Skocz do zawartości

Zboczenia, zboczeńcy i patologie społeczne


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już jesteśmy w takich klimatach to jakie zdanie macie na taki temat:

Podsunięty przez francuskiego prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego pomysł kastracji chemicznej przestępców seksualnych zyskał uznanie władze Katalonii w Hiszpanii. Autonomiczny rząd zdecydował o powołaniu komisji, która przestudiuje możliwość stosowania tej metody.

Katalońska minister zdrowia Marina Geli powiedziała, że chemiczna kastracja mogłaby być zastosowana pod koniec kary wobec przestępców seksualnych, co do których istnieje zagrożenie recydywą, jeśli psycholodzy zdecydują, że jest to niezbędne dla ich powrotu do społeczeństwa.

 

W rozmowie z katalońską telewizją TV3 minister podkreśliła jednak, że dotąd ta metoda nie była szeroko stosowana na świecie i będzie miała sens tylko wtedy, jeśli jej skuteczność zostanie poparta naukowo.

 

Pomysł lewicowego regionalnego rządu Katalonii został dobrze przyjęty przez centroprawicową Partię Ludową (PP) i umiarkowanie nacjonalistyczną partię katalońskich chrześcijańskich demokratów Konwergencja i Związek (CiU). CiU rządziła w Katalonii przez 23 lata - do 2003 roku.

 

Natomiast całkowicie sprzeciwili się tej "demagogicznej" metodzie ekskomuniści i Zieloni (ICV-EUiA) należący do rządzącej w Katalonii koalicji.

 

Za podawaniem wielokrotnym przestępcom seksualnym leków powodujących w skrajnych przypadkach chemiczną kastrację Sarkozy opowiadał się jeszcze, gdy był ministrem spraw wewnętrznych.

 

wp.pl

Dla mnie to bardzo drastyczne rozwiązanie ale w skrajnych przypadkach potrafiłbym się zgodzic na takie metody jeżeli faktycznie tylko kastracja jest w stanie przywrócić takiego człowieka do normalnego życia.

Odnośnik do komentarza
Jak dziecku:

"Albo mniej ekstremalnie: jak Twoim szefem bedzie gej?" - "Jeżeli będzie mnie źle traktował to się zwolnię."

Ja odczytałem to w ten sposób. Jeżeli będzie mnie źle traktował - to się zwolnie, jeżeli dobrze - to zostanę. Czyli mam tak naprawdę gdzieś, czy szef jest gejem, czy nie. Według mnie to była Twoja nadinterpretacja.

Owszem, maniak w przeciwieństwie do Ciebie SZk dobrze odczytał mój tok myślenia. Szef może być gejem jeżeli jest dobrym szefem. Jeżeli nie da mi odczuć swojej homoseksualności w pracy to nawet moja homofobia nie jest w stanie zmusić mnie do zwolnienia się z pracy.

Nie rozumiem, wiec dlaczego nie odpowiadasz na moje pytanie: "to zalezy od tego, jak mnie traktuje", tylko wybierasz czarny scenariusz "jezeli bedzie mnie zle traktowal"? Mowi Ci cos pojecie: praeteritio?

 

Wklejam calosc tekstu "Rz" z wczoraj, zaraz przeczytam:

Tolerancja dla gejów kontra prawa dziecka

 

Para homoseksualnych rodziców zastępczych molestowała powierzone jej dzieci. Lokalne władze nie interweniowały, bo bały się posądzenia o homofobię

 

Czterdziestolatkowie Craig Faunch i Ian Wathey mieli być modelowymi rodzicami zastępczymi. Była to pierwsza homoseksualna para z hrabstwa Yorkshire, której oddano na wychowanie dzieci. W sumie przez ich dom w latach 2003 -2005 przewinęło się ich aż 18.

 

Wbrew zapewnieniom lokalnych lewicowych władz życie wielkiej rodziny z dwoma ojcami wcale nie było idyllą. Mężczyźni molestowali bowiem powierzone im dzieci.

