Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

Overbo wyrzucił Abidala za nic, nie było kontaktu, nie było niczego. Czerwona kartka z dupy. Poczucie sprawiedliwości zasnęło... Cusz

Marcelo nadepnął na Pedro, mocno, w okolice kolana, w polu karnym. Czerwona kartka + karny/wolny z 5 metrów(nie wiem jak by to potraktował, bo faul był gdy piłka była poza boiskiem)...

Adebayor wleciał z łapami w kogoś tam, na chama od frontu. I co? Nic...

Ramos mając żółtą kartkę odepchnął nogą głowę Keity, i co? Nic...

 

Płaczcie dalej, usprawiedliwiajcie sędzią to, że w piątke nie potraficie zatrzymać Messiego. I tu nie wynikało to z naszej przewagi liczebnej, bo z 8? graczy Barcy było niekrytych na swojej połowie. Wziął piłkę w połowie boiska, pojechał między 5(wliczając Lassa i Alonso) i strzelił... Ale obrońców nikt się nie czepia, tak samo przy pierwszej bramce. Jakoś nikt nie ma pretensji, że pozwolili Affelayowi dośrodkować, a Messi wbiegł przed 2 czy 3 obrońców i bez problemów oddał strzał. Nie, zawodnicy nie są winni. Winny jest sędzia. Przez cały czas jak graliście w 11 oddaliście bodajże 3 strzały z czego 1 można tak nazwać(strzał Ronaldo, potem dobitka ze spalonego). Reszta to turlnięcia jak pierwszy strzał czy główka Ramosa/Pepe. A inny akcji za bardzo nie było :( Wina sędziego...

Odnośnik do komentarza

:lol:

 

Marcelo nadepnął na Pedro, mocno, w okolice kolana, w polu karnym. Czerwona kartka + karny/wolny z 5 metrów(nie wiem jak by to potraktował, bo faul był gdy piłka była poza boiskiem)...

 

Jaja sobie robisz czy pierwszy mecz w życiu oglądałeś??

 

Skoro piłka była poza boiskiem to jaki karny czy wolny?? Litości.

Odnośnik do komentarza
Dziękuję, nie mam pytań.

 

Jeszcze tylko brakowało strzałki pokazującej sterydy. Zapomniałeś innego wiarygodnego źródła, marca.com. Fajnie wyglądają bulgoczące kastylijskie ziomale :D

ja tez mam równie dobre źródła :) zobaczysz tam inne interpretacje o_O

Nawet głupi Żewłakow dał czerwona! A co on może wiedzieć o piłce :lol:

 

No ale nie było faulu, bo przecież to była piłka, gracz Barcelony, więc o czym mówimy. Jesteście kosmicznymi hipokrytami. Gdyby tak wszedł ktokolwiek z Barcelony, byśmy mieli tydzień pierdolenia o tym jacy to są frustraci w śmieszniej Barcelonie, jak kosza gdy nie moga się przebić przez 11 madryckich autobusów. Czego próby mieliśmy przy CdR, ale luz.

Odnośnik do komentarza
Dziękuję, nie mam pytań.

 

Jeszcze tylko brakowało strzałki pokazującej sterydy. Zapomniałeś innego wiarygodnego źródła, marca.com.

 

Rotfl, przerobili powtórkę madryckie świnie :lol: :lol: :lol: No nie wziąłem tego pod uwagę. Przepraszam.

 

Przeceniasz mnie, nie zrozumiałem co powiedzieli hiszpańscy komentatorzy :(. Może akurat mówili, że nic nie było - no nie bądź taki uprzedzony do stołecznych mediów :D

Odnośnik do komentarza

akurat to wejście w nogi Xabiego, które pojawiło się w tym temacie obok zdjęcia z Pepe to jest z CdR. Jakoś nikt nie płakał, więc daruj sobie głupie komentarze. Co odróżnia obie sytuacje, że Xabi mimo, że był ostro faulowany nie robił cyrków takich jak Alves. Gdyby w Alvesa tak wszedł Pepe to pewnie ten domagałby się płacenia mu renty do końca życia.

Odnośnik do komentarza

:lol:

 

Marcelo nadepnął na Pedro, mocno, w okolice kolana, w polu karnym. Czerwona kartka + karny/wolny z 5 metrów(nie wiem jak by to potraktował, bo faul był gdy piłka była poza boiskiem)...

 

Jaja sobie robisz czy pierwszy mecz w życiu oglądałeś??

 

Skoro piłka była poza boiskiem to jaki karny czy wolny?? Litości.

Generalnie trochę sobie robię jaja, ale w tym przypadku serio pytam. Jeśli piłka wypadła poza boisko(niecelny strzał Pedro), i na leżącego na piątym metrze Pedro wskakuje Marcelo, to co wtedy? Czy sędzia by to potraktował jako normalny faul(wtedy karny), czy po prostu niesportowe zachowanie(wtedy co? Bramkarz zaczyna, czy wolny?).

A imo by było to drugie.

Odnośnik do komentarza

 

Skoro piłka była poza boiskiem to jaki karny czy wolny?? Litości.

 

Jaja sobie robisz, że kiedykolwiek grałeś w piłkę? :| Z trybun to wykonają? Gdzie było przewinienie? Na księżycu czy w polu karnym? Litości.

