Skocz do zawartości

Zboczenia, zboczeńcy i patologie społeczne


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Para homoseksualnych rodziców zastępczych molestowała powierzone jej dzieci - pisze dziś "Rzeczpospolita". Lokalne władze nie interweniowały, bo bały się posądzenia o homofobię - dodaje.

 

Według "Rz" czterdziestolatkowie Craig Faunch i Ian Wathey mieli być modelowymi rodzicami zastępczymi. To pierwsza homoseksualna para z hrabstwa Yorkshire, której oddano na wychowanie dzieci. W sumie przez ich dom w latach 2003 -2005 przewinęło się ich aż 18 - informuje "Rz".

 

Do lokalnych władz i opieki społecznej napływało wiele sygnałów ostrzegawczych - czytamy w "Rz". Mimo to urzędnicy z uporem bagatelizowali te doniesienia, odmawiając interwencji. Wreszcie zajęła się tym policja. Obaj panowie siedzą już w więzieniu - udowodniono im molestowanie czterech chłopców. Okazało się, że lokalne władze nie zareagowały, bo bały się posądzenia o homofobię - podsumowuje "Rz".

Tego nie można już inaczej określić jak pedalski terror. Świat został sterroryzowany przez zboczeńców a normalni ludzie zamiast mówić głośno "nie" boją się temu przeciwstawić by nie zostać posądzonym o homofobię :| Dzieci są wykorzystywane seksualnie jak króliki doświadczalne. Jeżeli lewacka polityczna poprawność i ideologia tolerancji jest cenniejsza niż życie i zdrowie ludzkie to strach pomyśleć co będzie za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Tego nie można już inaczej określić jak pedalski terror. Świat został sterroryzowany przez zboczeńców a normalni ludzie zamiast mówić głośno "nie" boją się temu przeciwstawić by nie zostać posądzonym o homofobię :| Dzieci są wykorzystywane seksualnie jak króliki doświadczalne. Jeżeli lewacka polityczna poprawność i ideologia tolerancji jest cenniejsza niż życie i zdrowie ludzkie to strach pomyśleć co będzie za kilka lat.

Czy to nie wszystko jedno, kto molestuje? Czy to będzie osoba heteroseksualna czy homoseksualna - jeśli dobiera się do dzieci to jest chora i ktoś kto ignoruje sygnały molestowania jest debilem, a nie politycznie poprawnym lewakiem. Nie czuję się sterroryzowana przez zboczeńców, a przykład jest tak samo mało fajny jak przykłady na molestowanie dzieci przez księży. Są jakieś? Są - ale nie jest to żadną regułą i nie oznacza, że mojego dziecka nie wyślę do kościoła, bo będę się bała, że ktoś je będzie molestował.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę tu rozpętywać burzy, ale Finka podała dobry przykład z przeciwległej strony barykady. Podobnie dzieje się gdy pojawiają się doniesienia o molestowaniu dzieci przez księży - nikt nie reaguje, bo się albo go boi albo nie chce być oskarżony o antyklerykalizm tudzież napiętnowanie człowieka na pozór kryształowego.

Każde przymykanie oczu na to gdzie jest podejrzenie, że dzieje się dziecku krzywda jest haniebne i lewacki terror nie ma tu nic do rzeczy.

Po prostu ktoś jest głupi i nie nadaje się do nadzorowania adopcji. A panowie, którzy liczyli, że za darmo i bez stresu sobie będą mogli używać na dzieciach powinni gnić w więzieniu, z reszta jak każdy który dopuszcza się tego ohydnego czynu.

PS - i nie chciałem tu obrażać uczuć religijnych tylko po prostu podałem przykład ze środowiska jak najbardziej odległego światopoglądowo do tego, który podałeś, więc nie bierz sobie tego do siebie.

Odnośnik do komentarza

Nie mam ochoty byc grzeczny, bo moj prog tolerancji wlasnie zostal przekroczony.

 

Icon - bredzisz, majaczysz i bzdurzysz.

