Jump to content
Sign in to follow this  
krzysfiol

Sportowy livescore jesienny

Recommended Posts

me_who, jakie special teams? To nie był return :P

Oczywiście sędziowie na ratunek NE :roll:

I INT w endzone, co za żal.pl

INT Patriots :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 

3 minuty temu, FYM napisał:

me_who, jakie special teams? To nie był return :P

Robiłem kawę i wydawało mi się ze to był return.

Steelers - Patriots 24:27 FT

Kosmos kompletny. 

Patriots wychodzą na #1 w AFC i zostają im mecze u siebie z Bills i Jets. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią.

Nie jestem przekonany do tej decyzji sędziów, podejrzewam, ze w druga stronę by nie odgwizdali.

Ano decyzja megakontrowersyjna, ale nawet sam Romo jak zobaczył powtórkę, to był dosyć mocno przekonany, że cofną.

5 minut temu, FYM napisał:

Patriots wychodzą na #1 w AFC i zostają im mecze u siebie z Bills i Jets. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią.

Wyglada na to, ze nie pozwolą im tego schrzanić :keke:

1 minutę temu, FYM napisał:

Ano decyzja megakontrowersyjna, ale nawet sam Romo jak zobaczył powtórkę, to był dosyć mocno przekonany, że cofną.

Raz, ze jak piłka przekraczała linie miał nad nią kontrole, dwa ze miał rękę pod piłka i wyglądało, ze ja trzyma a tylko trochę mu się poruszyła ale kontrola była zachowana. Dziwna, dziwna decyzja, ale maja powtorke wiec musieli być przekonani do niej.

Hue hue, w Oakland Dak zaczął od INT...Nie liczę na wygraną, ale niech chociaż do 80 punktów dobiją...

Pomyśleć, ze był moment, ze chciałem zostawić Prescotta jako keepera. Teraz najchętniej bym go udusił.

Crabtree dwa TD :rotfl: to jest zdecydowanie najśmieszniejsza kolejka FFL w jakiej miałem udział. 

I chyba ostatecznie wybiła mi te „rozrywkę” z głowy.

1 i 2 geograficznie :P

Sztuczny podział na pseudokonferencje umożliwił ten finał. Pytam się komisarza: co to za miasto Bumgarners? I dlaczego na wschodzie? :profesor:

Obejrzałem te sytuacje, czytałem ten przepis, na który powoływali się sędziowie, i sam nie wiem. Mam wrażenie, że w 9 na 10 sytuacji jak ta byłby ogłoszony TD.

W Lester druga część dogrywki, ale z Bravo w bramce może to się źle skończyć jeśli nie dojadą do karnych.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...