszukują tylko zawodników, którzy grają w klubach, a wolni zawodnicy są tak jakby polecani w centrum scoutingu. Da się jakoś zrobić żeby scout wyszukiwał mi zawodników bez kontraktu, ale tak jak w poprzednich fmach?

Odnośnik do komentarza

to jakiś niesmaczny żart, co mnie obchodzą preferencje seksualne w menagerze piłkarskim? 

czekam na coming-outy piłkarzy lubiących bdsm, przebieranki, fetysze stóp i inne rzeczy nie związane z piłką...

albo jeszcze lepiej, możliwość prowadzenia drużyn kobiecych i namawiania facetów na operację zmiany płci :) 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co myśleć o tych coming outach, na pewno szkoda, że nie ma to jakiegoś większego wpływu na rozgrywkę. Zgadzam się z kolegą Yau, że mało to ma wspólnego z piłką, ale może to taki znak nowych czasów, FM taki nowoczesny. Swoją drogą pytanie do Was koleżkowie Ile było takich piłkarzy w historii, którzy przyznali się, że są gejami ?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, DarkLuki napisał:

Nie wiem co myśleć o tych coming outach, na pewno szkoda, że nie ma to jakiegoś większego wpływu na rozgrywkę. Zgadzam się z kolegą Yau, że mało to ma wspólnego z piłką, ale może to taki znak nowych czasów, FM taki nowoczesny. Swoją drogą pytanie do Was koleżkowie Ile było takich piłkarzy w historii, którzy przyznali się, że są gejami ?

Jeden? Justin Fashanu. Grał w Anglii. Źle skończył. Nie kojarzę innych.

Odnośnik do komentarza
15 hours ago, vrc said:

Jeden? Justin Fashanu. Grał w Anglii. Źle skończył. Nie kojarzę innych.

 

Ładnie powiedziane. Został zaszczuty przez swoją orientację.

 

Powiedziałbym, że dla tych kilku procent homoseksualnych graczy w FMa taka afirmacja jest ważniejsza od VAR. Zaraz przypomina mi się analogiczna historia z "Czarnoksiężnikiem z Archipelagu". Albo  z czarnoskórym Heimdallem. Ktoś musi zrobić pierwszy krok, fajnie, że to SI.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Myślę że to jest własnie chęć edukowania kibiców. Jeżeli w grze przyzwyczają się, że piłkarze czasami przyznają publicznie że są gejami i gra się nie zawiesza to może taki comming out w realu też przestanie robić wrażenie na kibicach.
Spoko, ale co to ma do gry??? Propaganda lgbtqwerty


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...