Jump to content
krzysfiol

Piłkarski livescore letni

Recommended Posts

W ogole, zeby przez tyle metrów nikt nie potrafił Furmana faulem zatrzymać...

Tettehowi opaska kapitana nie pomogła na myślenie i odpowiedzialność :roll:

Bandycki wślizg i czerwo w 49'

Zastanawiam się nad tym transferem Lecha. Nie dali za niego mało, a nie wiem czy on ma więcej dobrych, czy złych zagrań na swoim koncie.

Nie no, Tetteh jak nie ma blackoutu i się kontroluje, to jest bardzo solidnym DMC. Pracowitym i walecznym.

Rozumiem, że jest gościem od czarnej roboty, ale IMO jest zbyt jednowymiarowy. W ogóle nie gra do przodu, co przy zestawieniu go z Tralka mocno utrudnia (utrudniało) atak Lechowi.

Zero celnych strzałów z Płockiem xD Kandydat na miszcza xD

Tych punktów zabraknie na koniec rozgrywek. I dobrze, ze Utrecht jest jeszcze grubo przed sezonem bo przecież by ich zmasakrował.

Strasznie jestem rozczarowany otwarciem.

Utrecht staruje w lidze 11 sierpnia, ich wakacyjna forma jest całkowicie usprawiedliwiona.

A wgl napisałem tylko, że dobrze, że są w takiej dyspozycji, jakiej są, bo w normalnej zmietliby tak słabego Lecha, więc nie wiem skąd Twój wniosek o demonizowaniu.

Blisko 500 minut bez bramki w pierwszej połowie meczu E-klapy

I kolejny karny dla Jagi

Niesłuszny tym razem.

Strasznie z dupy się wydawał po tych 2-3 powtórkach.

Faul był przed polem karnym na moje.

PZPN w końcu przeczytał niewydrukowaną tabelę weszło i chce oddać punkty :kekeke:

Wystarczyło rozstać się z Probierzem. :)

Biedna Cracovia.

przyjdzie fym to wyjaśni:) Jagiellonia dwa mecze 3 karne:)

FYM przyszedł, ale nic nie wyjaśni, bo z perspektywy miejsca na trybunach trudno cokolwiek powiedzieć. Zaraz jakąś powtórkę muszę dorwać.

No dobra, po obejrzeniu powtórki IMO słuszna decyzja. Co do uwagi jmk, że faul był przed polem karnym, to jest wytyczna, że istotne jest, gdzie faul się "kończy". Zdaje się, że nawet tydzień temu mówili o tym w L+E.

A nie bylo "od zawsze" tak, ze tam gdzie sie zaczyna i gdzie byl pierwszy niedozwolony kontakt?

lad, no też mi się tak wydaje, ale jestem pewien, że słyszałem, że to się zmieniło i jeśli się nie mylę poruszali ten temat tydzień temu ze Stempniewskim.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...