Jump to content
Sign in to follow this  
krzysfiol

Sportowy livescore jesienny

Recommended Posts

Titans tak mnie wkurzają w tym sezonie.. stagnacja w ataku, brak polotu, running game po 2yds/carry... ciężko to oglądać

Montgomery dwa razy z jarda atakował i bez TD :(

Mariota do Matthewsa i 55yds TD :)

Szkoda, że Matthews na ławce..

Muuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaaay!!!! Fuck yeah!

Uwielbiam jak sympatie klubowe idą w parze z wynikiem w fantasy :P

Gordon slabo w drugiej polowie. Trzeba liczyc na Coopera i Macka

Beznadziejni Montgomery i Walker i teraz muszę liczyć, ze Dak utrzyma prowadzenie do końca :-k

MNF najgorsze...

Ależ piłka od Rogersa w OT.. Ustawił Crosby'ego na 27 YD FG i jest Win dla Packers :)

Szkoda, że Allison nie dobiegł tego TD w dogrywce, w zasadzie mógłbym świętować pierwsze zwycięstwo w FF.

A tak trzeba liczyć, że obrońca Nelson i póki co dramatycznie słaby Crowder uzbierają 5 punktów...

Kelce dziś 1 jard, trochę jestem w szoku.

Anwil Włocławek zdobywcą Superpucharu Polski ! ! ! :) Duma. Oby to było dopiero pierwsze zdobyte trofeum w tym sezonie. Pierwsze od ładnych paru lat.

Anwil Włocławek zdobywcą zbobywcą Superpucharu Polski ! ! ! :) Duma. Oby to było dopiero pierwsze zdobyte trofeum w tym sezonie. Pierwsze od ładnych paru lat.

Fixed

Prawilnie przypominam o meczu Dolphins-Saints. Przy obronach obu drużyn może być trzycyfrowa suma punktów ;)

Secondary Saints to jest niezmiennie totalna beka :rotfl: O kurwa, Cutler jeszcze lepszy :lol: INT w endzone :lol:

Edyta: na usprawiedliwienie Jay'a, to chyba nie działa system komunikacji na Wembley. Brees dostaje wskazówki "paszczą" od rezerwowego QB.

Ten mecz to taka antyreklama fuzbolu, że głowa mała. Ciągle flagi i dramatycznie niski poziom.

Poprzedni sezon niepotrzebnie podjarał fanów Dolphins. To jest mój futbolowy Arsenal :D

FG Saints w ostatniej sekundzie i nie ma pierwszej bezpunktowej połowy od 6 lat.

Thomas i Parker po 3 punkty, straszna bieda :(

me_who zapowiedziałeś trzycyfrową sumę punktów a tu 3:0 po pierwszej połowie ;).

Chyba najsłabszy mecz, jaki widziałem do tej pory w tym sezonie.

To taki mój klasyczny jinx. Jak coś powiem przed wydarzeniem X, to będzie dokładnie odwrotnie ;)

Jakbym siedział cicho to by było już 37-45 :]

Dolphins grają ten sam syf co ostatnio :) A ilość flag to jakiś nowy rekord chyba

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...