Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele!

 

Mimo niezbyt ciekawego okresu w moim życiu (operacja z poważnymi powikłaniami) udało mi się przygotować wszystkie materiały, ujednolicone zapisy, regulamin, zasady, etc. I mogę z dumą ogłosić - Rozgrywkę Mistrzów czas rozpocząć!

 

Już po raz trzeci!

 

Turniej ten nie ma odpowiednika nigdzie na świecie, więc powinniśmy być dumni, że jego organizację rozpoczął Polak (abstrahując od tego, że byłem nim ja...)

 

Niestety, znając wszystkie polskie przywary, zdaję sobie doskonale sprawę, że w pewnych kręgach Rozgrywka Mistrzów wzbudza jedynie zawiść, zazdrość, rozgoryczenie i chęć notorycznego, płynącego szeroką strugą hejtu.

 

My, jako wydawcy Mój Football Manager, nie zamierzamy jednak przestać finansować i dbać o nasz projekt, niezależnie od wszystkich kubłów pomyj, które się na nasze głowy od lat wylewa. Zresztą - odzew użytkowników był i jest wspaniały, a to jest dla nas najważniejsze i wynagradza wszystkie przykrości

 

Nowy, opracowany tylko i wyłącznie przeze mnie regulamin eliminacji pozwala mieć pewność, że Rozgrywka Mistrzów nr 3 będzie najlepszą z dotychczasowych!

 

Nagrody też są nie byle jakie!

 

Każdy, kto zrealizuje wszystkie trzy zadania, otrzyma grę Football Manager 2018!

 

Natomiast finaliści....

 

- Tytuł Mistrza Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager (oraz wicemistrza i zdobywcy trzeciego miejsca).
- Certyfikaty.
- Honorowy, „wieczysty" wpis na stronie Mój Football Manager w Galerii Sławy przewidziany dla osób, które w turnieju finałowym zajmą miejsca 1-3.
- Publikacja wywiadu ze zwycięzcą.
- Premie pieniężne dla osób, które w turnieju finałowym zajmą miejsca 1-3. Organizatorzy nie określają wysokości tych premii, gdyż są one uzależnione od hojności sponsorów. Poza tym nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której pieniądze przesłaniają etos Rozgrywki Mistrzów.
- Gra Football Manager 2018.
- Przelot na trasie Polska-Manchester-Polska (miasta wylotu i powrotu do ustalenia z gospodarzem turnieju finałowego).
- Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do łazienek w hotelu minimum dwugwiazdkowym (np. Ibis).
- Każdy z trójki zwycięzców eliminacji otrzyma po £ 50 (słownie: pięćdziesiąt funtów szterlingów) kieszonkowego w dniu przylotu do Anglii.
- Zwiedzanie stadionu Old Trafford i klubowego Muzeum (oficjalny klubowy tour). Każdy otrzyma również na pamiątkę imienny certyfikat sygnowany przez Manchester United.
- Niezapomniana przygoda w gronie największych fanów gry Football Manager w Polsce!

Serdecznie zapraszam do udziału!

W Samouczku, który linkuję poniżej, znajdziecie wszystkie potrzebne linki (Kliknij poniżej):

nmN7HoA.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

@Reaper @Gacek jak czytam Wasze bzdurne teksty, to chce mi się zwyczajnie śmiać i nie wiem, gdzie oczy podziać.

 

1. Ryanair WYMAGA podania szczegółowych danych z dowodu (imię, nazwisko, nr, seria). Dane te są niezbędne do zakupu biletu, a potem do odprawy.

 

2. Bilety kupuje (funduje) i dokonuje odprawy nie żaden sponsor, tylko gospodarz turnieju (czyli ja).

 

3. Każdy laureat przesłał te dane DOBROWOLNIE, zatem szukanie dziury w całym, aby kolejny raz mi dowalić jest żenujące, zważywszy na to, że po raz trzeci zakończyliśmy turniej (eliminacje), który swojego odpowiednika nie ma nigdzie na świecie.

 

4. Ale to takie polskie, aby komuś dowalić i wypisywać bzdury, bo na nic innego jednego czy drugiego nie stać. Trzymajcie tak dalej, chłopaki!

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Mahdi sprawdziłem, na lotach z Polski do Anglii Ryanair przy zakupie nie wymaga podawania żadnych danych dokumentu. Napisane jest tylko, by podać imię i nazwisko tak samo jak wpisane jest w paszporcie/dowodzie osobistym. Możesz mi pokazać jakieś screeny, gdzie Ryanair tego wymaga?

 

Starzy forumowicze pamiętają, ale mieliśmy taką sytuację na forum, gdzie pewien user nadużył zaufania i skończyło się to na policji w całej Polsce, więc musisz zrozumieć ograniczone zaufanie do takich sytuacji. Szczególnie jeśli piszesz coś, co po sprawdzeniu nie okazuje się prawdą z tego co widzę.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...