Skocz do zawartości

Zboczenia, zboczeńcy i patologie społeczne


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kazirodztwo powoduje liczne choroby genetyczne. Zapewne miałeś w liceum na biologii podstawy genetyki i nie muszę opowiadać, dlaczego to jest tak groźne.

Natomiast homoseksualizm pociąga za sobą największą chorobę i zaprzeczenie idei współżycia - brak potomstwa. Więc zarówno to i to jest zwykłym zboczeniem.

Dobrowolny brak potomostwa to tez choroba?

 

Daruj :doh!:

Odnośnik do komentarza
W takim razie również dobrowolny brak potomstwa jest zboczeniem. Tak?

Zależy jakie chcesz przyjąć kryteria. Jeżeli dla Ciebie współżycie z kobietą odbywa się tylko i wyłącznie na zasadzie zaspokojenia swoich żądz seksualnych to w zupełnie inny sposób podchodzisz do zawierania związków z płcią przeciwną. Nihiliści przecież nie mają żadnych podstaw, by odmawiać pedofilom zaspokajania ich żądz... Albo musimy przyjąć jakieś kryteria moralne (a moim przypadku chrześcijańskie), albo pogodzić się z tym, że żyjemy w dżungli, rację ma silniejszy i cofamy się do epoki kamienia łupanego.

 

Przerabiałem identyczną dyskusję na innym forum i jakoś żaden z Waszych argumentów mnie nie dziwi. Wszyscy popierający gejów mają identyczną linię obrony ;) żadnych nowych argumentów, stare oklepane zdania ;) i jestem w 100% przekonany, że i tym razem mało kto czegoś się nauczył.

Odnośnik do komentarza
Przerabiałem identyczną dyskusję na innym forum i jakoś żaden z Waszych argumentów mnie nie dziwi. Wszyscy popierający gejów mają identyczną linię obrony ;) żadnych nowych argumentów, stare oklepane zdania ;) i jestem w 100% przekonany, że i tym razem mało kto czegoś się nauczył.

Tak jakby Twoje argymenty byly jakies odmienne od tych co zwykle - zawse sie konczy na tym, ze chrzescijanskie normy moralna mowia to i to :]

Odnośnik do komentarza
Przerabiałem identyczną dyskusję na innym forum i jakoś żaden z Waszych argumentów mnie nie dziwi. Wszyscy popierający gejów mają identyczną linię obrony żadnych nowych argumentów, stare oklepane zdania i jestem w 100% przekonany, że i tym razem mało kto czegoś się nauczył.

Ciężko się czegoś nauczyć, skoro jedyny adwersarz posługuje się samymi oklepanymi sloganami :) Wierz, albo nie, ale Ty też mnie ani raz nie zaskoczyłeś.

Zależy jakie chcesz przyjąć kryteria. Jeżeli dla Ciebie współżycie z kobietą odbywa się tylko i wyłącznie na zasadzie zaspokojenia swoich żądz seksualnych to w zupełnie inny sposób podchodzisz do zawierania związków z płcią przeciwną. Nihiliści przecież nie mają żadnych podstaw, by odmawiać pedofilom zaspokajania ich żądz... Albo musimy przyjąć jakieś kryteria moralne (a moim przypadku chrześcijańskie), albo pogodzić się z tym, że żyjemy w dżungli, rację ma silniejszy i cofamy się do epoki kamienia łupanego.

Problem leży w tym, że próbujesz narzucać swoje kryteria moralne innym (w tym przypadku homoseksualistom). A jakie mają do tego prawo Katolicy, Muzułmanie, czy jakakolwiek inna grupa religijna?

Odnośnik do komentarza
Problem leży w tym, że próbujesz narzucać swoje kryteria moralne innym (w tym przypadku homoseksualistom).

Nie narzucam ich nikomu. Każdy ma swoje sumienie i odróżnia dobro od zła. Ja ukazuję tylko drugą stronę medalu bo Wy chcecie widzieć tylko rewers unikając zaglądania na awers.

Odnośnik do komentarza

Ręce mi opadają.

 

Planowałem napisać tu długą polemikę z Iconem, ale widzę, że nie przekonam go żadnymi argumentami. Dalsza wymiana zdań jedynie skłoni założyciela tego tematu do wylewania z siebie dalszych potoków zacietrzewienia i agresji. Konsensusu ani niczego konstruktywnego tu w każdym razie nie zobaczymy. Ja się zatem z tej zabawy wypisuję.

 

I proponowałbym innym rozsądnym userom to samo. Poza tym straszliwym pedalstwem Grecy mieli jeszcze jeden fajny "wynalazek"; ostracyzm. Przestaniesz na dzieciaka zwracać uwagę, to mu się znudzi. Albo niech tu sobie pisze sam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odblokował ten temat
W dniu 8.09.2007 o 03:36, Icon napisał:

Tego nie można już inaczej określić jak pedalski terror. Świat został sterroryzowany przez zboczeńców a normalni ludzie zamiast mówić głośno "nie" boją się temu przeciwstawić by nie zostać posądzonym o homofobię :| Dzieci są wykorzystywane seksualnie jak króliki doświadczalne. Jeżeli lewacka polityczna poprawność i ideologia tolerancji jest cenniejsza niż życie i zdrowie ludzkie to strach pomyśleć co będzie za kilka lat.

Jak tam, tęsknicie za Iconem? :) 

  • Lubię! 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 2 lata później...

Osobiście Wam powiem, że homopropaganda wywarła na mnie przerażający wpływ i z "jestem homofobem i dobrze mi z tym" stałem się w ciągu ostatnich lat sympatykiem wszelkich starań mających na celu umożliwienie osobom LGBTQ normalne życie. Dalej nie jestem niestety na sto procenr przekonany co do przyznania im prawa adopcji dzieci, gdyż nadal mam obawy czy takowe dzieci nie wyrosną dzięki takim rodzicom na zjebów, ale takie same mam czasem obawy w przypadku moich synów  :)

 

  • Lubię! 1
  • Haha 4
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na mnie niestety też pedalska propaganda podziałała skutecznie. Obecnie uważam, że każda homoseksualna rodzina powinna mieć - podobnie jak heteroseksualna - prawo do obrony swojej fabryki metamfetaminy za pomocą broni automatycznej kupionej za Bitcoiny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...