 

Sprawa szybko wyszła na jaw. Do lokalnych władz i opieki społecznej napływało wiele sygnałów ostrzegawczych. Mimo to urzędnicy z uporem bagatelizowali te doniesienia, odmawiając interwencji. Wreszcie zajęła się tym policja. Obaj panowie siedzą już w więzieniu -udowodniono im molestowanie czterech chłopców -a niezależna komisja, która zbadała sprawę, doszła do szokujących wniosków. Okazało się, że lokalne władze nie zareagowały, bo bały się posądzenia o homofobię.

 

-W tej sprawie zdrowy rozsądek zastąpiono polityczną poprawnością. Tak bardzo staramy się nie naruszyć praw rozmaitych mniejszości, że zapominamy o najważniejszej mniejszości, którą za wszelką cenę powinniśmy bronić: o dzieciach - powiedziała "Rz" Michelle Elliott z organizacji Kidscape.

 

Jej zdaniem, gdyby podobnych czynów dopuściło się heteroseksualne małżeństwo, interwencja byłaby natychmiastowa.

 

Lokalne władze przyznają się do błędu. - To niestety prawda. Można było tego uniknąć. Postaramy się zrobić wszystko, żeby coś takiego już nigdy się nie powtórzyło - powiedział rzecznik Rady Miejskiej Wakefield Alun Ireland.

p.z.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie to bardzo drastyczne rozwiązanie ale w skrajnych przypadkach potrafiłbym się zgodzic na takie metody jeżeli faktycznie tylko kastracja jest w stanie przywrócić takiego człowieka do normalnego życia.

Nie wiem czy dobrze rozumiem, chemiczna kastracja to podawanie silnych leków mających zlikwidować popęd seksualny, tak?

Bo jeśli mówimy o takim działaniu i badania by udowodniły skuteczność wybranych środków, to jestem za.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie to bardzo drastyczne rozwiązanie ale w skrajnych przypadkach potrafiłbym się zgodzic na takie metody jeżeli faktycznie tylko kastracja jest w stanie przywrócić takiego człowieka do normalnego życia.

Według mnie kastracja nikogo nie przywróci do normalnego życia. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić normalnego życia po kastracji. Aczkolwiek i tak jestem za tym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Probuje wejsc w archiwum wczorajszej "Rz", ponoc artykuly sa dostepne bezplatnie przez tydzien - nie udaje mi sie. Ma ktos jakis pomysl? Link

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...007090720070907

 

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=403570 Starczy?

Icon, o2 to jest portalowy Fakt, ponizej Onetu. Logiczne, ze zaostrzyli sprawe. Poza tym szukalem calosci artykulu, a nie newsa.

 

Co wynika z tekstu "Rz"? Ze zdaniem pani z Kidscape "gdyby podobnych czynów dopuściło się heteroseksualne małżeństwo, interwencja byłaby natychmiastowa" - czy to jest fakt? Zwracam tez uwage na razace bledy warsztatowe: autor pisze o niezaleznej komisji, a nie pisze, kto ja powolal, gdzie mozna znalezc jej raport etc. Autor nie pisze tez, dlaczego teraz, po roku pisze ten artykul - czy stalo sie cos przelomowego? Czy zakonczyl sie jakis etap procesu postepowania? To jest dezinformacja, a nie dziennikarstwo informacyjne.

Odnośnik do komentarza

Icon, staram się zrozumieć Twój tok myślenia. Popraw mnie, jeśli źle go pojąłem.