 

A z którego miejsca rozpoczęto grę po przewinieniu Pinto (przypomnę, czerwona kartka)? Kompromisuj się dalej.

Odnośnik do komentarza
Rotfl, przerobili powtórkę madryckie świnie :lol: :lol: :lol: No nie wziąłem tego pod uwagę. Przepraszam.

 

hahaha, a co jest w tym filmiku takiego niesamowitego, czego nie stwierdzono tu od rana??

 

Nie czytałem od początku wątku. Odniosłem się do czyjegoś posta, wkleiłem link z powtórką i dodałem swoją opinię.

Odnośnik do komentarza

A z którego miejsca rozpoczęto grę po przewinieniu Pinto (przypomnę, czerwona kartka)? Kompromisuj się dalej.

 

Spoko z trybun by wolnego wykonali..... Wolny wykonuje się z miejsca gdzie nastąpiło przewinienie.....A przewinienie nastąpiło w polu karnym. Rozkminiaj sobie dalej zasady, ale Pinto nie był na placu gry, dostał czerwoną i to jest jego karą.

Odnośnik do komentarza

Dyskusja wokół tej kartki to już zaczyna być jakiś niesamowity absurd. :|

 

Szczerze mówiąc, widząc "zajście" na gorąco byłem przekonany, że czerwona jak najbardziej słuszna(nawet pod obejrzeniu powtórek bezpośrednio po faulu). Na drugi dzień, na chłodno, oglądając powtórki, zbliżenia, stopklatki zmieniłem zdanie i wydaje mi się, że sędzia powinien dać żółtą, ale czerwona jest też do przyjęcia. Stark miał kilka sekund na ocenę sytuacji.

 

Podobnie wypowiada się wielu obserwatorów - komentatorzy eNki po pokazaniu powtórek też uważali, że czerwona zasłużona, podobnie Żewłakow, etc. Na forum podobnie: nawet fani Realu - jak T-m, czy część neutralnych obserwatorów - jak np. Kamtek. Co więcej, w pisanym na gorąco newsie na oficjalnej polskiej stronie Realu uznano decyzję sędziego za akceptowalną.

 

Z powyższego wynika, że była to decyzja na pewno kontrowersyjna, na pewno trudna w ocenie dla sędziego.Jednak na pewno nie była to jakaś katastrofalna, ewidentna pomyłka. 45% arbitrów pewnie dało by czerwoną, 45 % żółtą, 10 % nie dałoby kartki w ogóle. Tymczasem czytając choćby ten temat można odnieść wrażenie, że Barcelona dostała karnego za faul metr przed polem karnym, a drugiego gola strzeliła po dwumetrowym spalonym. Stawia się jakieś tezy, że jest przepychana przez sędziów, nie widząc że pomyłki sędziowskie mają to do siebie, że zdarzają się w obie strony, a w dłuższej perspektywie w zasadzie się równoważą ( vide gol z linka micha, czy bramka Bojana przeciwko Interowi).

 

Także - przegrywać też trzeba umieć.

 

No i przypominam, że za tydzień rewanż. 2-0 to mimo wszystko tylko 2-0.

Odnośnik do komentarza

ahahaha, ale mam beke z niektorych :lol: ale nie bede odpowiadal na wszystko po kolei tylko odpowiem demreferisowi czy jakos tak: NAJPIERW DOWIEDZ SIE CO TO ZNACZY "WIECEJ NIZ KLUB" I NA CZYM MA POLEGAC I POTEM SIE WYPOWIADAJ A JAK CI SIE NIE CHCE TO ZAMKNIJ MORDE.

 

Posluzysz linkiem? Bo tez chce pochichotac. Powaznie mowie :)

Odnośnik do komentarza

ahahaha, ale mam beke z niektorych :lol: ale nie bede odpowiadal na wszystko po kolei tylko odpowiem demreferisowi czy jakos tak: NAJPIERW DOWIEDZ SIE CO TO ZNACZY "WIECEJ NIZ KLUB" I NA CZYM MA POLEGAC I POTEM SIE WYPOWIADAJ A JAK CI SIE NIE CHCE TO ZAMKNIJ MORDE.

 

Posluzysz linkiem? Bo tez chce pochichotac. Powaznie mowie :)

 

nie wiem jakim linkiem mialbym Cie poratowac, oprocz tego z wikipedii, w kazdym badz razie nie oznacza to ze pilkarze Barcy nie udaja, nie oszukuja czy cokolwiek w tym stylu, tylko odnosi sie to do katalonskich korzeni klubu, jest wizytowka tego regionu itp.

Odnośnik do komentarza

Tematu czerwone kartki nie zamierzam już poruszać, ale na prawdę uważacie, że do jej momentu Barcelona grała jakoś znacząco lepiej? Przecież też grali piach i tylko zaliczyli kilka strzałów więcej. Większość nie stanowiła większego zagrożenia. Dopiero jak Pepe zszedł przeprowadzili dwie akcje i zdobyli dwie bramki, gdzie jedna to popis jednego gracza i bierna postawa obrońców, a druga popisów dwóch graczy i znów bierna postawa obrońców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...