Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Legia:

Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Nagy, Odjidja-Ofoe, Radović - Necid

 

Wisła:

Załuska - Cywka, Gonzalez, Uryga, Sadlok - Mączyński, Llonch - Boguski, Brlek, Małecki - Brożek

 

 

Legia :war:

Odnośnik do komentarza

Dąbrowski wyciął Brożka


Brlek na 1-0


Najgorsze jest to, że nie widzę nikogo kto mógłby dla Legii strzelić. Co najwyżej Dąbrowski po stałym fragmencie.


OJP! Co Radović dowala. Lamus powinien dostać kartkę za taki pseudo upadek.


Jędrzejczyk!! :jupi:

W końcu, lewy do prawego obrońcy ;)

Odnośnik do komentarza

Chyba co odjebał Hamalainen Tylko poprzeczka.

 

Na szczęście tylko poprzeczka, bo ja już to w bramce widziałem. A ogólnie jak wygląda Wisła w drugiej połowie? Bo widziałem, że gol z karnego, pierwszej połowy coś obejrzałem, a akurat do domu wróciłem na bramkę Jędrzejczyka.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba co odjebał Hamalainen Tylko poprzeczka.

 

Na szczęście tylko poprzeczka, bo ja już to w bramce widziałem. A ogólnie jak wygląda Wisła w drugiej połowie? Bo widziałem, że gol z karnego, pierwszej połowy coś obejrzałem, a akurat do domu wróciłem na bramkę Jędrzejczyka.

 

W pierwszej połowie Wisła dobrze się masowo ustawiała w obronie i z kontry całkiem. W drugiej już bardziej ofensywnie.

Odnośnik do komentarza

Z Necidem na szpicy ciężko będzie Legii o majstra. On jest dramatyczny. Dawno nie widziałem tak słabego zawodnika w czołowym Polskim klubie.

Do tego dorzuć słabe momenty Pazdana, fatalny Radović z przewrotkami i taki sam Gui.

 

Legia może nie zdobyć mistrza.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...