1. Homoseksualizm to zboczenie, rozumiane jako groźne odstępstwo od natury.
2. Za pomocą ideologii tolerancji poprawności politycznej zboczeńcy terroryzują zdrowy świat, tak, by mogli bez przeszkód na nim żerować.
3. Ludzie otwarcie głoszący prawdę o świecie i protestujący przeciwko pełnej tolerancji dla gejów i lesbijek muszą obawiać się samosądów.  
4. Z powodu stałej groźby linczu i homo-terroru większość ludzi boi się mówić o swoich obawach i zastrzeżeniach dotyczących homoseksualizmu.
5. Z ww. powodów ludzie zachowują się nie tak jak powinni, na przykład kogoś nazywającego Emmanuela Olisadebe "murzynem" nazywają rasistą podczas gdy akceptują nazwanie tegoż Olisadebe "afroamerykaninem". Podobna sytuacja występuje, gdy ktoś nazwie homoseksualnego mężczyznę "pedałem": jest pewne, że spotka się on z oburzeniem.
6. W byciu tolerancyjnym należy znaleźć złoty środek pomiędzy faszyzmem a "supertolerancją" czyli zgodą na groźne zboczenia.
7. Złoty środek w przypadku tolerancji dla gejów powinien polegać na niezabijaniu ich oraz powstrzymywaniu się od aktów przemocy fizycznej przy jednoczesnym zapewnieniu "normalnej" części społeczeństwa możliwości niestykania się ze zboczeńcami.
8. O ile homoseksualizm nie wpływa na jakość pracy geja czy lesbijki może on/ona pełnić funkcję publiczną. Nie może jednak być nauczycielem, ponieważ będzie wtedy mógł homo-terroryzować dzieci.
9. Moje poglądy na temat gejów ukształtowały się po tym, jak kilku z nich narzucało mi się. Nie było to przyjemne i mam teraz uraz do każdego kto jest gejem. Te kilka sytuacji przekonało mnie też, że są to zboczeńcy i należy się ich obawiać.
10. Lesbijek nie należy się obawiać, ale też są zboczone.
11. Potrafię docenić geja. Jeżeli on uszanuje mój uraz do homoseksualizmu i będzie schodził mi z drogi będę go bardzo szanował.

Powyżej pozwoliłem sobie usystematyzować Twoje wypowiedzi w tym temacie, byśmy mogli przeprowadzić merytoryczną dyskusję, bez oskarżeń o wyrywanie zdań z kontekstu i opaczne/tendencyjne interpretacje. Będę więc wdzięczny za potwierdzenie powyższych 11 tez/zdań lub ich skorygowanie.

Odnośnik do komentarza
1. Homoseksualizm to zboczenie, rozumiane jako groźne odstępstwo od natury.

Zboczenie rozumiane jako odstępstwo od natury. W niektórych przypadkach groźne a w niektórych tylko szkodliwe.

2. Za pomocą ideologii tolerancji poprawności politycznej zboczeńcy terroryzują zdrowy świat, tak, by mogli bez przeszkód na nim żerować.

Bardzo mocno wykorzystują hasła tolerancji, poprawności politycznej by osiągnąć korzyści dla samych siebie.

3. Ludzie otwarcie głoszący prawdę o świecie i protestujący przeciwko pełnej tolerancji dla gejów i lesbijek muszą obawiać się samosądów.

Powinni. Bo jeżeli tylko mówią zbyt otwarcie o swojej niechęci do gejów to spotykają ich często nieprzyjemności.

4. Z powodu stałej groźby linczu i homo-terroru większość ludzi boi się mówić o swoich obawach i zastrzeżeniach dotyczących homoseksualizmu.

Całkowicie to sknociłeś :] o ile poprzednie prowokacje były ubrane jako tako dobrze w słowa tak ta Ci całkowicie nie wyszła.

Ludzie mają wbite w głowach, że homoseksualizm to nic złego i zaczynają ślepo wierzyć w takie hasła, które głoszą organizacje gejowskie.

5. Z ww. powodów ludzie zachowują się nie tak jak powinni, na przykład kogoś nazywającego Emmanuela Olisadebe "murzynem" nazywają rasistą podczas gdy akceptują nazwanie tegoż Olisadebe "afroamerykaninem". Podobna sytuacja występuje, gdy ktoś nazwie homoseksualnego mężczyznę "pedałem": jest pewne, że spotka się on z oburzeniem.

Powiem dosadniej bo widzę, że mózgi niektórych mają ograniczone pole działania. Nazwiesz dziewczynę "kurwą" to możesz liczyć, że dostaniesz w ryja od jej znajomych. A jeżeli powiesz, że "lubi się zabawić z facetami na imprezach bo jest wyluzowana" to jeszcze postawią ci piwo.

