Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.12.2017 o 13:07, TomS napisał:

@Brudinho, klasa wypowiedź, nie ma co! To na tym forum norma? Takie smętne kreatury jak Ty nie dorastają @Mahdi do pięt, zdajesz sobie sprawę? Ten człowiek zasługuje na najwyższy szacunek za to, co robi. Gdybyś był bardziej inteligentny lub poinformowany to byś wiedział, że finał RM zaczyna się 18 stycznia. Więc do odprawy konieczny jest dowód. Ale Ty nie wiesz co to samolot, bo jedyne miejsce gdzie leciałeś to na tramwaj, by zdążyć do roboty. Ho Ho!

@TomS to twój pierwszy post na forum, zamierzasz przeprosić? A także za kłamstwa, o tym, że uczestnicy nie mogą sami się odprawić?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Reaper W czym Cię okłamałem?! Napisałem, że do odprawy potrzebny jest dowód bo to prawda. Nie zamierzam przepraszać też chama za to,że jest chamem. Rezerwuję bilet Warszawa-Berlin dwa razy w tygodniu i podobnie jak @Mahdi nie miałem pojęcia, że gdy komuś się taki bilet kupuje to on może odprawić się sam. Niewiedza czyni mnie kłamcą? Natomiast ja uważam, że przeprosić powinni niektórzy @Mahdiego jak się do nie go zwracali i co sugerowali.

  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 8
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2017 o 13:32, TomS napisał:

Chyba twoja stara założyła ci multikonto, gimbie. Chcesz się przekonać czy multikonto to pisz na tomek_surdykowski@o2.pl

Jestem jednym z informatyków na stronie Mój Football Manager, więc wara ode mnie. Tak żenujących gimbów i prostaków trudno jest spotkać, ale udało mi się dzisiaj.

Poczytaj sobie swoje posty i zastanów się kto jest chamem. A wyzywanie kogoś od "gimbów" chwilę po użyciu odzywki "twoja stara" to już jest mocne zatracenie w rzeczywistości. Albo po prostu skrajna głupota. 

 

A twoje kłamstwa są tutaj, pogrubiam je żebyś nie pogubił się w bzudrach, które wypisywałeś:

 

W dniu 26.12.2017 o 15:09, TomS napisał:

 

 

W niczym się nie myli. Pokazał przecież screena, że to jest wymagane. Jakim trzeba być nieobytym człowiekiem, żeby nie wiedzieć, że aby kupić bilet dla konkretnego pasażera, koniecznością jest podanie danych dokumentu z którym będzie podróżował. Potem podczas sprawdzania biletów na lotnisku trzeba przyjść z tym samym dokumentem. Więc jest to takie przyczepianie się po to, że samemu nic się nie umie zrobić i zazdrości się, że @Mahdi umie i chce. Żenujące zachowanie i to wszystkich związanych z fmrevolution, ale to normalne:)Tak zazdrościcie, że udało nam się w te kilka lat zbudować najchętniej odwiedzaną stronę z najaktywniejszymi użytkownikami? 

 

W dniu 26.12.2017 o 15:24, TomS napisał:

 

Nie pisałem o tobie tylko o trollach typu Brudinho i Reaper. Z tego co powszechnie wiadomo, bilety są na Ryanair gdzie już przy zakupie podaje się dane pasażera. Tak czy inaczej dane są potrzebne, a co Cię obchodzi kto robi odprawę? To sprawa @Mahdiego i finalistó RM. Jakoś już @Mahdi kupował bilety na samolot przy 1RM, rezerwował hotele i jakoś nikt nie miał pretensji. Szukanie dziury w całym bo samemu nigdy byś nie wydał tylu kasy dla kogoś. Żałuję, że @Mahdi nie widzi tego, co się tu dzieje, ale mam nadzieję, że odpowie mi na wiadomość fb i przestaniemy na stronie reklamować forum. Tam nikt nie obraża moderatorów czy właścicieli tej strony, a tu zdarza się to nie pierwszy raz.

 

To co, przyznasz że jesteś chamem, gimbem, prostakiem i kłamcą? 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

ja nie wiem, jak ktos pracujacy rzekomo w IT (rotfl), moze nie dbac o ochrone danych osobowych, a jeszcze popiera bezzasadne przesylanie skanow dowodow osobistych, to tak jakby zawodowy kierowca popieral ludzi kierujacych z trzema promilami, bo sa godni zaufania i kiedys sie z nim napilem

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Reaper, a przyznasz, że Ty nim jesteś? Może zacytujesz jakimi postami były powodowane moje odpowiedzi? Czemu tego nie zrobisz, bo to Twoi koledzy? Oczywiście, że podtrzymuję to, co pogrubiłeś, gdyż tak jak już wyżej pisałem, kupowałem bilety tylko dla siebie i nie wiedziałem, że gdy kupujesz dla innego to może się sam odprawiać. I podtrzymuję, że co Cię to obchodzi, kto robi odprawę. @BartuS skoro tamci się na to zgodzili, to jest ich sprawa i @Mahdiego, nie Twoja.