 

Twierdzenie, ze orientacja seksualna ma jakikolwiek wplyw na to czy ktos ma tendencje od znecania sie nad dzieckiem, czy kimkolwiek innym jest po prostu klamstwem. Twoj komentarz do tej sytuacji to po prostu chamska manipulacja, bo nie masz absolutnie zadnych dowodow na to, iz to homoseksualizm byl przyczyna agresji w stosunku do adoptowanych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Tego nie można już inaczej określić jak pedalski terror. Świat został sterroryzowany przez zboczeńców a normalni ludzie zamiast mówić głośno "nie" boją się temu przeciwstawić by nie zostać posądzonym o homofobię

od kiedy orientacja seksualna jest kryterium normalnosci czlowieka? od kiedy homoseksualizm to zboczenie? nie za ostre te stwierdzenie? jesli bym byl homo poczulbym sie conajmniej urazony.... :/

Odnośnik do komentarza

tak jeszcze dodam - zakladajac temat o takiej nazwie i wrzucajac tu na pierwszy ogien homoseksualistow musisz zdawac sobie sprawe, ze to bron obusieczna...

 

bo tak jak Ty za zboczenie uwazasz homoseksualizm (czego normy naukowe nie potwierdzaja) tak ja moge za zboczenie uznac cos cos dla Ciebie jest najzupelniej normalne, nie podpierac tego zadnymi dowodami i wrzucic do tego tematu... wiec uwazaj, bo mozesz sie niezle zdziwic.

Odnośnik do komentarza

Skoro jesteśmy przy zboczeńcach i wklejaniu tekstów :kekeke:

 

znalazłem taką notkę na stronie kosciol.pl

 

tekst dotyczy USA

 

Z dwóch badań zamówionych przez amerykańskich biskupów katolickich wynika, że 4 proc. księży dopuszczało się w latach 1950-2002 molestowania seksualnego dzieci.

 

W ciągu 52 lat amerykański kościół rzymsko-katolicki miał do czynienia z epidemią molestowania seksualnego dzieci, wywołaną przez około 4 proc. księży. Statystyki najgorzej wyglądają wśród duchownych wyświęconych w 1970 r., z których jeden na dziesięciu był oskarżony o molestowanie - informuje "New York Times".

 

Statystyki są przerażające - w latach 1950 do 2002 ofiarami stało się 10667 dzieci, które były molestowane przez 4392 księży. Autorzy raportów zastrzegają jednak, że liczby te i tak są zaniżone. Analizy sporządzono na podstawie statystyk dostarczonych przez amerykańskich biskupów, a dodatkowo wiele ofiar nigdy nie informowało o napastowaniu przez księży.

 

Opublikowane właśnie raporty zostały zamówione przez amerykańskich biskupów w 2002 r., w odpowiedzi na serię oskarżeń o zatajanie przypadków seksualnego molestowania przez księży. Wyniki badań mogą po raz kolejny ożywić w kościele dyskusję o kwestii celibatu czy homoseksualizmu wśród księży.

 

Autorzy raportu zastrzegają, że nie ma jeszcze wystarczających danych, aby stwierdzić, czy księża katoliccy są bardziej niż przedstawiciele innych pracujących z dziećmi profesji skłonni do molestowania seksualnego. Jak dotąd w żadnej innej grupie zawodowej nie przeprowadzono tak dogłębnych badań

 

A skoro jesteśmy przy Rzeczpospolitej to proponuje ten tekst:

 

http://info.wiara.pl/index.php?grupa=4&art=1188965115

 

i mały cytat:

 

Niemiecki Kościół zabrania księżom karanym za pedofilię pracy w parafiach, ale biskup Müller nie pierwszy raz ominął ten zakaz. W 2002 roku 42-letni ksiądz Wolf-Dieter Weiss, skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu za pedofilię, dostał zgodę na pracę w parafiach. Dopiero po kilku latach został przeniesiony do kościelnych archiwów

 

I pomimo tak porażających faktow nie bałbym sie wysłać dzieciaka do kościoła. Zresztą, średnio lubię dyskutować w takim stylu, lecz Ty ten styl narzuciłeś. W każdej chwili mogę wkleić kolejne linki/teksty - na życzenie.

