Jump to content
krzysfiol

Sportowy livescore wiosenny

Recommended Posts

Myślałem, że Lucasa bracket się posypał już wcześniej, a nie dosyć że się myliłem, to jeszcze po wczorajszych wynikach już mój typ na finał odpadł.

Duke :(

Ja tam jestem zadowolony z bracketu jak na razie, bo całe F4 w grze [Arizona, Baylor, UCLA, Kansas], jak miałbym coś zmienić to dałbym pewnie finał Arizona - UCLA i wygrana Balla. Z większych wpadek to przede wszystkim Nova, bo typowałem ich wygraną też w kolejnej rundzie, bo akurat Duke i Louisville mam z porażką w Sweet 16 to tragedii nie ma.

No to zaczynamy kolejną rundę. Najpierw Michigan - Oregon, ale to tylko chwilowe, bo o 0:39 Gonzaga z Press Wirginią. Potem Kansas i końcówka Arizony ;).

Po 30 HT. Fatalnie zbiera dziś Gonzaga.

Ten Walton momentami serio Kembe przypomina. Fajna końcówka Michigan z Oregonem

Oregon w e8, 69-68.

Mecz pelen walki i emocji, ale trochę sędziowanie wkurwia, bo miekkie faule strasznie. +2 dla Gonzagi i ostatnia minuta.

Gonzaga gra dalej, ale bedzie mi brakowalo Press Virginii. Niby Polak dalej, niby bracket okej, ale Virginia kupila mnie swoja gra. W dodatku takie miękkie bardzo sędziowanie trochę im sprawe utrudnilo. Brawo Zags, ale z taka obrona tablic i forma Williams-Gossa ciezko bedzie dalej. Karnowski świetna druga polowa ofensywnie.

Kansas z blowoutem, ale Xavier dzielnie walczy

Wreszcie ktos inny niz Trier z punktami, wcześniejsze 15 punktow Arizony w jegotym wykonaniu

9-0 Xavier na koniec i UPSET

No i nie bede mial 4/4 w Final Four :/. Ale emocje super :)

Po pierwszej serii w Planicy:

1. Kraft

...

4. Stoch

7. Żyła

18. Kot

19. Kubacki

Stoch ponad 17 punktów straty do Krafta. Kiepsko.

No jak Kraft nie zepsuje skoku to pozamiatane.

Kraft pozamiatał. Wygrywa i ma nad Stochem (dziś piąty) 86 punktów przewagi przed ostatnim konkursem. Jedyna szansa dla Kamila to zwycięstwo w niedzielę i Kraft poza pierwszą... siedemnastką. Żyła (7.), Kot (12.), Kubacki (23.).

Zaraz drugi dzien ze Sweet 16. Butler z UNC i Baylor z South Caroline to tylko przystawki przed hitem UCLA z Kentucky. Oby byly w miarę wyrównane, bo dopiero o 2:39 mecz rundy ;).

Baylor ponad szesc minut bez punktu...

-15 HT.

Devin Booker z Suns cisnął w Bostonie 70 punktów. Niezły wyczyn jak na 20-letniego zawodnika,

Manekin challenge w skokach :D

Stoch 251,5m

WOW

Oszukalimy sendziów i Austryjaków!!!!111 Hehehehe xD

Ciekawe czy mu zaliczą ten wynik jako rekord życiowy, bo minimalna podpórka była, ale co jak co - rozjebał

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...