Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lad napisał:

Brak mi słów na to co ten frajer Steve Walsh do spółki z Koemanem sprowadzili do Evertonu. Zabili ten klub na długie lata.

 

 

 

Sorry, ale takie zdanie wygladanie niepowaznie z ust osoby, ktora w wakacje tak mocno sie spuszczala nad zajebistoscia transferow Evertonu i samego Koemana...

Odnośnik do komentarza

btw @FYM - Klaassen może śmiało kandydować w kategorii najgorszy transfer Evertonu w historii klubu. Alex Nyarko i Tobias Linderoth to przy nim piłkarscy bogowie.

3 minuty temu, Scorpio napisał:

 

Sorry, ale takie zdanie wygladanie niepowaznie z ust osoby, ktora w wakacje tak mocno sie spuszczala nad zajebistoscia transferow Evertonu i samego Koemana...

Dlaczego? Mam nadal utrzymywać, że są zajebiści? Przyznaję się do błędu, ale chyba nikt nie mógł przewidzieć, że Michael Keane z jednego z najlepszych ŚO w Premier League w poprzednim sezonie stanie się kurwa tragicznym tchórzem, a Sigurdsson który sam utrzymywał Swansea będzie uciekał od piłki. Nie mówiąc już o kapitanie Ajaxu i typie, który walnął 14 goli w La Liga.

 

Poza tym, ja nie dostaję milionów funtów za przewidywanie skutków nasprowadzania niewłaściwych zawodników.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lucas07 napisał:

Mam wrazenie, ze Hernandez upadał jeszcze przed kontaktem z Łukasikiem, no ale głupota Łukasika w tej sytuacji kosztowna

Podskoczył trochę do góry. Jakby został w miejscu, to mógłby zostać w tym miejscu na dobre.

 

Przynajmniej Probierz nie będzie narzekał, że go skręcili :D

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...