Odnośnik do komentarza
Para homoseksualnych rodziców zastępczych molestowała powierzone jej dzieci - pisze dziś "Rzeczpospolita". Lokalne władze nie interweniowały, bo bały się posądzenia o homofobię - dodaje.

 

Według "Rz" czterdziestolatkowie Craig Faunch i Ian Wathey mieli być modelowymi rodzicami zastępczymi. To pierwsza homoseksualna para z hrabstwa Yorkshire, której oddano na wychowanie dzieci. W sumie przez ich dom w latach 2003 -2005 przewinęło się ich aż 18 - informuje "Rz".

 

Do lokalnych władz i opieki społecznej napływało wiele sygnałów ostrzegawczych - czytamy w "Rz". Mimo to urzędnicy z uporem bagatelizowali te doniesienia, odmawiając interwencji. Wreszcie zajęła się tym policja. Obaj panowie siedzą już w więzieniu - udowodniono im molestowanie czterech chłopców. Okazało się, że lokalne władze nie zareagowały, bo bały się posądzenia o homofobię - podsumowuje "Rz".

Tego nie można już inaczej określić jak pedalski terror. Świat został sterroryzowany przez zboczeńców a normalni ludzie zamiast mówić głośno "nie" boją się temu przeciwstawić by nie zostać posądzonym o homofobię :| Dzieci są wykorzystywane seksualnie jak króliki doświadczalne. Jeżeli lewacka polityczna poprawność i ideologia tolerancji jest cenniejsza niż życie i zdrowie ludzkie to strach pomyśleć co będzie za kilka lat.

Na tak durne uogólnienie mogę odpowiedzieć wyłącznie podobnie durnym uogólnieniem. Kościół molestuje dzieci. Heteroseksualiści również molestują dzieci. Biali ludzie też molestują dzieci, czarni tak samo. Wniosek, jaki płynie z Twojego rozumowania jest następujący: "Wszyscy, jak jeden mąż molestujemy dzieci".

Odnośnik do komentarza

Dyskusja nie pokrywa sie ze stronniczo sformulowanym tematem - widze, ze brakowalo Wam kontynuacji tematu Homoseksualizm... Chyba ze naprawde macie ochote rozmawiac o zboczeniach, napawac sie statystykami i debatowac o np. metodach gwaltow. Jesli nie, zmienie nazwe tematu na neutralna, bo tu istnieje ukryte zalozenie, ze homoseksualizm to patologia spoleczna - molestowanie owszem, ale bez przesady. Przykro mi, ze lewacka ideologia jest w moim przypadku az tak widoczna.

Odnośnik do komentarza
Dyskusja nie pokrywa sie ze stronniczo sformulowanym tematem - widze, ze brakowalo Wam kontynuacji tematu Homoseksualizm... Chyba ze naprawde macie ochote rozmawiac o zboczeniach, napawac sie statystykami i debatowac o np. metodach gwaltow. Jesli nie, zmienie nazwe tematu na neutralna, bo tu istnieje ukryte zalozenie, ze homoseksualizm to patologia spoleczna - molestowanie owszem, ale bez przesady. Przykro mi, ze lewacka ideologia jest w moim przypadku az tak widoczna.

Ja zrozumiałem to tak, że innym razem będziemy tutaj rozmawiać o np. o księżach - zboczeńcach. Mam nadzieję, że tutaj chodzi o czyn, który Ci homoseksualiści popełnili, a nie o sam homoseksualizm.

