Skocz do zawartości

Kącik tatuśków


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
W dniu 19.06.2019 o 11:50, Reaper napisał:

A Wy jak tam Panowie, czasem sprzedacie klapsa dziecku? :) Tylko tak, żeby nie było widać, wiadomo, KMWTW ;) A żonę tylko po nerkach ;) 

 

 

 

Rzecznikowi chętnie bym dał klapsa w dziąsło.

 

Nie wyobrażam sobie uderzyć dziecka w jakikolwiek sposób i nie sądzę, żeby kiedykolwiek tak puściły mi nerwy, żebym się tego dopuścił. Podejrzewam, że mordę wydrę nie raz, ale żadnych klapsów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.06.2019 o 19:04, tio napisał:

Gratulacje dla małżonki (bo Ty odwaliłeś tę najprzyjemniejszą część roboty;))

Cała przyjemność jeszcze przed nim :P

Kąpanie, przewijanie, karmienie itp. itd. - warto jednak poznać te trudy bo nie ma piękniejszej chwili gdy taki mały bąbel/bąble przytula się do Ciebie i mówi "kocham Cię Tatusiu".  :)

 

Oczywiście również gratuluję!.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Tatusiowie, w jakim wieku Wasze dzieciaki przestały chodzić na drzemki w ciągu dnia? Wiem, że każde dziecko jest inne, ale jestem ciekaw jak to u Was wyglądało.

 

Bo u nas ostatnio ciężko dojść do sensownego porozumienia z synem - pójście na drzemkę to jest walka i godzina usypiania, która często kończy się o 13-14. Wtedy pobudka o 16 i mega zły humor, a później na wieczór znowu walka z usypianiem i to późno bo nawet o 21. Z drugiej strony jak są dni, że odpuszczamy drzemkę, to o 17-18 już potrafi robić się markotny i też mamy takie uczucie jakbyśmy zamęczali dzieciaka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...