Skocz do zawartości

Sportowy livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tego meczu z Rockets, bo byli do zrobienia. No ale sporo łatwych rzutow pudlowanych, do tego hardenowe gwizdki i te problemy ze wznawianiem gry z boku w końcówce (nie wiem czemu Gallo blokowal Jokicia i czeku Malone nie wzial czasu wtedy). Jok dzis dobry na zbiorce, rzuty trochę nie wpadaly, ale zabraklo asysty tylko do TD. Cztery mecz, mecz straty do Blazers.


O, Westbrookowi zabraklo zbiorki do TD, a Pop przeszkadza Lakers w tankowaniu.
Odnośnik do komentarza

Afaik awans ma już Portugalia, spadek pewny ma Ukraina, to typowo po polsku nie ma się po co starać ;)

IMHO nie o to chodzi. Skoro ja w 2 lata w amatorskiej drużynie w Irlandii jestem w stanie opanować fundamenty techniki i taktyki rugby lepiej niż goście którzy w PL grają od dziecka to coś jest grubo nie tak i żaden Groenewald z RPA tego nie naprawi. Już jebać skill, ale tak idiotycznych zachowań jak w tym meczu to nie widziałem na boisku od lat...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak jest w rzeczywistości, ale z moich obserwacji i skromnego kontaktu z polskim rugby mogę wysunąć teorię, że cierpi ono na jakże typową dla Polski martyrologię, tzn wszyscy chcieli by dobrze, tylko są im kłody rzucane pod nogi. ;)

 

A największym wrogiem nie jest wbrew pozorom piłka nożna (bo jak samo życie pokazało, często polscy rugbyści to kibice piłki nożnej), tylko np futboliści amerykańscy, bo dziwnym trafem grywają oni na największych stadionach, pokazują ich w telewizji i internecie oraz kochają ich sponsorzy.

 

A do PZRugby nikt nie przychodzi ;)

 

A już całkiem na serio - w Polsce rugby to był i będzie sport niszowy, czołówki nie dogonimy na pewno za naszej kadencji, dopóki nie zmieni się mentalność działaczy (i zawodników też) na mniej betonowe, dopóki nie znajdzie się jakiś aktywny animator propagowania i szkolenia wśród młodych, to sukcesem naszych najlepszych zawodników będzie gra w czwartej lidze francuskiej i testy w amatorskim klubie z Glasgow.

 

A - polskiego rugby właściwie nie oglądam, ani mocno nie śledzę, wolę to z południowej półkuli:

https://www.youtube.com/watch?v=J7xfAs-Yqhk

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe w końcu wygrali ten mecz :) I oczywiście euforia polskiego środowiska, bo pokazali charakter, wojownicy blablabla. Ten zjebany etos jest tak mocno zakorzeniony, że u nas Merat Gabunia grał nr 8, kurwa gość który w najlepszym wypadku mógł być propem, a generalnie powinien być pacjentem szpitala dla otyłych grał na najbardziej mobilnej pozycji w młynie, na pozycji gdzie graja tacy wirtuozi z piłką jak Parisse czy Harinodoquy. U nas cała formacja młyna wyglądała jakby 99% treningów spędzała na siłowni bo w przeciwnika wchodzimy na "pełnej"...

Odnośnik do komentarza

HT +1 do przerwy dla Denver.

18-44 Cavs przegrali q4 i jest dogrywka. Zauważyłem przypadkiem wchodzac na ESPN :D

Minuta do konca OT i pierwsze prowadzenie w meczu Hawks. LBJ wyleciał za szosty faul, ale juz dwa dziwne gwizdki w dogrywce. Najpierw faul Sapa na Bronie, którego nie bylo, a LeBron potem raczej też nie faulowal.

47 minut Jamesa na boisku i przegrana z Hawks, którzy odrobili 26 punktów w czwartej kwarcie. Fatalna porażka Cavs.

Odnośnik do komentarza

No i co z tego? Jest jeszcze loteria, a z 3 od końca bilansem mają mniej niż 50% szans na pick w TOP3. Jak sobie puściłem symulację loterii na Tankhalonie to 4/5 przypadków trafiał im się pick numer 4, który szedł do Philly ;).

 

BTW rano zmarła babcia DLO i jej game-winnera z Sotą dedykował.

Odnośnik do komentarza

No to już LAL na pewno na 3 od końca. Loteria draftowa 16 maja ;)

 

Mi na tankathlonie przy 5 symulacjach wyszło top 3:

1. NY

2. Dallas

3. Philly

(LAL 6)

 

1. Sac -> Phi

2. Phi -> Sac

3. Orl

(LAL 6)

 

1. Minny

2. Dallas

3. Pho

(LAL 5)

 

1. Orl

2. Pho

3. Charlotte

(LAL 5)

 

1. Minny

2. NO

3. LAL

 

:P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...