Odnośnik do komentarza

Zgrabnie wyminęliście to, co Icona chyba (jeśli dobrze to odczytuję) najbardziej oburzyło: że wszyscy miejscowi urzędnicy bali się oskarżeń o homofobię. To jest problem nie mający nic wspólnego z tym czy homoseksualiści mają predyspozycje do tego, czy mogą być rodzicami czy też nie. Ja tu widzę zdecydowanie inny problem. Na szczęście obecnie jedynie brytyjski, oby kiedyś nie polski.

Odnośnik do komentarza
Zgrabnie wyminęliście to, co Icona chyba (jeśli dobrze to odczytuję) najbardziej oburzyło: że wszyscy miejscowi urzędnicy bali się oskarżeń o homofobię.

 

 

sadze, że jest to tak oczywiste, że nie ma sensu o tym pisać. Ale ok - to po prostu skrajna, chora polityczna poprawność. Homoseksualistów nalezy tak traktować jak wszystkich innych, na równi ble ble ble ;].

 

Natomiast sam wymiar tej wypowiedzi zmierzał do czegoś innego, chyba sam to przyznasz.

 

 

W ogóle ten topik przypomina mi temat "Żydzi" założony przez Icona, który zaczynał się...zresztą tu jest link: http://forumcm.net/forumcm/index.php?showt...&hl=%BFydzi

Odnośnik do komentarza
Zgrabnie wyminęliście to, co Icona chyba (jeśli dobrze to odczytuję) najbardziej oburzyło: że wszyscy miejscowi urzędnicy bali się oskarżeń o homofobię. To jest problem nie mający nic wspólnego z tym czy homoseksualiści mają predyspozycje do tego, czy mogą być rodzicami czy też nie. Ja tu widzę zdecydowanie inny problem. Na szczęście obecnie jedynie brytyjski, oby kiedyś nie polski.

Bo tutaj sprawa jest jasna. Urzędnicy popełnili przestęptwo (lub wykroczenie). Zaniechanie czynności służbowych jest karalne.

Odnośnik do komentarza
Zgrabnie wyminęliście to, co Icona chyba (jeśli dobrze to odczytuję) najbardziej oburzyło: że wszyscy miejscowi urzędnicy bali się oskarżeń o homofobię. To jest problem nie mający nic wspólnego z tym czy homoseksualiści mają predyspozycje do tego, czy mogą być rodzicami czy też nie. Ja tu widzę zdecydowanie inny problem. Na szczęście obecnie jedynie brytyjski, oby kiedyś nie polski.

Bo tutaj sprawa jest jasna. Urzędnicy popełnili przestęptwo (lub wykroczenie). Zaniechanie czynności służbowych jest karalne.

W całej rozciągłości jeszcze jej najwyraźniej nie widzisz. Oni powodowani byli zjawiskiem, które jest groźne. Groźne. To nie był ciąg niepowiązanych jednostkowych zaniechań. Mam nadzieję jednak, że ten przykład otrzeźwi troszkę mieszkańców Albionu.

Odnośnik do komentarza

heheh, jak zwykle - nie moskwicze, tylko rowery, nie w Moskwie, tylko w Leningradzie, i nie rozdają, tylko kradną.

 

Ian Wathey, 41, was jailed for five years and his partner, Craig Faunch, 32, for six years after being found guilty of sex offences last month (nb. to sprawa sprzed roku).

 

During the trial, the court was told the couple had taken a photo of a boy in their care while he was urinating. It was sent to Wakefield Council's social services department by the youngster's mother.

 

Social workers decided the men had been "naive and silly" for taking the photo after hearing their explanation that they had used the picture to embarrass the boys into closing the toilet door, which they kept failing to do.

 

Michele Elliott, director of Kidscape, said: "The council was told there was a possible problem and they labelled the perpetrators as 'silly and naive'.

 

"This was silly and naive of the council and they are, in a way, subsequently responsibly for the abuse that followed.

 

Nie ma ani słowa o homofobii ani o poprawności politycznej - jedynie o skandalicznym niedbalstwie i braku wyobraźni. Ale przecież trzeba wyciągnąć coś z przysłowiowej dupy, żeby artykuł się sprzedał...

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...