Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

kolek - ad 13 zalatwiaja playoffy imo.

 

Jesli dobrze rozumiem - w teorii moge wyjebac SC wydraftowanego za 80 i pobrac go zaraz np. za 10? (np na koniec sezonu jak tylko mi budzet zostanie).

A "loteria" według punktu 13.

 

Pobieranie i wywalanie masz w punkcie 14, Twój przypadek konkretnie myślnik drugi.

Odnośnik do komentarza

W dużym skrócie - dostajesz na starcie budżet i licytujesz za to zawodników (pamietajac zapedy Bracha z TMa, budżet się skończy w 2 rundzie :keke: )

Po sezonie mógłbyś zostawić sobie kilku wybranych, ale każdy zawodnik zatrzymany będzie zabierał Ci z budżetu 10% więcej niż rok wcześniej.

Odnośnik do komentarza

To chwila, ale jak licytujesz zawodników w drafcie? :D bo to trochę się ze sobą pokrywa.

Masz budżet 200$ i licytujemy każdego zawodnika. Najpierw gwiazdy, potem rolesi, na koniec lamusy do uzupełnienia składu.

 

Wywoływany jest Curry, cena 1$ i kto da więcej aż do chwili, kiedy już nikt nie podbije.

Odnośnik do komentarza

Na razie jest nas 12 do gry. Byliby jeszcze jacyś chętni? Chyba z zeszłego sezonu nie zgłosili się krzysfiol, messinho i zimny, jest za to Brachu.

 

Niezależnie od formatu, proponuje kolejność draftu wg miejsc z zeszłego sezonu (w odwróconej kolejności) a Brachowi jako nowemu wylosować jakiś numerek. Chyba, ze wolicie losować wszystko od nowa ;)

Odnośnik do komentarza

@jasonx

 

jak już musisz wsio sam robić, to może chociaż przemyśl formułowanie pytania/odpowiedzi i postaw takie niepozostawiające złudzeń :)

 

W tym wypadku:

a) Keeper + aukcja.

b) Redraft co sezon + wąż.

 

Aj i jeszcze zapomniałem wspomnieć - odnośnie draftów aukcyjnych: podspodem macie link do tzw "mock draftów", czyli takich pseudo draftów na spróbowanie. Można tam się zaznajomić z pokojem draftowym, procedurą, mechanizmem, posrpawdzać jakie ceny młotki z USA licytują ;) (tylko trzba pamiętać, że to zabawa, w prawdziwych draftach ceny są zgoła różne niż w mockach).

 

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/mock_lobby?lobby=auction

 

Jeżeli są chętni to możemy się nawet umówić na taki draft połączony z rozmową na skype czy twitch, albo bez rozmowy ;) (Mi pasuje poniedziałek - czwartek od 21).

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie dotyczące keepowania, wartość startowa gracza jest co roku identyczna (czyli na podstawie tego pierwszego draftu, ew. kolejnych jeśli nie był keepowany) czy to jest % od wyceny na np. Yahoo! przed danym sezonem :>

 

e: w sumie wydaje mi się, że ta pierwsza opcja, bo tylko wtedy keepowanie "młodych zdolnych" ma większy sens niż np. LBJ, ale wolę się upewnić

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie dotyczące keepowania, wartość startowa gracza jest co roku identyczna (czyli na podstawie tego pierwszego draftu, ew. kolejnych jeśli nie był keepowany) czy to jest % od wyceny na np. Yahoo! przed danym sezonem :>

 

e: w sumie wydaje mi się, że ta pierwsza opcja, bo tylko wtedy keepowanie "młodych zdolnych" ma większy sens niż np. LBJ, ale wolę się upewnić

Podrzucisz mi dokładny cytat, bo nie do końca mogę zlokalizować temat :)

 

Sama wartość nie jest co roku ta sama.

Pierwszy rok: licutjesz LeBrona za 60$

Drugi rok: Keepujesz LeBrona. Jest wart 60+10%=66$

Trzeci rok: Keepujesz LeBrona. Jest wart 66$+10%= 72,6$~= 73$

Czwarty rok: Keepujesz LeBrona. Jest wart 73$+10%= 80,3$~= 80$

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...