Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, T-m napisał:

Oglądam ten szlagier i mam wrażenie, że znowu widzę Barcelonę miliona bezsensownych podań. Inna rzecz, że Juve gra bardzo ostro.

Cuardado widzę, że bez zmian w spotkaniach z rywalami z górnej półki.

Pique... Pepe wersja Barcelony...

A mi się Barcelona podobała. Znaczy nie mecz jako taki, ale to, ze zagrali na wynik, a nie pod publiczkę. W weekend ultratrudny mecz z Valencia i nie było sensu się szarpać z Juve skoro remis dawał wygrana w grupie. Chcieli punktu z tego meczu i przez 90 minut mieli taki wynik pod całkowita kontrolą.

A w 92’ mieli Ter Stegena, który w tym sezonie wyprawia cuda.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2017 o 23:47, Hawkeye napisał:

Wyobrażacie sobie sytuacje, gdzie nawet prowadzenie 3-0 nie jest bezpieczne :iksde: ?

Jurgen Flopp

 

Mou ma sukcesy na wielu frontach*, ale nie obejmują one pracy nad jakością docinków w swojej fanbazie :)

 

* chyba, że w ostatnich latach gra na wyjeździe. To wtedy nie.

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, me_who napisał:

A mi się Barcelona podobała. Znaczy nie mecz jako taki, ale to, ze zagrali na wynik, a nie pod publiczkę. W weekend ultratrudny mecz z Valencia i nie było sensu się szarpać z Juve skoro remis dawał wygrana w grupie. Chcieli punktu z tego meczu i przez 90 minut mieli taki wynik pod całkowita kontrolą.

A w 92’ mieli Ter Stegena, który w tym sezonie wyprawia cuda.

Dokladnie. Barcelona zagrala jak nie-Barcelona. Bardzo blisko formacje obrony i pomocy, ktore praktycznie uniemozliwialy gospodarzom konstruowanie akcji. Jedyne szanse, jakie gospodarze sobie tworzyli to albo po indywidualnych bledach obroncow BArcelony (Umtiti w pierwszej polowie) albo po kontratakach (strzal Dybali w drugiej). To juz nie byla Barcelona ktora sobie klepie w srodku, ale gdy rywal traci pilke, to jest poploch, bo nagle sie okazuje, ze formacje sa od siebie oddalone o 30 metrow i w obronie nie zostal nikt poza stoperami do asekuracji. Naprawde widac w tym reke trenera.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Reaper napisał:

ło kurwa, serio Everton dostał 1-5 :o:o:o 

 

No a co miał nie dostać? Przecież ta LE już im totalnie wisi.

Godzinę temu, kuab napisał:

No co chcesz, największy steal okienka transferowego :D

 

Milan co sezon traci farfocla na miarę tego hmm czegoś. Ale muszę przyznać, że Bonucci stanął na wysokości zadania :rotfl: Nawet nie mogę tego pojąć JAK?!

Odnośnik do komentarza

To nie kwestia tego, ze coś im wisi. To jest najgorszy Everton w historii tego klubu i w 100% oczekuje tego, ze spadniemy do Championship. Nie mam pojęcia kto podejmie się pracy w tym tonącym okręcie. 

 

Schneiderlin wczoraj na trybunach w świetnym humorze, śmiał się przez cały mecz. Brak mi słów na to co ten frajer Steve Walsh do spółki z Koemanem sprowadzili do Evertonu. Zabili ten klub na długie lata.

 

Jedyne czego żałuje to, ze Mirallas, Schneiderlin, Williams, Sigurdsson i Coco Martina nie grają w Polsce, bo naprawdę zasłużyli na wpierdol. A kibole w Polsce nie mieliby skrupułów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...