Skocz do zawartości

To protect & serve


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

...czyli kącik poświęcony wspominkom na temat forumowego wymiaru sprawiedliwości.

 

Icon&Friends to dział przedstawiający CMF Za Zamkniętymi Drzwiami, czyli rzeczy dotąd ukryte przed użytkownikami. Należą do nich ostrzeżenia moderatorskie. Postanowiliśmy ujawnić część z nich, bez personaliów (aczkolwiek gdzieniegdzie ich tajemnica będzie naprawdę łatwa do przejrzenia). Myślę, że niektórych z Was może to zainteresować.

 

Na pierwszy rzut jeden z bardziej charakterystycznych użytkowników CMF. Dysponuje on wzbudzającymi szacunek trzynastoma ostrzeżeniami, aczkolwiek ostatnio porzucił gangsterkę: ostatni warn pochodzi z 12 III 2014 roku. Metody przymusu bezpośredniego stosowali wobec niego Ernie Souchak (5), Fenomen (2), Icon (2), dragonfly (1), Henkel (1), Kuchar (1) i moja skromna osoba (1).

 

Quote

Messi-Sresi; ponieważ to Twoje trzecie ostrzeżenie - 14 dni odpoczynku od CMF

Tak, tak: 13 I 2011 roku nasz biedny user pożegnał się z forum na dwa tygodnie za ten brutalny słowny atak. To znak czasów trochę: była to epoka krwawych wojen klubowych, a każde Gran Derbi powodowało w ModTeamie stan podwyższonej gotowości. Stąd być może moderatura stosowała wtedy taktykę "shock and awe" wobec warmongerów :)

 

Quote

Za "chcesz ją ruchnąć?". Marynia to nie Twoje podwórko czy dom.

Za tym ostrzeżeniem truchtał siedmiodniowy ban. Stało się to ... 1 II 2011 roku, co znaczy, że ledwo nasz user wrócił z poprzedniej banicji, rozpoczął następną :) Kolejny znak czasów: Marynia była niegdyś moderowana na takich samych zasadach, jak reszta forum.

 

Quote

Mesii ty kurduplu z fabryki frugo!!!

 

w livescore.

27 IV 2011 roku nasz użytkownik ponownie spotkał się z forumową prewencją, znowu przez karłowatego Argentyńczyka. Tym razem obyło się bez bana.

 

Quote

Za niepoprawne cytowanie, linkowanie do źródła i brak komentarza wklejonej treści w poście: (tu_był_link_który_wyciąłem) Zgodnie z przekazanym na PW upomnieniem za źle wklejone treści w temacie o reprezentacji 30 dni zakazu pisania.

2 VI 2011. MIESIĄC. To był ciężki czas dla naszego bohatera.

 

Quote

Do pieca kładzie się węgiel, nie ludzi.

2 III 2013. Zdradzę, że to moje. Nie mam pojęcia, za co to było, ale podejrzewam, że Messi mógł być w to zamieszany. Obyło się bez bana.

 

 

Ciąg dalszy, o ile będzie potrzebny, nastąpi :)

 

Lista tematów

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nasz dzisiejszy bohater znany jest na forum co najmniej z dwóch nicków i podobnie jak poprzedni, do dziś jest istotnym użytkownikiem CMF, choć jakby trochę z innych powodów. Ma on też zdecydowanie bogatszą kartotekę, której początki sięgają zamierzchłych czasów 2007 roku. Ciosy wymierzali mu: Fenomen (6), Icon (4), Dudek (3), Perez (3), Ernie Souchak (2), Feanor (2), Vend (2), Henkel (1), Ingenting (1),jasonx (1), Kuchar (1), Profesor (1), SZk (1)... całkiem imponująca lista miażdżącej większości modów alltime.

 

Zaczęło się standardowo.

 

Wojny klubowe )avatar(

Och, nie wiecie nawet, jak bardzo chciałbym wiedzieć, co za av wstawił sobie wtedy (8 VII 2007) użytkownik X. Prawdopodobnie jednak bym się rozczarował, nie użyto bowiem wtedy banarmaty.