  • Haha 1
  • Nie lubię! 9
Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ze moja, bo Mahdi nawet chcac, nie ma prawnej mozliwosci przechowywac skany dowodow osobistych, bo to nie jest zwykly swistek papieru... To, ze ktos wysyla swoj skan zapewne nie zdaje sobie konsekwencji ze swojego postepowania, a Ty przyjmujesz jeszcze gorsza postawe niz Mahdi, bo nikt nie twierdzil, ze on wezmie na kogos kredyt, tylko ze ma taka mozliwosc, a reszte sam sobie dopowiadasz.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, TomS napisał:

@Reaper, a przyznasz, że Ty nim jesteś? Może zacytujesz jakimi postami były powodowane moje odpowiedzi? Czemu tego nie zrobisz, bo to Twoi koledzy? Oczywiście, że podtrzymuję to, co pogrubiłeś, gdyż tak jak już wyżej pisałem, kupowałem bilety tylko dla siebie i nie wiedziałem, że gdy kupujesz dla innego to może się sam odprawiać. I podtrzymuję, że co Cię to obchodzi, kto robi odprawę. @BartuS skoro tamci się na to zgodzili, to jest ich sprawa i @Mahdiego, nie Twoja.

Rozsądek podpowiada nie wypowiadać się w sprawach, na temat których ma się małą / nie ma się żadnej wiedzy.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, TomS napisał:

@Reaper, a przyznasz, że Ty nim jesteś? Może zacytujesz jakimi postami były powodowane moje odpowiedzi? Czemu tego nie zrobisz, bo to Twoi koledzy? Oczywiście, że podtrzymuję to, co pogrubiłeś, gdyż tak jak już wyżej pisałem, kupowałem bilety tylko dla siebie i nie wiedziałem, że gdy kupujesz dla innego to może się sam odprawiać. I podtrzymuję, że co Cię to obchodzi, kto robi odprawę. @BartuS skoro tamci się na to zgodzili, to jest ich sprawa i @Mahdiego, nie Twoja.

Jak pokażesz mi posty, gdzie zachowałem się w sposób nieodpowiedni, to może i się przyznam. Ale nie przypominam sobie, żebym używał inwektyw, bo uważam, że nie przystoi to człowiekowi na poziomie. Ale szanuję to, jeśli ty siebie za takiego nie uważasz.

 

Czytanie ze zrozumieniem też u ciebie szwankuje, bo wyraźnie napisałeś, że DO ZAKUPU potrzeba podać te dane, co od samego początku mówiłem, że nie jest prawdą, a ty tak napisałeś kilkukrotnie, co było czystym kłamstwem. Ale nawet do tego nie umiesz się przyznać, ale to typowe dla kłamców.

Odnośnik do komentarza
To że@Mahdi przyznał się po męsku do swojej pomyłki, to tylko potwierdza moją opinię o nim.  Natomiast nadal pozostaje otwarta sprawa epitetów, jakimi został obrzucony i wydźwięku samej dyskusji, w której próbowano zrobić z niego jakiegoś naciągacza.
Odpuść mordo. Trochę sie namachales szabelka no i nie miałeś racji. Nie masz jaj się do tego przyznać to chociaż odpuść.
Tak btw to jeżeli Mahdi jest Twoim współpracownikiem/szefem a nie rodzina czy jakąś, może odrobinę patologiczną, formą przyjaciela to wydajesz się mieć strasznie chorą relację z nim. Mi by z zazenowania prędzej zęby zezgrzytaly się na wiór niż bym napisał takie, niemal religijne, wiersze umiłowania. Creepy wchuj jak dla mnie.
  • Lubię! 12
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś kłamie, to jest kłamcą, nie wiem co ma do tego moja osoba, to raczej ty siebie określasz pisząc jako pewnik coś, co nie jest prawdą i jeszcze kłócąc się z innymi w tym zakresie. To nie moja opinia, to fakt, więc pogódź się z nim i najlepiej przeproś tak jak twój idol Mahdi to potrafił zrobić. Ale jak widać daleko ci jeszcze do MISTRZA...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Reaper, w niczym Cię nie okłamałem i weź zejdź ze mnie. @Mahdi to żaden mój idol, tylko szkoda mi go, że tak szybko przebacza zniewagi. Już nawet reklamę tego miejsca wrzucił znów na Mój Football Manager, czego ja nigdy bym nie zrobił po tym, jak tu niektórzy się do niego zwracali. Jemu można splunąć w twarz, a on na drugi dzień napisze, "ale oni nie mieli złych intencji", obetrze gębę i uda że nic się nie stało. I kupi jeszcze jednemu czy drugiemu gierkę lub wyśle pieniążki.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panowie - jeszcze raz potwierdzam, że rację miały te osoby, które od początku twierdziły, że mogę zakupić komuś bilet, a ta osoba może zrobić sobie odprawę na własną rękę znając tylko numer rezerwacji i adres e-mail podany przeze mnie przy zakupie biletu.