6. W byciu tolerancyjnym należy znaleźć złoty środek pomiędzy faszyzmem a "supertolerancją" czyli zgodą na groźne zboczenia.

Wszystko ma swoje granice. Również tolerancja. Skrajna tolerancja może prowadzić do takich samych tragedii jak rasizm, antysemityzm itp.

7. Złoty środek w przypadku tolerancji dla gejów powinien polegać na niezabijaniu ich oraz powstrzymywaniu się od aktów przemocy fizycznej przy jednoczesnym zapewnieniu "normalnej" części społeczeństwa możliwości niestykania się ze zboczeńcami.

Nie ma czegoś takiego jak "złoty środek" w tym przypadku. Zawsze ktoś będzie się czuł pokrzywdzony.

8. O ile homoseksualizm nie wpływa na jakość pracy geja czy lesbijki może on/ona pełnić funkcję publiczną. Nie może jednak być nauczycielem, ponieważ będzie wtedy mógł homo-terroryzować dzieci.

To tylko takie zabezpieczenie interesów dzieci. O ile dorosły potrafi się obronić przed nachalnym gejem tak dziecko może mieć z tym problemy.

9. Moje poglądy na temat gejów ukształtowały się po tym, jak kilku z nich narzucało mi się. Nie było to przyjemne i mam teraz uraz do każdego kto jest gejem. Te kilka sytuacji przekonało mnie też, że są to zboczeńcy i należy się ich obawiać.

pier****sz ;] moje poglądy na temat gejów były zawsze takie same. A sytuacja z narzucającymi mi się gejami tylko mnie w nich utwierdziła.

10. Lesbijek nie należy się obawiać, ale też są zboczone.

Wtórny analfabetyzm?

Lesbijki to taki sam przypadek jak geje. Tyle, że ich ofiarami nie mogą paść faceci. Proste, co nie?

11. Potrafię docenić geja. Jeżeli on uszanuje mój uraz do homoseksualizmu i będzie schodził mi z drogi będę go bardzo szanował.

Słowo "bardzo" jest niepotrzebne. Będę go szanował.

Odnośnik do komentarza
Zboczenie rozumiane jako odstępstwo od natury
Bzdura. Homoseksualizm występuje w naturze, w chyba każdym inteligentnym gatunku. Chyba nie wmówisz mi, że szatan wstąpił w psa/żyrafę/łabędzia i w ten sposób uprawia seks z partnerem tej samej płci. Odstępstwem od natury jest życie w dziewictwie, zaspokojenie seksualne jest jak najbardziej w zgodzie z naturą.
Odnośnik do komentarza

A o Richardzie Cohenie słyszał? Nazwiska Bruno Bettelheimem oraz Alice Miller są znane? Według ich badań wynika, że przyczyną homoseksualizmu są różnego rodzaju anomalie w relacjach rodzice-dziecko w okresie preedypalnym. Wy znacie tylko jedną stronę medalu ale za nic nie chcecie zgłębić swojej wiedzy na stronę, która udowadnia, że homoseksualizm to uleczalna choroba. Jakie tego są przyczyny? Obawa? Przed czym?

Odnośnik do komentarza

To tylko teorie. Nie fakty. Szczeniak może mieć piękne dzieciństwo z matką ale jak przyjdzie co do czego i to innym psem nie pogardzi. Dlaczego? Z powodu relacji suka-szczenię?

Część lekarzy uznaje homoseksualizm za chorobę, część nie. Wydaje mi się (choć niestety nie mam potwierdzenia tego), że większość opowiada się po tej drugiej opcji.

Odnośnik do komentarza
A o Richardzie Cohenie słyszał? Nazwiska Bruno Bettelheimem oraz Alice Miller są znane? Według ich badań wynika, że przyczyną homoseksualizmu są różnego rodzaju anomalie w relacjach rodzice-dziecko w okresie preedypalnym. Wy znacie tylko jedną stronę medalu ale za nic nie chcecie zgłębić swojej wiedzy na stronę, która udowadnia, że homoseksualizm to uleczalna choroba. Jakie tego są przyczyny? Obawa? Przed czym?