 

Jeśli masz kłopoty urologiczne, znajdź inny sposób z niego wyjścia

To pierwsza z dwóch moich notek. Warn jest rzadkim przypadkiem ustrzelenia dubletu, pochodzi bowiem z tego samego dnia, co poprzedni. Z jakiegoś względu tu również obyło się bez bana.

 

livescore tam gdzie nie wolnoi, a że to trzeci warn to też konsekwencją jego jest dwutygodniowy zakaz postowania na CMF

26 lipca miarka się jednak przebrała. Dwa tygodnie na spokojne poszukiwanie urologa.

 

van Persil - nie przekręcamy nazwisk zawodników! Nie przekręcamy...

28 III 2009: jednogodzinny ban. MT w swoim humanitarnym wcieleniu.

 

Legła Warszawa.. No u nas za takie coś idą warny za wojny klubowe..

Tu moderator był tak zaskoczony polskim diaktrykiem, że nie sięgnął po bana. Zaskoczenie wynikało z tego, że użytkownik znany był z drobnej przynajmniej sympatii do warszawskiej drużyny. 12 IV 2009.

 

Tak wiem Marynia, ale ludzie się skarżą. Nie Amica tylko Lech.

2 X 2010. MT zawsze był czuły na skargi ludu. 2 dni zawieszenia postów.

 

Tak jak bardzo Cię lubię, tak umieszczanie w avatarze płonącej koszulki drużyny rywala to przegięcie, którego nie mogę tolerować. Wojny klubowe. Ewidentnie przesadziłeś.

14 I 2011, from MT with love

 

"oglądam powtórki i widzę, że piłkarska dziwka się mało nie posrała ze szczęścia przy golu tego Chicharito. Szkoda, że herbu nie pocałował jezuuu, mam nadzieję że on kiedyś umrze na boisku podczas meczu z EFC"

 

Nie przesadziłeś?

To pytanie z 23 IV 2011 pozostało bez odpowiedzi. Przynajmniej przez dzień, bo tyle wynosił ban.

 

"Ja pier***e, jaki ty jesteś żenujący. W KAŻDYM temacie piszesz o prawie :lol: załóż sobie kącik Gacka i tam wypisuj ten swój prawniczy bełkot, bo się tego czytać nie da".

17 IX 2011. Wszechświat jest zmienny, ale czasem o tym zapomina.

 

Albo kurwerr to wyraz szacunku dla bohatera stadionowej curvy, albo wulgarne przeinaczenie nicka poza Marynią. Ze względu na mój brak wiary w ludzi, stawiam na to drugie. _nick_usera_, nie poza Marynią, please.

Ostatnie ostrzeżenie użytkownik otrzymał ode mnie, 29 IX 2015 roku. Od półtorej roku przeszedł na drogę świętości.
Odnośnik do komentarza

Dziś użytkownik szacowny, przeżywający swoją czwartą młodość, niegdyś jeden z najbardziej wpływowych użytkowników CMF... zanim udał się na swego rodzaju emigrację w nowy forumowy ekosystem, który zresztą również mu najwyraźniej służy. Ostrzeżenia dostawał on w latach 2007-13 od: Icona (4), Profesora (2), Dixa__ (1), Feanora (1), Fenomena (1), Henkela (1), Ingentinga (1), jasonxa (1), SZk (1).

 

Jest tych warnów zatem trochę, ale... większość z nich to straszne nudy z oklepanych clubwarsów. Są jednak trzy perełki. W tym jedna czarna.

 

flejming w Marynii, choć na Twoje usprawiedliwienie przemawia fakt, że trochę Cię timon sprowokował...

21 VII 2007. Jeden z modów bawił się w dobrego glinę. Flamewar w Maryni był penalizowany, kolejne przypomnienie ewolucji forum.