 

Dziękuję Wam za zwrócenie na to uwagi, gdyż na portalu MFM zamieściłem ponad trzy tygodnie temu artykuł, gdzie był screen z niezakrytymi numerami rezerwacji:

 

https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1760/rozgrywka-mistrzow-3-nagrody-dla-laureatow-informacje-o-biletach-lotniczych-i-hotelu

 

 

Nie mając zielonego pojęcia, że takie coś, co mi uświadomiliście jest możliwe, każdy mógł - znając mój e-mail - zmienić np. nazwisko osoby uprawnionej do lotu, odprawić się i bilet zostałby zmarnowany, a także pieniądze... Szczęście w nieszczęściu, że odprawa jest obecnie płatna (bezpłatna staje się 4 dni przed odlotem) i nikt nie zrobił żadnych zmian...

 

Dziękuje Wam jeszcze raz za uświadomienie mnie, aczkolwiek nie ukrywam, że bardzo bolały mnie sugestie, które pojawiły się w trakcie dyskusji, że ja celowo chcę od kogoś dane potrzebne do odprawy, żeby to w jakiś "niecny" sposób wykorzystać. Mam nadzieję, że nikt z Was już tak nie myśli...

 

Oto działania, jakie podjąłem:

 

- wszyscy uczestnicy turnieju finałowego zostali poinformowani przeze mnie, że popełniłem błąd i nie miałem racji. Dałem im wybór - mogą się sami odprawić, lub ja to zrobię za nich. Wybrali tę drugą opcję.

 

- skontaktowałem się z liniami lotniczymi i poinformowałem o całej sytuacji, prosząc o poradę co mogę zrobić. Okazało się, że wystarczy zmienić e-mail w rezerwacji i już nikt nie będzie mógł teraz przy niej manipulować. W związku z tym zmieniłem e-mail w panelu rezerwacji - nie jest już ona powiązana z moim, powszechnie znanym adresem e-mail.

 

 

Dziękuję Wam jeszcze raz za pomoc, mniejsza już o formę...

 

Edit. Jeżeli ktoś poczuł się jakimkolwiek moim postem urażony, to proszę o wybaczenie. Personalnie przepraszam @Meler, za użycie słowa "burak". Wybacz.

  • Lubię! 20
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Brawo, że wszystko udało się zakończyć bez jakichś przykrych konsekwencji.

 

Myślę, że nikt na poważnie nie zarzucal Ci jakichś niecnych zamiarów. Po prostu taka forma realizacji kupna biletów (skan dowodu) potrafi zapalić lampkę alarmowa, a to chyba dobrze, że istnieje taka świadomość w społeczeństwie ;) (a weź poprawkę na to, o czym masz prawo nie wiedzieć, że w zamierzchłych czasach ktoś nadużyl społecznego zaufania użytkowników tego forum, co skończyło się sprawa w sądzie. Stad tez nasze większe przewrażliwienie w takich kwestiach) :)

 

Zatem czekamy na turniej finałowy i powodzenia!  :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2017 o 12:13, schizzm napisał:

Brawo, że wszystko udało się zakończyć bez jakichś przykrych konsekwencji.

 

Myślę, że nikt na poważnie nie zarzucal Ci jakichś niecnych zamiarów. Po prostu taka forma realizacji kupna biletów (skan dowodu) potrafi zapalić lampkę alarmowa, a to chyba dobrze, że istnieje taka świadomość w społeczeństwie ;) (a weź poprawkę na to, o czym masz prawo nie wiedzieć, że w zamierzchłych czasach ktoś nadużyl społecznego zaufania użytkowników tego forum, co skończyło się sprawa w sądzie. Stad tez nasze większe przewrażliwienie w takich kwestiach) :)

 

Zatem czekamy na turniej finałowy i powodzenia!  :)

 

Dziękuję!

 

Tradycyjnie, jak co miesiąc:

 

34. BIULETYN ROZGRYWKI MISTRZÓW - styczeń 2018

 

W biuletynie zamieściłem passus "biletowy" :_eyes:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja bym do tego passusu dodał jeszcze:

Cytat

Art. 49 [Przetwarzanie danych przez nieuprawnionego]
1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...