Z jakich lat są te badania?

17 maja 1990 roku homoseksualizm został wykreślony z listy chorób, przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Stwierdzono bowiem, że jego podłożem nie są żadne zaburzenia psychofizyczne.

Odnośnik do komentarza
Wy znacie tylko jedną stronę medalu ale za nic nie chcecie zgłębić swojej wiedzy na stronę, która udowadnia, że homoseksualizm to uleczalna choroba. Jakie tego są przyczyny? Obawa? Przed czym?

To nie jest obawa - to jest przekonanie o bezcelowosci takiego leczenia. Ja nie mam nic przeciwko badaniom, ktore daza do uzyskania sposobu zmiany orientacji seksualnej - pozostaje tylko pytanie po co sa one prowadzone?

 

Moge sie zalozyc o cokolwiek zechcesz, ze nie jestes w stanie w wiekszosci przypadkow okreslic, czy stojacy na przeciwko Ciebie dowolnie wybrany facet jest gejem. Mowiac inaczej nie jestes w stanie odroznic homoseksualisty od hetereseksualnego czlowieka dopoki nie dojdzie do aktu seksualnego lub ktos nie powiem Ci otwarcie, ze jest homo.

 

Ergo po co leczyc kogos kto nie jest w zaden sposob szkodliwy dla spoleczenstwa, a jego sklonnosc do zlych, jak i dobrych uczynkow jest statystycznie taka sama, jak u wszystkich innych czlonkow populacji?

 

Nie dowiodles tutaj w zadnym miejscu, ze geje lub lesbijki maja wieksze sklonnosci do czynow uwazanych za niedozwolne i nie jestes tego w stanie dowiesc.

 

Slowem dla mnie caly Twoj stosunek do osob o innej orientacji seksualnej opiera sie tylko i wylacznie na obrzydzeniu i niecheci.

Odnośnik do komentarza

Proszę:

 

Raport pt. "Homosexuality and Child Sexual Abuse" opublikowany przez Family Research Council (FRC) przedstawia argumenty na rzecz tezy, iż istnieje definitywny związek pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. "Statystyki pokazują, że homoseksualni mężczyźni, stanowiący mniej niż 3 % dorosłej męskiej populacji popełniają nieproporcjonalnie dużą liczbę przypadków molestowania dzieci (jedna trzecia lub więcej)". Autorem reportu jest Dr Timothy J. Dailey.

 

http://www.frc.org/get.cfm?i=IS02E3

Odnośnik do komentarza
primo, kopiując nazwiska ze strony mógłbyś zwrócić uwagę na przypadki.

Primo z niczego nie kopiuję.

Secundo - Wikipedia.

 

Proszę:

 

Raport pt. "Homosexuality and Child Sexual Abuse" opublikowany przez Family Research Council (FRC) przedstawia argumenty na rzecz tezy, iż istnieje definitywny związek pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. "Statystyki pokazują, że homoseksualni mężczyźni, stanowiący mniej niż 3 % dorosłej męskiej populacji popełniają nieproporcjonalnie dużą liczbę przypadków molestowania dzieci (jedna trzecia lub więcej)". Autorem reportu jest Dr Timothy J. Dailey.

 

http://www.frc.org/get.cfm?i=IS02E3

Biorac po uwage, ze homoseksualistow jest 3% - hetero 97% - a statystycznie mozliwosc wystapienia pedofila jest taka sama to sam sobie odpowiedz na pytanie czemu wsrod homoseksualistow jest ich wiecej.

Taaaaaa. Skoro na 3% gejów 1/3 dopuszcza się gwałtów na nieletnich a Twoim zdaniem te proporcje są zbliżone u hetero to wychodzi na to, że dobre 800 userów tego forum kiedyś zgwałciło dzieciaka :roll:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...