 

Zarty zartami ale tym razem przesadziłeś. "Piechniczek to kawał dupka". Potem dzieciaki z Maryni będą biegac po forum i mówić: "Bo _pół_nicka_usera_ tak może, więc mogę też i ja" :roll:

A to przypomnienie tego, jakim autorytetem maryniowego półświatka był nasz bohater. Było to 22 XI 2011

 

a teraz to, co rozczuliło mnie najbardziej:

 

Zajmij sie swoja dupa, pierdol to zasrane CMF.

MT rządzi, MT radzi, MT nigdy cię nie zdradzi!
Odnośnik do komentarza

 

a teraz to, co rozczuliło mnie najbardziej:

 

Zajmij sie swoja dupa, pierdol to zasrane CMF.

MT rządzi, MT radzi, MT nigdy cię nie zdradzi!

 

To chyba bylem ja kontra Wujek Przecinak, ktory niesiony niezrozumialymi dla nas emocjami napisal cos w stylu: "zajme sie swoja dupa i pierdole to zasrane CMF".

Odnośnik do komentarza

W ramach wspominek aż spojrzałem w swoje PW wymieniane z Iconem, gdzie debatujemy o słuszności mojego dwutygodniowego bana ;) i wiadomość kończy się w taki sposób:

 

 

 

3. Za każde kolejne dojebywanie się do mnie na publiku będziesz leciał na kolejne 2 a może więcej tygodni aż się nauczysz czym jest PW i opcja Report a także kim na forum jest admin.

A jak masz jakiś problem do mnie to możemy się ustawić na zjeździe cwaniaczku.

Odnośnik do komentarza

 

W ramach wspominek aż spojrzałem w swoje PW wymieniane z Iconem, gdzie debatujemy o słuszności mojego dwutygodniowego bana ;) i wiadomość kończy się w taki sposób:

 

3. Za każde kolejne dojebywanie się do mnie na publiku będziesz leciał na kolejne 2 a może więcej tygodni aż się nauczysz czym jest PW i opcja Report a także kim na forum jest admin.

A jak masz jakiś problem do mnie to możemy się ustawić na zjeździe cwaniaczku.

No to przeciez byl zaczynek slynnego tematu "Icon, pojebalo cie?"
Odnośnik do komentarza

 

W ramach wspominek aż spojrzałem w swoje PW wymieniane z Iconem, gdzie debatujemy o słuszności mojego dwutygodniowego bana ;) i wiadomość kończy się w taki sposób:

 

3. Za każde kolejne dojebywanie się do mnie na publiku będziesz leciał na kolejne 2 a może więcej tygodni aż się nauczysz czym jest PW i opcja Report a także kim na forum jest admin.

A jak masz jakiś problem do mnie to możemy się ustawić na zjeździe cwaniaczku.

No to przeciez byl zaczynek slynnego tematu "Icon, pojebalo cie?"

 

A faktycznie, zapomniałem, że to moje PW sprowokowało ten temat :kekeke: Perez walecznie stanął w obronie mojej i całego forum :war:

Odnośnik do komentarza

Dziś użytkownik dwojga nicków, należący do niemal wymarłego już na CMF plemienia miłośników wynalazku Georga Stephensona. Warnowano go w III Erze forum w latach 2007-10, później już nie, gdyż... wystarczy spojrzeć na ostatni wpis w tym poście. Warny wstawiali mu: Icon (4), SZk (3), Dix__ (1), Feanor (1), me_who (1), Profesor (1)

 

"ty jednak masz ostro nasrane tam, gdzie normalni ludzie mają mózg" - do Maniaka. Wprawdzie w większości dyskusji się z tym zgadzam ale... ukarać ostrzeżeniem muszę.

Ciężkie bywa życie moderatora, ciężkie :)

 

Chamstwo w EuroLivescore - "Zamknijcie swoje chujem pomazane mordy".

Euro 2008, Polska pierwszy raz w historii, emocje w sumie zrozumiałe ;)

 

Zawiesiłem Ci możliwość pisania na miesiąc. F.

Tak, to moje. 14 VI 2010 roku użytkownik poprosił o bana, po krótkich negocjacjach go odpalilem. Sic transit gloria mundi.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...