Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Gówna obawa to niewiedza, brak doswiadczenia i co za tym strategii na granie aukcji z keperami. Dlatego na aukcje bez keepa poszedlbym w ciemno (otrzaskalbym sie z systemem, zobaczyl jak decyzje w drafcie wplywaja pozniej na ruchy w sezonie itp).

Ale bede powtarzal jak mantre - jakikolwiek format nie wystartuje (byle h2h) na pewno bede gral.

Odnośnik do komentarza

To wiem. Ale mock draft symuluje tylko draft a nie caly sezon.

W sumie dyskusja akademicka bo aukcja prowadzi 7-6 w ankiecie a MadDogs, ktory oddal pusty glos pare postow wyzej sugerowal tez aukcje.

W najgorszym wypadku jak wiekszosci nie podejdzie po prostu za sezon wrocimy do klasycznego draftu i tyle.

Takze chyba EOT.

Odnośnik do komentarza

Głos oddany

 

Pasuje Ci tylko 2 pazdziernika o 21? :-k Imo zgadzam sie z lucasem, najlepiej w miare blisko sezonu (ale tez nie na ostatnia chwile)

 

Przypominam Wam, że 5 i 8 października gra Polska w el MS, bo ktos pozaznaczał te terminy ;)

BTW - ile trwa draft aukcyjny? Obstawiam, ze wiecej niz normalny, wiec nie chcialbym np. draftu konczyc w niedziele przed polnoca a potem na zapalkach isc do pracy ;)

 

P.S. Ktos wie, czy da sie robic dwa drafty jednoczesnie? Bo niektorzy graja tez w innych ligach

Odnośnik do komentarza

Weźcie nie pierdolcie, tylko zaznaczajcie wszystkie terminy w których jesteście dostępni. A nie, że kurwa chcę draft w ostatni weekend, bo sobie kontuzjowanego wezmę!!!11oneone Jest nas czternastu, wszyscy chcą wziąć udział i takie młodogeniuszowanie patrząc tylko na własne chęci jest co najmniej nie na miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Weźcie nie pierdolcie, tylko zaznaczajcie wszystkie terminy w których jesteście dostępni. A nie, że kurwa chcę draft w ostatni weekend, bo sobie kontuzjowanego wezmę!!!11oneone Jest nas czternastu, wszyscy chcą wziąć udział i takie młodogeniuszowanie patrząc tylko na własne chęci jest co najmniej nie na miejscu :)

Ja ze wzgledu na dzieciaka tylko weekendowe terminy moge sobie zabezpieczyc. W tyg nie wiem jak zona bedzie pracowac itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...