Jump to content
Sign in to follow this  
FYM

XVII Zlot CMF

zlot XVII  

28 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

wiesz, jeśli wejdziemy w teorie, że pomimo wyłaczenia gps i netu, telefon i tak się z nimi łączy, to może się okazać, że procent jest spory ;)

spory, spory, spójrz sobie jmk jeszcze na przedział podróży w godzinach 10-13 albo 12-15 jaki czas google pokaże w dzień roboczy i w niedziele wakacyjną ;)

Wydaje mi się też, że nie zawsze trzeba mieć włączoną lokalizację, bo nawet po połączeniach między kolejnymi stacjami nadawczymi może wyciągnąć takie dane. To jedno z tych ustawień Androida, co nikt nie ogarnia, że są zawsze włączone ;)

http://www.jankowodolne.com.pl/

http://www.gosirwilczyn.pl/

Dwie propozycje ode mnie. Może ktoś z Wielkopolski coś o nich słyszał?

nie słyszał. Nie wiem czy będę wogole, ale:

http://www.gosirwilczyn.pl/index.php/galeria/category/9-gosir-wilczyn-domki6 zdjęcie z galerii (2 rząd, 2 od lewej) <3 idealne! Jest gdzie pobiesiadować, pograć w poksa, zjeść z grilla. Cennik przyzwoity. Kwestia czy maja wolne miejsca w naszym terminie...dzwoniłeś FYM?

A tak z ciekawości, założenie tematu zlotowego kończy Twoją aktywność organizatorską? :)

Chyba nie do końca rozumiem pytanie. Założyłem temat, żeby był założony, bo lepiej wcześniej o tym pomyśleć niż później. Jakoś nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek było skorelowane założenie tematu z organizacją zlotu ;) Jak będzie potrzeba, to mogę podziałać, ale chyba wszyscy pamiętamy jak się skończył poprzedni zlot, który miałem okazję organizować :kekeke:

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, a zlot wciąż niezaklepany. Postanowiłem trochę ruszyć temat i wysłałem zapytania do miejscówek, o których pisałem. Wilczyn odpadł - nie mają miejsc w tym terminie. Czekam jeszcze na odzew z Jankowa.

Nie będzie zlotu w tym roku

Bo pewnie nikomu nie będzie się chciało załatwiać domków, a chętnych na wyjazd będzie pewnie z 8 osób.

Czyli jak co roku.

Ja nadal będę szukał. Inni też niech się nie krępują.

Niby czemu?

bo jesteście już starzy

Dobra ptysie, po wielu godzinach przekopywania sieci kilkukrotnie trafiła się taka miejscówka. Wolne są domki 4-osobowe, ale jak można doczytać w środku jest piętrowe łóżko plus łóżko podwójne więc traktowałbym jako 3-osobowe. Standard wygląda na dobry. Łazienka jest, lodówka jest, jakaś mini-gastronomia też. Lokalizacja też chyba znośna. Może laki dałby się namówić, żeby wybadać jak to wygląda w rzeczywistości, bo ma tam raptem 40 kilometrów. Co wy na to?

Wygląda dobrze :) Ja się nie deklaruję na nic, ale im bliżej Warszawy, tym większa szansa dla mnie na pojawienie się :)